legends-of-tomorrow-season-3-trailer-pic

حمله ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡها در تریلر جدید فصل سوم سریال Legends of Tomorrow

فصل سوم سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) قرار است خیلی جالب تر شود؛ ظاهرا افسانه ها هفته آینده در لندن عصر ویکتوریایی با ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡها روبرو می شوند. در اپیزود هفته آینده که “Return of the Mack” نام دارد شاهد رویارویی مجدد تیم افسانه ها و رهبرشان ریپ هانتر (با نقش آفرینی Arthur Darvill) خواهیم بود.

بعد از اینکه افسانه ها در پایان فصل دوم زمان را شکستند، ریپ آژانس زمان را تشکیل داد تا گندی کـه افسانه ها به بار آورده انـد را تمیز کند، در اولین قدم هم آنها را از وظیفه ای کـه داشتند آزاد کرد و سفینه سفر در زمان را از آنـها گرفت. اما بعد از اینکه روری (با نقش آفرینی Dominic Purcell) در طول تعطیلات خود در آروبا با جولیوس سزار مواجه شد، فرصتی برای دوباره به هم پیوستن اعضای تیم فراهم آورد تا با کمک هم تمام نابهنجاری تاریخی را اصلاح کنند. بعد از آن تیم با یک ببر شمشیر دندان غول پیکر روبرو شدند، در این اپیزود سفری داشتیم به سال های ۱۸۷۰ و با فینیس تیلر بارنم ملاقات کردیم، سپس در اپیزود دوم قاتلی مسافرِ زمان را مشاهده کردیم که سعی در تخریب آینده داشت، در اپیزود چهارم نیز افسانه ها به سال های ۱۹۸۰ و دوران کودکی ری پالمر سفر کردند و با یک بچه دومینِتور (Dominator) مواجه شدند که واقعا جالب بود.

بی شک فصل سوم Legends of Tomorrow از جذابیت بیشتری نسبت به دو فصل قبلی برخوردار است، اما وضعیت در اپیزود بعدی خیلی جالب تر هم خواهد شد. در این اپیزود افسانه ها با ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡها روبرو می شوند، و خود اپیزود نیز فضایی دلهره آور دارد!! پرومو تماشایی پیش رو با نمایش صحنه ای جالب آغاز میشود؛ یک پسربچه مهم تیتر روزنامه را فریاد می زند، خبری از مقتولی که توسط یک ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ به قتل رسیده است. سپس می بینیم که روری در حال مطالعه کتاب ترسناک کلاسیک دراکولا، نوشته ﺑﺮﺍﻡ ﺍﺳﺘﻮﮐﺮ است. در جایی دیگر استین (Victor Garber) در مورد شک و تردیدهای وجود ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡها می گوید، سارا (Caity Lotz) بحث استفاده از طعمه برای به دام انداختن آنها را به میان می آورد. سپس آنها را در قبرستان می بینیم و فضای کاملا دلهره آور کنار آنها.

در خلاصه داستان اپیزود پنجم فصل سوم آمده است کـه: “کمک به یکی از خودشان — در حالی که نیت (Nick Zano) فکر می کند یک الگو برای نابهنجاری تاریخی پیدا کرده است، تیم افسانه ها به لندن ۱۸۹۷ کشید می شوند تا یک ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ مسافر زمان را شکار کنند. وقتی که آنها به لندن می رسند، با ریپ (بازیگر مهمان Arthur Darvill) روبرو می شوند اما هیچ کس سریعا به او خوش آمد نمی گوید، سارا را ترک می کند تا در پایان یک تصمیم سخت بگیرد. آمایا (Maisie Richardson-Sellers) سعی می کند تا با زری (Tala Ashe) ارتباط برقرار کند اما او هنوز در تلاش است که بخشی از تیم باشد. در این میان، استین (Victor Garber) متوجه می شود که ری (Brandon Routh) و جکس (Franz Drameh) مشغول چـه کاری هستند و در ابتدا از آن استقبال نمی کند …

این اپیزود هفتم نوامبر مصادف با سه شنبه ۱۶ آبان روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.