ثور: راگناروک

تمام تریلر و تیزرهای منتشر شده از Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) را اینجا تماشا کنید

در حالی که دو روز از آغاز اکران Thor: Ragnarok، سومین فیلم ۲۰۱۷ دنیای سینمایی گذشته، ساعتی پیش شاهد انتشار یک فایل ویدیو حاوی تمام تریلر و تیزرهای [بعلاوه اضافات] منتشر شده از این فیلم بودیم که به واسطه آن می توانیم بسیاری از صحنات جالب آن را باری دیگر مشاهده کنیم. اکران Ragnarok از روز جمعه ۱۲ آبان در سینماهای آمریکای شمالی آغاز شد و در اولین روز ۴۶ میلیون دلار فروخت – فراتر از انتظارات. اکران خارج از خاک این فیلم از حدود ده روز قبل آغاز شده و مجموع فروش بین المللی آن تاکنون بیشتر از ۲۱۱ میلیون دلار بوده است، حال اگر Ragnarok طبق ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽها عمل کند فروش بین المللی آن تا پایان روز یکشنبه ۱۴ آبان از مرز ۴۰۰ میلیون دلار عبور خواهد کرد.

در خلاصه داستان رسمی Ragnarok آمده است: “در «ثور: راگناروک» دنیای ثور در شرف انهدام است. برادر حیله گر او، لوکی، ﺁﺳﮕﺎﺭﺩ را در اختیار گرفته است، هلای قدرتمند (Hela) برای دزدیدن تخت پادشاهی ظاهر می شود در حالی کـه ثور در طرف دیگری از دنیا بدون ﭼﮑﺶ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﻮﻟﻨﯿﺮ زندانی شده است. برای فرار از اسارت و محافظت از خانه اش آسگارد در مقابل خطر نابودی بواسطه ﺭﻭﯾﺪﺍﺩ ﻣﺤﺘﻤﻞ ﺍﻟﻮﻗﻮﻉ ﺭﺍﮔﻨﺎﺭﻭﮎ که به همه چیز پایان خواهد داد، ثور نخست باید در مبارزه ای به سبک گلادیاتوری در مقابل یک بیگانه مرگبار پیروز شود، این بیگانه کسی نیست جز متحد و همکار سابق خودش در تیم انتقامجویان… هالک شگفت انگیز!!” در Ragnarok شاهد همکاری هالک، لوکی و ثور خواهیم بود، والکری نیز شخصیت جدید فیلم است که به جنگ ثور علیه هلای خبیث می پیوندد.

از ستارگان Ragnarok می توانیم به ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ در نقش ثور، ﺑﻨﺪﯾﮑﺖ ﮐﺎﻣﺒﺮﺑﭻ در نقش دکتر استرنج، ﺗﺎﻡ ﻫﯿﺪﻟﺴﺘﻮﻥ در نقش لوکی، ﺍﺩﺭﯾﺲ ﺍﻟﺒﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﺎﯾﻤﺪﺍﻝ، ﮐﯿﺖ ﺑﻼﻧﺸﺖ در نقش هلا (شخصیت شرور فیلم)، ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﻫﺎﭘﮑﯿﻨﺰ در نقش اودین، ﺗﺴﺎ ﺗﺎﻣﭙﺴﻮﻥ در نقش والکری، ﮐﺎﺭﻝ ﺍﻭﺭﺑﺎﻥ در نقش جلاد (Skurge)، ﻣﺎﺭﮎ ﺭﻭﻓﺎﻟﻮ در نقش هالک، ﺟﻒ ﮔﻠﺪﺑﻠﻮﻡ در نقش گرندمستر، ﺭﯼ ﺍﺳﺘﯿﻮﻧﺴﻮﻥ، و ﺳﺎﻡ ﻧﯿﻞ اشاره کنیم. فیلم Thor: Ragnarok توسط ﺗﺎﯾﮑﺎ ﻭﺍﯾﺘﯿﺘﯽ کارگردانی شده و برای ساخت آن ۱۸۰ میلیون دلار هزینه شده است. تریلر:

بد نیست بدانید؛ قسمت اول Thor به کارگردانیﮐﻨﺖ ﺑﺮﺍﻧﺎ با بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و در سال ۲۰۱۱ پا به گیشه گذاشت، این فیلم در افتتاحیه آمریکایی ۶۵,۷ میلیون دلار فروخت و بعد از ۱۱۲ روز نمایش به فروش بین المللی ۴۴۹٫۳ میلیون دلاری دست یافت؛ قسمت دوم، Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) به کارگردانی ﺁﻟﻦ ﺗﯿﻠﻮﺭ با بودجه ۱۷۰ میلیونی ساخته شد و در سال ۲۰۱۳ پا به گیشه گذاشت، این فیلم نیز در افتتاحیه آمریکایی ۸۵٫۷ میلیون دلار فروخت و بعد از ۱۶۱ روز نمایش به فروش بین المللی ۶۶۴٫۵ میلیون دلاری دست یافت.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.