John wick 3

تولید John Wick 3 (جان ویک 3) تا قبل از 2018 آغاز نمی شود

زمانی کـه اولین قسمت از John Wick که پا به گیشه گذاشت در همان ابتدا نشان داد که با یک فیلم اکشن تماشایی طرف هستیم، اما زمان زیادی نگذشت که John Wick تبدیل شد به یکی از جالب ترین سری فیلم های اکشن طی سال های اخیر، البته نقش آفرینی تماشایی ﮐﯿﺎﻧﻮ ﺭﯾﻮﺯ در کسب این محبوبیت بی تاثیر نبوده است. حال بعد از قسمت دوم John Wick که واقعا مهیج و به یادماندنی بود، کمپانی Lionsgate در حال کار بر روی John Wick: Chapter 3 است که تاریخ اکران آن ۱۷ می ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ اعلام شده است. در روزهای نخست که ساخت قسمت سوم تایید شده بود شایعه ها اظهار داشتند که استودیو قصد دارد آن را با سرعت بیشتری تولید کند به طوری که بسیاری اعتقاد داشتند تولید John Wick 3 در پاییز سال جاری آغاز می شود. اما گزارش های تازه منتشر شده تایید می کنند که تولید بعد از سال ۲۰۱۷ و در بهار یا تابستان سال آینده آغاز خواهد شد.

وبسایت Omega Underground ساعتی پیش با انتشار یک گزارش اطلاعات تازه ای از این فیلم را به دست ما رساند، از جمله زمانی که بطور رسمی پا به فاز تولید می گذارد و نام کسی که آن را می نویسد و کسی که بر روی صندلی کارگردانی فیلم خواهد نشست. تا چند هفته قبل هیچ اطلاعاتی از John wick: Chapter 3 (جان ویک: قسمت سوم) در دسترس نبود و اصلا نمی دانستیم که در نهایت چه زمانی جلوی دوربین خواهد رفت یا حتی در چه سالی پا به گیشه خواهد گذاشت، تا اینکه Lionsgate تاریخ رسمی شروع اکران را تایید کرد و به بواسطه آن معلوم شد که تولید فیلم در یکی از روزهای بهار یا تابستان ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

طبق گزارش تازه منتشر شده، ﭼﺪ ﺍﺳﺘﯿﻬﻠﺴﮑﯽ که قسمت اول John Wick را با همکاری ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻟﯿﭻ کارگردانی کـرده بود و به تنهایی قسمت دوم را جلوی دوربین برد، برای کارگردانی قسمت سوم باز میگردد. همچنین تایید شد که ﺩﺭﮎ ﮐﺎﻟﺴﺘﺪ خالق فرانچایز باری دیگر وظیفه نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه را برعهده دارد، او در پروژه های دو فیلم قبلی هم بعنوان نویسنده حضور داشت. اینطور که گفته شده، ظاهرا نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه John Wick: Chapter 3 هنوز ادامه دارد و اکنون در حال سپری کردن پروسه فاز پیش-تولید می باشد. تاکنون نام هیچ کدام از بازیگران فیلم اعلام نشده چون هنوز انتخاب بازیگر و عوامل را آغاز نکرده اند. با این حساب طی چند ماه باقی مانده از ۲۰۱۷ و اولین ماه های ۲۰۱۸ گروه تولید قسمت سوم بطور رسمی دور هم جمع می شوند، بازیگران مورد نظر جذب پروژه شده و در یکی از روزهای بهار یا تابستان ۲۰۱۸ فاز تولید فیلم به طور رسمی استارت خواهد خورد. منتظر شنیدن این خبر باشید.

تاکنون در مورد داستان قسمت سوم حرفی زده نشده اما با توجه به طرد شدن جان ویک از Continental و جایزه ای که در سراسر جهان برای سر او گذاشته شده ممکن است او را در حال فرار از شهر نیویورک مشاهده کنیم. از طرفی انتظار می رود که جان با های تیبل (High Table) روبرو شود، یک اتحادیه بین المللی که تمام آدمکش ها و تشکیلات جنایی دنیا را کنترل می کند. با این حساب جان ویک روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت و این بار باید با قوی ترین جنایتکاران دنیا طرف شود. در این میان انتظار می رود که در قسمت سوم کمی بیشتر به گذشته او پرداخته شود، چون؛ ما در مورد گذشته جان اطلاعات زیادی نداریم و فقط در چند صحنه از خاطراتش دیده ایم که پیش از ماجراهای قسمت اول بخاطر ازدواجش بازنشسته شده بود و بعد از مرگ همسرش دوباره به بازی بازگشت، البته هدف او از بازگشت بیشتر بخاطر گرفتن انتقام مرگ سگش و دزدیده شدن ماشینش بود. اما اصلا خبر نداریم که او از کجا آمده، چطور در تمام کشورها چندین آشنا دارد، چطور به این نقطه رسیده و اینکه اصلا چرا به چندین زبان مختلف تسلط دارد و چندین مورد دیگر….!! شاید با تماشای John Wick 3 به جواب تمام سوال هایمان برسیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.