اونجرز 3

اتحاد قهرمانان در پرومو آرت جدید Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت)

مارول استودیوز امسال با سه فیلم همراه طرفدارانش بود؛ نخست Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان ۲) که در بهار پا به گیشه گذاشت، سپس فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) که در اوایل تابستان کار خودش را آغاز کرد و تا اینجا پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی سال بوده است و در نهایت فیلم Thor= Ragnarok (ثور: راگناروک) که اکرانش جمعه ۱۲ آبان آغاز شد. بعد از اتمام ۲۰۱۷ مارول استودیوز سال آینده میلادی را با فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) که در ماه فوریه پا به گیشه می گذارد آغاز می کند، اما بزرگترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ سینما تنها زمانی روی پرده می رود که اردیبهشت ماه از راه برسد! فیلم سینمایی Avengers: Infinity War که قرار است بزرگترین قهرمانان دنیای سینمایی مارول را دور هم جمع کند و نقطه عطفی باشد برای فرانچایز خودش. فیلمی که از همین حالا می توانیم حدس بزنیم تاثیرگذار و پرفروش خواهد بود، و قطعا مورد تحسین عاشقان این ژانر قرار خواهد گرفت.

حال هرچه که جلوتر می رویم علاقه طرفداران به کسب اطلاعات در مورد این فیلم بیشتر و بیشتر می شود تا جایی که در حال حاضر همه منتظر انتشار تریلر رسمی آن هستند. تریلری که انتظار می رود در ماه دسامبر به دست طرفداران برسد. در این میان، ساعتی قبل شاهد انتشار بخشی از یک پرومو آرت تبلیغاتی جدید برای فیلم Avengers: Infinity War بودیم که در آن می توانیم تعدادی از شخصیت های اصلی فیلم را کنار هم مشاهده می کنیم؛ مرد عنکبوتی (با بازی Tom Holland)، استار-لرد (Chris Pratt)، دکتر استرنج (Benedict Cumberbatch)، مرد آهنی (Robert Downey Jr.)، نسخه بلوند بیوه سیاه (Scarlett Johansson) و از همه مهم تر کاپیتان آمریکا (Chris Evans) با ظاهر جدیدش!

امیدواریم طی روزهای آینده نسخه رسمی و کامل این تصویر تبلیغاتی منتشر شود و به دستمان برسد اما تا آن زمان همین تصویر رنگ پریده که بتازگی در سایت های انگلیسی زبان منتشر شده می تواند کمک حال ما برای یک انتظار حدودا شش ماهه باشد. در مورد تریلر رسمی Avengers 3 باید بگوییم که طبق شنیده ها قرار است تا قبل از پایان سال ۲۰۱۷ منتشر شود، چون اکران Ragnarok که آغاز شده و مارول باید کار بر روی برنامه های تبلیغاتی Black Panther را آغاز کند، بنابراین انتظار داریم که تریلر Infinity War هم به زودی در اختیارمان قرار گیرد.

در همین رابطه: معرفی فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت)

Avengers 3

در خلاصه داستان Avengers: Infinity War آمده است که: “در حالی که ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ و متحدان آنها به محافظت از زمین در مقابل بزرگترین تهدیدهایی که هیچ قهرمانی به تنهایی قادر به کنترل آنها نیست ادامه می دهند، یک خطر خیلی بزرگ از درون سایه های کیهانی نمایان می شود: تانوس. یک خودکامه و حاکمی ظالم از کهکشان ها که قصد دارد تمام شش سنگ بینهایت را بدست آورد، و با استفاده از آنها تمام واقعیت جهان را به شکل دلخواه خودش تغییر دهد، این سنگ ها قدرتی غیر قابل تصور دارند. حال هر چیزی که انتقام جویان تا این لحظه برای آن جنگیده اند در خطر قرار دارد – سرنوشت زمین و زندگی خودشان هرگز تا این اندازه مبهم نبوده است.

این فیلم توسط ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﺭﻭﺳﻮ ﻭ ﺟﻮﺯﻑ ﻭﯼ. ﺭﻭﺳﻮ کارگردانی شده و اکران آن از ﭼﻬﺎﺭﻡ ماه مِی ۲۰۱۸ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ۱۴ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ ۹۷ آغاز می شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.