سریال The Punisher

دو پرومو جدید از سریال Marvel’s The Punisher (مجازاتگر)

در حالی که فقط دو هفته تا انتشار فصل نخست سریال The Punisher (مجازاتگر)، ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Daredevil (بی باک)، مانده طی روز سوم نوامبر دو پرومو جدید از آن توسط حساب رسمی توییتر سریال به اشتراک گذاشته شد که اکنون می توانید نگاهی به آنها داشته باشید. در هر دو پرومو اکشن شخصیت اصلی سریال، فرانک کسل (با نقش آفرینی Jon Bernthal) را مشاهده می کنیم. ما فرانک کسل را نخستین بار در فصل دوم سریال تماشایی Daredevil – یکی از بهترین آثار مارول/نتفلیکس – مشاهده کردیم، که به واسطه شخصیت پردازی فوق العاده و نقش آفرینی تاثیرگذار ﺟﺎﻥ ﺑﺮﻧﺜﺎﻝ که سال ها قبل خودش را در سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) ثابت کرده بود، نتفلیکس از عملکرد شخصیت و استقبال طرفداران راضی بود و تصمیم گرفت به او سریال اختصاصی خودش را بدهد و حالا به همین دلیل اینجاییم.

در خلاصه داستان رسمی سریال ﻣﺠﺎﺯﺍﺗﮕﺮ آمده است که: “بعد از انتقام سخت از مسئولان مرگ همسر و فرزندانش، فرانک کسل (Jon Bernthal) از یک توطئه پرده بر می دارد که به ﻣﺮﺍﺗﺐ ﻋﻤﯿﻖ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺟﻨﺎﯾﯽ ﺯﯾﺮ ﺷﻬﺮ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ ﺍﺳﺖ. حال فرانک در تمام شهر نیویورک بعنوان ﻣﺠﺎﺯﺍﺗﮕﺮ شناخته می شود، او باید حقیقت در مورد بی عدالتیﻫﺎﯾﯽ که بر روی خانواده های بیشتری تاثیر می گذارد را متوجه شود….” فصل نخست این سریال ۱۳ قسمتی در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (مصادف با جمعه ۲۶ آبان) توسط نتفلیکس عرضه می شود. حتما متوجه شده اید کـه این سریال همزمان با شروع اکران Justice League (لیگ عدالت) عرضه می شود، درست چند روز قبل از اینکه سریال Marvel’s Runaways (فراری ها) توسط Hulu منتشر شود.

کسانی که سریال Daredevil را تماشا کرده اند، بطور قطع مشتاق تماشای ماجرجویی های انفرادی فرانک کسل هستند. حضور او در فصل دوم این سریال واقعا جالب و تماشایی بود، و بواسطه آن کمی با گذشته و حال او آشنا شدیم اما با سریال The Punisher بطور کامل با فرانک و سرگذشت او آشنا خواهیم شد. پروموهای جدید:

در همین رابطه: نگاهی تازه به شخصیت ‘میکرو’ در پوستر متحرک جدید سریال The Punisher

  • پرومو جدید The Punisher
  • پرومو 2 سریال The Punisher
No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.