مترک استرانگ

ﻣﺎﺭﮎ ﺍﺳﺘﺮﺍﻧﮓ در نقش شخصیت شرور فیلم سینمایی Shazam (شزم) بازی می کند

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، اگر مذاکرات با استودیو به نتیجه برسد مارک استرانگ در نقش شرور فیلم ابرقهرمانی Shazam ظاهر خواهد شد؛ سرکش مشهور دنیای ﺩﯼﺳﯽ دکتر سیوانا. فیلم Shazam مدت ها قبل توسط وارنر بروس رسمی شد اما تا قبل از تابستان امسال هیچ خبری دقیقی درباره آن به دست طرفداران نرسید. در ماه جولای اعلام شد که ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﻑ. ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ (آنابل: آفرینش) قرار است بر روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند. بعد از آن، این فیلمساز به طور منظم خبرهای مختلفی درباره پروژه جدیدش منتشر کرد و طرفداران را تا جای ممکن در جریان وقایع پشت صحنه و پیشرفت آن قرار داد. حال طبق آخرین شنیده ها بازیگران Shazam از فوریه ۲۰۱۸ جلوی دوربین می روند و انتخاب بازیگر هنوز ادامه دارد.

اکنون بطور رسمی تایید شده که ﺯﮐﺮﯼ ﻟﯽﻭﺍﯼ (سریال چاک) قرار است در نقش اصلی فیلم ظاهر شود. این بازیگر حالا برای ایفای نقش شزم در حال تمرین است تا ماه فوریه با قدرت کافی جلوی دوربین برود و این ابرقهرمان مشهور را به تصویر بکشد. تا قبل از انتشار گزارش تازه، یک سوال بزرگ ذهن طرفداران را مشغول کرده بود؛ شخصیت شزم در این فیلم قرار است با چه کسی روبرو شود؟ این سوال زمانی مهم شد که اعلام کردند بلک ادم قرار نیست شخصیت شرور فیلم Shazam باشد. در هر صورت اکنون به این سوال بزرگ پاسخ داده شده و می دانیم که چه کسی شرور فیلم جدید DCEU خواهد بود.

وبسایت The Wrap بتازگی تایید کرده است که استودیو در نظر دارد مارک استرانگ (Kingsman: The Golden Circle) را بعنوان بازیگر نقش شرور فیلم استخدام کند. این شخصیت دکتر سیوانا نام دارد اما هنوز اطلاعات بیشتری از آن منتشر نشده است. در دنیای کتاب های مصور کلاسیک، دکتر سیوانا یکی از قدیمی ترین دشمنان شزم است. این شخصیت توسط ﺑﯿﻞ ﭘﺎﺭﮐﺮ و ﺳﯽ. ﺳﯽ. ﺑﮏ خلق شده و نخستین بار سال ۱۹۴۰ در شماره ۲ مجله Whiz Comics دیده شد. (ﻟﮑﺲ ﻟﻮﺗﺮ هم نخستین بار سال ۱۹۴۰ میلادی پا به دنیای کتاب های مصور گذاشت.) او یک دانشمند نابغه است که خیلی سریع متوجه هویت واقعی شزم می شود، و برای او فاش می شود که شزم در واقع یک بچه ده ساله به نام ﺑﯿﻠﯽ ﺑﺘﺴﻮﻥ است. با اینکه بلک ادم از نظر توانایی و قدرتها می تواند با شزم رقابت کند، سیوانا بواسطه ذهن درخشانش ثابت کـرد که یک دشمن خطرناک برای اوست.

مارک استرانگ

البته ممکن است برای این فیلم از نسخه New 52 شخصیت دکتر سیوانا استفاده شود که نخستین بار در شماره هفتم مجله Justice League ظاهر شد. او در ریبوت دنیای DC تبدیل به دانشمندی می شود که در ابتدا انسان خوبیست اما در نهایت پا به دنیای شرارت می گذارد، با خواندن داستان زندگی او به یاد سرنوشت آقای فریز می افتیم. سیوانا یک دانشمند محترم بود که تلاش کرد خانواده خودش را از یک وضعیت خطرناک نجات دهد و در این کار شکست خورد. اما زمانی که علم به او کمکی نکـرد به جادو روی آورد. تیم دکتر سیوانا چیزی را پیدا کرد که او اعتقاد داشت مقبره بلک ادم است؛ دکتر در نتیجه این کشف و تلاش برای باز کردن مقبره طی یک تصادف با صاعقه ای جادویی برخورد کرد، نیمه کور شد اما در عوض قدرت دیدن جادو را به دست آورد که در کنار ذهن قدرتمند خودش، همزمان توانایی شکار شزم و بیلی را پیدا کرد.

تا اینجا هیچ اطلاعاتی از فیلم سینمایی Shazam نداریم، امـا قطعا بزودی وارنر بروس ما را در جریان پیشرفت پروژه قرار خواهد داشت، و اگر اوضاع خوب پیش برود، بزودی دیگر شخصیت های فیلم هم صاحب بازیگر می شوند و خیلی زود ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ باید استارت فاز تولید فیلم را بزند. باید اشاره کنیم طبق تازه ترین شنیده ها، وارنر بروس قصد دارد ﻓﯿﻠﻢبرداری Shazam را از اولین روزهای سال آینده میلادی آغاز کند، تاریخ اکران هم ۵ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸) اعلام شده است. تا اینجا حضور ﺯﮐﺮﯼ ﻟﯽﻭﺍﯼ تایید شده، مارک استرانگ هم بزودی تایید خواهد شد.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.