سریع و خشمگین 9

فیلم Fast & Furious: جنگ و نزاع ﺗﺮﺳﯽ ﮔﯿﺒﺴﻮﻥ با راک به پایان رسید!

اینطور که به نظر می رسد، درگیری ﺗﺮﺳﯽ ﮔﯿﺒﺴﻮﻥ با راک بعد از صحبت های انجام شده با یکی از همکاران دواین جانسون ختم به خیر شده است! این جنگ و نزاع بین دو عضو مهم خانواده Fast زمانی شروع شد که شنیدیم اکران Fast & Furious 9 تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر افتاده است. علت تاخیر هم این بوده است کـه ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ سریع و خشمگین دو شخصیت لوک هابز و دکارد شاؤ با نقش آفرینی دواین جانسون و جیسون استاتهام در سال ۲۰۱۹ اکران شود. بعد از انتشار این خبر ﺗﺮﺳﯽ ﮔﯿﺒﺴﻮﻥ واکنش تندی نسبت به راک نشان داد و همین آغازی بود برای یک اختلاف تازه بین خانواده Fast، قضیه تا جایی پیش رفت که ﺗﺮﺳﯽ گفت: “من فقط با دواین مشکل دارم؛ اینطور به نظر می رسد که او خودخواه شده است. به نظر می رسد که او بر روی تحقق بخشیدن نفع شخصی خودش به شدت تمرکز کرده است.

در این میان وین دیزل که در واقع ستاره اصلی فرانچایز سینمایی Fast & Furious است، برای آرام کردن اوضاع گفت که تاخیر پیش آمده در اکران قسمت نهم تقصیر کسی نیست، اما تلاشی بیهوده بود و فایده ای نداشت. چند روز قبل گیبسون دوباره به راک توهین کرد و او را “مسخره” خواند و چند چیز دیگر خطاب به او گفت. او سپس به وضوح اعلـام کـرد که اگر راک در Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) بازی کند علاقه ای به حضور در آن ندارد. اما حالا بعد از صحبت با یکی از آشناهای جانسون به نظر می رسد که آقای گیبسون بلاخره بیخیال این جنگ شده است!

در نهایت اینکه صحبت های انجام شده باعث شد تـا گیبسون به این جنگ و نزاع پایان دهد، و با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش فاش کرد که دیگر در این مورد صحبت نمی کند. او همچنین بیان کرد که برای شخصی که بین او و راک واسطه شده احترام قائل است و یک گفتگوی بی رودرواسی با او داشته است. گیبسون در اظهاراتش برای Fast and Furious 9 کمی اشتیاق نشان داد مخصوصا با توجه به اینکه جاستین لین قرار است آن را کارگردانی کند. البته گیبسون بخاطر حرف هایی کـه زد عذرخواهی نکرد؛ پس دلخوری های شخصی هنوز ادامه دارند و فقط دیگر عمومی نمی شوند. او هنوز اسم دواین را از قصد غلط می نویسد “دیواین” و همچنین اشاره کرد که “داستان من هرگز تغییر نخواهد کرد” و “من هرگز همبازی DJ نبودم …” بنابراین اختلاف ها در پشت صحنه همچنان پابرجا هستند.

در این میان بتازگی تایید شده است کـه دو نفر از مهم ترین اعضای خانواده بزرگ سریع و خشمگین – کارگردان ﺟﺎﺳﺘﯿﻦ ﻟﯿﻦ و ستاره قدیمی ﺟﻮﺭﺩﺍﻧﺎ ﺑﺮﻭﺳﺘﺮ – قرار است برای قسمت نهم سریع و خشمگین بازگردند. ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ هنوز بدون عنوان Fast در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۴ مرداد ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت، این فیلم باعث شد که تغییری در تاریخ شروع اکران سریع و خشمگین ۹ ایجاد شود و آن را تا دهم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۲ فروردین ۹۹) به تاخیر انداخت. حال فقط باید صبر کنیم و ببینیم که در نهایت چه تصمیمی گرفته می شود؛ راک از Fast 9 حذف می شود یا ترسی؟ شاید هیچکدام.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.