فیلم سینمایی ونوم

دو هفته از آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری Venom (ونوم) گذشت

طی روز جاری صفحه رسمی فیلم Venom Movie در توییتر با انتشار یک تصویر که تام هاردی را می توانیم در آن مشاهده کنیم اعلام کرد دو هفته از آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری Venom (ونوم) گذشته است. اگر به یاد داشته باشید، در اولین روزهای سال جاری یک سال و چند ماه بعد از اینکه تام هالند در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا) برای نخستین بار در نقش مرد عنکبوتی ظاهر شد، دو کمپانی مارول استودیوز و سونی پیکچرز اولین فیلم بعنوان بخشی از قراردادشان برای آوردن مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول – Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) به کارگردانی جان واتس – را اکران کردند. با اینکه مارول و سونی Spider-Man را بین خودشان به اشتراک گذاشته اند و حقوقی یکسانی نسبت به آن دارند، کمپانی سونی حق استفاده از بعضی شخصیت های مرتبط با اسپیدی را حفظ کرده است، از جمله ونوم.

بنابراین کمپانی سونی علاوه بر اینکه اکنون به جمع رفقای دنیای سینمایی مارول پیوسته، مدتی است که تلاش می کند صاحب دنیای سینمایی شخصی خودش شود و در اولین اقدام، تصمیم گرفته که فیلم انفرادی شخصیت شرور مشهور کتاب های مصور مرد عنکبوتی، یعنی ونوم را بسازد، همچنین طی سال های آینده شاهد تولید فیلم Silver and Black (نقره ای و سیاه) خواهیم بود که به روایت داستان شرورهای Spider-Man، گربه سیاه و ﺳﻤﻮﺭ ﻧﻘﺮﻩﺍﯼ خواهد پرداخت. باید اشاره کنیم هنوز به طور کامل روشن نشده که فیلم Venom ارتباطی با دنیای سینمایی مارول (MCU) دارد یا نه، اما بهترین حدس این است که رابطه ای بین آنهـا وجود نخواهد داشت، در این میان همواره یک سوال بزرگ مطرح می شود، آن هم این است که سونی چگونه می خواهد بدون حضور مرد عنکبوتی یک سری فیلم با حضور شخصیت های کتاب های مصور Spider-Man تولید کند. در هر صورت، طبق تازه ترین توییت، تلاش برای ساخت این دنیای سینمایی جدید اکنون دو هفته است که آغاز شده. در زیـر پاراگراف بعدی می توانید یک تصویر تازه منتشر شده از پشت صحنه را مشاهده کنید.

در تصویر تازه منتشر شده می توانیم خود تام هاردی را ببینیم – بازیگری که او را بیشتر بخاطر حضور در فیلم های خاطره انگیز The Dark Knight Rises (ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ) و Mad Max: Fury Road (ﻣﮑﺲ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪ: ﺟﺎﺩﻩ ﺧﺸﻢ) می شناسیم – که بعنوان بازیگر اصلی در فیلم Venom حضور دارد. اما متاسفانه تصویر هیچ اطلاعات خاصی را برای ما فاش نمی کند. خودتان مشاهده کنید؛

Venom 2018

اگر انتشار این تصویر را به فال نیک بگیریم، می توانیم اینطور برداشت کنیم که سونی به آرامی طی هفته و ماه های آینده اطلاعات خیلی بیشتری از فیلم سینمایی Venom را در اختیارمان قرار خواهد داد. البته هنوز هیچ چیز در مورد این فیلم مشخص نیست، مثلا نمی دانیم که بدون حضور مرد عنکبوتی فیلم Venom چه داستانی را روایت می کند، یا اینکه مثلا برای نگارش داستان آن بطور مستقیم از کتاب های مصور ونوم الهام شده یا سونی داستان خاستگاه این شخصیت را به نفع خودش تغییر داده است. بد نیست اشاره کنیم سونی پیش از این در فیلم Spider-Man 3 هم از شخصیت ونوم استفاده کرده بود کـه خیلی مورد استقبال قرار گرفت، آخرین کاوش انفرادی سونی در دنیای مرد عنکبوتی نیز بواسطه فیلم Amazing Spider-Man 2 (ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ۲) بود که برخلاف انتظار تبدیل به یک شکست شد و در جلب نظر طرفداران و منتقدین موفق نبود. حال چشممان به کاوش های تازه دوخته شده است.

از بازیگرانی که تاکنون به پروژه Venom پیوسته اند می توانیم به ریز احمد (Rogue One) در نقش یک شخصیت مرموز که هنوز نامش اعلام نشده اشاره کنیم، ﻣﯿﺸﻞ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺍﺯ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯾﺎ) نیز قرار است شخصیت اصلی زن فیلم باشد، ﺟﻨﯽ ﺳﻠﯿﺖ (زندگی مخفی حیوانات خانگی)، ﺭﯾﺪ ﺍﺳﮑﺎﺕ و ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻫﯿﺰ (فرزند خدا) هم از دیگر ستاره های آن هستند. اکران این فیلم علمی-تخیلی، ترسناک، اکشن قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر ۹۷ آغاز شود. حالا که تولید آغاز شده خیلی زود اطلاعات خیلی بیشتر از فیلم منتشر می شود، شاید خیلی زود اولین تصویر از هاردی با لباس ونوم نیز به دستمان برسد، پس منتظر باشید …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.