فیلم سینمایی The Flash

شایعه: ساخت فیلم Flashpoint به عملکرد Justice League بستگی دارد!

طبق تازه ترین گزارش ها، کمپانی وارنر بروس منتظر است که عملکرد Justice League (لیگ عدالت) در گیشه را مشاهده کند و سپس درباره فیلم های بعدی DC تصمیم بگیرد، تصمیمی کـه باعث می شود سرنوشت Flashpoint (ﻓﻠﺶ ﭘﻮﯾﻨﺖ) و بسیاری از دیگر پروژه های پیش رو به همین فیلم وابسته شود و البته در هاله ای از ابهام قرار گیرد.وانذنر بروس تا چند هفته دیگر Justice League را به گیشه مـی رساند، و امیدوار است که به کمک آن ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ را یک درجـه بالاتر ببرد. لیگ عدالت یک نقطه عطف برای این دنیای سینمایی است و موفقیت یا شکست آن می تواند آینده DCEU را رقم بزند، بنابـراین وارنر بروس اهمیت زیادی برای این فیلم قائل است.

شاید Justice League پنجمین فیلم از این دنیای سینمایی باشد، اما وارنر بروس تاکنون بی وقفه مشغول هل دادن چندین ایده به سوی جهنم توسعه بوده است. مثلا بتازگی، شنیده این که فیلم Deathstroke ﺟﻮ ﻣﻨﮕﻨﯿﻠﻮ ممکن است بزودی صاحب کارگردان شود و رسما در لیست فیلم های بعدی قرار گیرد. این تنها یک نمونه است و اکنون شخصیت های زیادی وجود دارند که منتظر یک فرصت هستند. تعدادی از همین منتظران به طور رسمی در Justice League معرفی می شوند – شامل فلش با نقش آفرینی ازرا میلر – و حالا باید منتظر شوند تـا Justice League پا به گیشه بگذارد و آینده آنها تقریبا مشخص شود.

گزارشگر وبسایت Variety جاستین کرول این هفته در Meet the Movie Press حضور داشت و بحث در نهایت به فیلم جدید DC کشیده شد. در این صحبت ها که نزدیک به ۲۸ دقیقه طول کشید، کرول فاش کرد که شنیده است استودیو یک قدم به عقب برداشته و منتظر است تا شاهد عملکرد Justice League و تاثیرگذاری آن باشد – چه از نظر تجاری و چه از نظر هنری – و سپس برای آینده برنامه ریزی کند. با این حساب جستجو برای یافتن کارگردان Flashpoint (اولین فیلم انفرادی فلش) و دیگر فیلم های DCEU اکنون با سرعت پایین تری انجام می شود.

در همین رابطه: فیلم سینمایی Flashpoint (ﻓﻠﺶﭘﻮﯾﻨﺖ): از مرگ بتمن تا اسارت سوپرمن!

فیلم سینمایی Flashpoint

البته این اولین باری نیست که می شنویم وارنر بروس قصد دارد در رابطه با فیلم های آینده DCEU بر اساس چنین الگویی تصمیم گیری کند، مثلا در ماه مِی بود که Mark Hughes نویسنده سایت Forbes اطلاعات مشابه ای را به اشتراک گذاشت، و گفت که موفقیت های Justice League سرنوشت فیلم های بعدی را تعیین می کنـد. اما طی چند ماه گذشته ما همواره شنیدیم کـه فیلم های جدید DC در حال توسعه هستند یا حتی بعضی از آنها مانند Shazam (شزم) پا به فاز پیش-تولید گذاشته اند. حال خودتان حساب کنید، دو منبع معتبر با فاصله چند ماه اطلاعات مشابه ای را به اشتراک گذاشته اند، پس کاملا واضح است که وارنر بروس همچنان در انتظار نشسته و به جدول باکس آفیس چشم دوخته.

در همین رابطهنگارش پیش نویس ﻓﯿﻠﻢنامه Flashpoint (ﻓﻠﺶﭘﻮﯾﻨﺖ) به پایان رسید؛ همچنان در جستجوی کارگردان

همانطور که اشاره کردیم طی چند ماه گذشته فیلم های زیادی رنگ پیشرفت به خودشان دیدند، مثلا ﮔﺎﻭﯾﻦ ﺍﻭﮐﺎﻧﺮ بعنوان نویسنده/کارگردان به پروژه Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) پیوست، ساخت Wonder Woman 2 (زن شگفت انگیز ۲) تایید شد؛ شخصیت ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ صاحب یک فیلم شد؛ فیلم Shazam وارد فاز پس-تولید شد و بازیگر اصلی خودش را پیدا کرد. همچنین باید اشاره کنیم طبق صحبت های کارول اینطور به نظر میرسد که Flashpoint ممکن است تنها یک فیلم انفرادی برای شخصیت پرطرفدار فلش نباشد، بلکه با بازگرداندن شخصیت های Justice League کنار هم حکم یک ادامه غیررسمی را برای آن داشته باشد. همچنین گفته شد فیلم Cyborg (و حتی شاید Deathstroke) ممکن است سالها تا به حقیقت پیوست فاصله داشته باشد یا حتی هرگز ما به دنیای واقعیت نگذارد!!

باید صبر کنیم تا خودمان ببینیم ….

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.