ثور: راگناروک

کاراکتر پوسترهای بین المللی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک)

در حالی که تنها یک روز تـا آغاز اکران Thor: Ragnarok، سومین فیلم ۲۰۱۷ دنیای سینمایی مانده ساعتی پیش شاهد انتشار چند کاراکتر پوستر جالب از آن بودیم کـه بواسطه آنها می توانید نگاهی تازه به شخصیت های اصلی فیلم داشته باشید. اکران Ragnarok از روز جمعه ۱۲ آبان در سینماهای آمریکای شمالی آغاز می شود، اما اکران خارج از خاک آن اکنون چند روزی است کـه آغاز شده بطوری کـه قسمت جدید Thor تاکنون بیشتر از ۱۰۹ میلیون دلار در خارج از خاک آمریکا فروخته است. تا اینجا منتقدین نظر مثبتی نسبت به Ragnarok داشته اند و ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽها هم نوید یک افتتاحیه موفقیت آمیز را می دهند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، و ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽها به حقیقت تبدیل شوند در آینده از Thor بعنوان یکی از بهترین فیلم های مارول استودیوز یاد خواهیم کرد.

در خلاصه داستان رسمی Ragnarok آمده است: “در «ثور: راگناروک» دنیای ثور در شرف انهدام است. برادر حیله گر او، لوکی، ﺁﺳﮕﺎﺭﺩ را در اختیار گرفته است، هلای قدرتمند (Hela) برای دزدیدن تخت پادشاهی ظاهر می شود در حالی کـه ثور در طرف دیگری از دنیا بدون ﭼﮑﺶ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﻮﻟﻨﯿﺮ زندانی شده است. برای فرار از اسارت و محافظت از خانه اش آسگارد در مقابل خطر نابودی بواسطه ﺭﻭﯾﺪﺍﺩ ﻣﺤﺘﻤﻞ ﺍﻟﻮﻗﻮﻉ ﺭﺍﮔﻨﺎﺭﻭﮎ که به همه چیز پایان خواهد داد، ثور نخست باید در مبارزه ای به سبک گلادیاتوری در مقابل یک بیگانه مرگبار پیروز شود، این بیگانه کسی نیست جز متحد و همکار سابق خودش در تیم انتقامجویان… هالک شگفت انگیز!!

از ستارگان Ragnarok می توانیم به ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ در نقش ثور، ﺑﻨﺪﯾﮑﺖ ﮐﺎﻣﺒﺮﺑﭻ در نقش دکتر استرنج، ﺗﺎﻡ ﻫﯿﺪﻟﺴﺘﻮﻥ در نقش لوکی، ﺍﺩﺭﯾﺲ ﺍﻟﺒﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﺎﯾﻤﺪﺍﻝ، ﮐﯿﺖ ﺑﻼﻧﺸﺖ در نقش هلا (شخصیت شرور فیلم)، ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﻫﺎﭘﮑﯿﻨﺰ در نقش اودین، ﺗﺴﺎ ﺗﺎﻣﭙﺴﻮﻥ در نقش والکری، ﮐﺎﺭﻝ ﺍﻭﺭﺑﺎﻥ در نقش جلاد (Skurge)، ﻣﺎﺭﮎ ﺭﻭﻓﺎﻟﻮ در نقش هالک، ﺟﻒ ﮔﻠﺪﺑﻠﻮﻡ در نقش گرندمستر، ﺭﯼ ﺍﺳﺘﯿﻮﻧﺴﻮﻥ، و ﺳﺎﻡ ﻧﯿﻞ اشاره کنیم. فیلم Thor: Ragnarok توسط ﺗﺎﯾﮑﺎ ﻭﺍﯾﺘﯿﺘﯽ کارگردانی شده و اکران آن از سوم نوامبر، مصادف با ۱۲ آبان ماه ۹۶ آغاز می شود. برای ساخت این فیلم ۱۸۰ میلیون دلار هزینه شده است؛

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.