فیلم Downsizing

دومین تریلر رسمی فیلم Downsizing (ﮐﻮﭼﮏ ﮐﺮﺩﻥ): زمانی که انسان ها کوچک می شوند!

مت دیمون خودش را کوچک می کند و هدفی تازه در زندگی می یابد؛ کـه تریلر جدید و تماشایی فیلم Downsizing (ﮐﻮﭼﮏ ﮐﺮﺩﻥ) نگاهی اجمالی به همین ماجرا دارد. فیلمساز برنده اسکار ﺍﻟﮑﺴﺎﻧﺪﺭ ﭘﯿﻦ این فیلم سینمایی کمدی، درام، علمی-تخیلی را کارگردانی کرده است و در آن شاهد حضور بازیگرانی نام آشنا از جمله ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﻭﯾﮓ (ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﺷﺒﺢ ۲۰۱۶)، ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺳﻮﺩﯾﮑﯿﺲ، ﻟﻮﺭﺍ ﺩﺭﻥ (Jurassic Park)، ﮐﺮﯾﺴﺘﻒ ﻭﺍﻟﺘﺲ (اسپکتر ۲۰۱۵)، ﺍﻟﮏ ﺑﺎﻟﺪﻭﯾﻦ (بچه رئیس)، ﻣﺎﺭﮔﻮ ﻣﺎﺭﺗﯿﻨﺪﺍﻝ (ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽﻫﺎ) و ﺍﻭﺩﻭ ﮐﯿﺮ (آسمان آهنی) خواهیم بود.

داستان این فیلم در دنیایی به وقوع می پیوندد کـه ظاهرا تکنولوژی هر کاری را ممکن کرده است، جایی که جمعیت جهان به بیشترین حد خودش رسیده و فقط یک راه حل برای انسان ها مـانده است: کوچک شدن، فرایندی برگشت ناپذیر. بعد از افزایش چشمگیر جمعیت جهان و در نتیجه آن مصرف بیش از حد منابع ارزشمند دنیا پیشنهاد می شود که بهتر است انسان ها را کوچک کنند تا جلوی نابودی بشر را بگیرند. در این میان پاول (با نقش آفرینی دیمون) که شغل خسته کننده ای دارد و همسرش آدری (ﻭﯾﮓ) تصمیم می گیرند که زندگی اکنون خودشان را فراموش کنند و به تحول کوچک سازی بپیوندند و پا به دنیایی تازه بگذارند، دنیایی پر از ثروت و خوشی. در نتیجه فرایند کوچک سازی فرد به اندازه یک اکشن فیگور در می آید و دیگر هرگز بزرگ نمی شود. البته این تازه شروع ماجراست و این کوچک شدن پاول را وارد یک ماجراجویی تازه و جالب می کند که به نظر می رسد واقعا تماشایی باشد.

حال کمپانی پارامونت پیکچرز به تازگی اقدام به انتشار دومین تریلر رسمی فیلم Downsizing کرده است که بواسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به شخصیت های اصلی فیلم داشته باشیم، مخصوصا آدری و همسرش که تمام زندگی آنها فقط کار است و کار اما در نهایت به یک راه حل برای خلاص شدن از آن زندگی تکراری پیدا می کنند. تریلر جدید:

کسانی به انقلاب کوچک سازی می پیوندند در واقع خودشان را از دنیای قبلی جدا می کنند و برای همیشه پا به دنیایی پر از خانه های عروسکی می گذارند، جایی که ۱۰۰ هزار دلار ارزش ۱۲ میلیون دلار را دارد و حتی مردم طبقه متوسط هم می توانند مانند میلیاردها زندگی کنند و دیگر نگرانی نداشته باشند. البته تمام این ویژگی های مثبت در ابتدا جالب به نظر می رسند و پاول خیلی زود متوجه می شود همه چیز آنطور که تصور می کرد شگفت انگیز نیست.

اکران فیلم سینمایی Downsizing از ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ (مصادف با جمعه یکم دی ماه) آغاز می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.