فیلم ابرقهرمانی Black Adam

فیلم ابرقهرمانی Black Adam (بلک ادم) ﺩﻭﺍﯾﻦ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ یک نویسنده پیدا کرد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم ابرقهرمانی Black Adam (ﺑﻠﮏ ﺍﺩﻡ) با نقش آفرینی ﺩﻭﺍﯾﻦ “د راک” ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ یک قدم به تولید نزدیک تر شده است. گزارش های جدید خبر داده اند کـه ﺍَﺩﻡ ﺍﺳﺘﯿﮑﯿﻞ (Due Date) توسط استودیو استخدام شده تا ﻓﯿﻠﻢنامه اولین فیلم انفرادی این ابرشرور مشهور را بنویسد. ﺑﻠﮏ ﺍﺩﻡ همواره بعنوان یکی از دشمنان بزرگ شزم شناخته می شود، و زمانی کـه اعلام شد ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ قرار است ایفای این نقش را برعهده بگیرد، انتظار می رفت کـه شاهـد حضور او در فیلم سینمایی Shzam به کارگردانی ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﻑ. ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ (آنابل: آفرینش) باشیم – قرار است در سال ۲۰۱۹ اکران شود و ﺯﮐﺮﯼ ﻟﯽﻭﺍﯼ (Chuck) بتازگی بعنوان بازیـگر اصلی فیلم انتخاب شده. اما خیلی زود تایید شد کـه در این فیلم خبری از ﺩﻭﺍﯾﻦ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ نخواهد بود، و در عوض در آینده دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ (معروف به DCEU) شاهد اکران فیلم انفرادی این شخصیت خواهیم بود.

این فیلم سینمایی مورد انتظار هنوز صاحب یک تاریخ اکران یـا کارگردان نشده است، اما بتازگی یک نویسنده پیدا کرده است کـه قدمی بزرگی محسوب می شود. طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی وبسایت THE TRACKING BOARD ﺍَﺩﻡ ﺍﺳﺘﯿﮑﯿﻞ اکنون در حال مذاکره است تا این فیلم را بنویسد. در نگاه اول، ﺍﺳﺘﯿﮑﯿﻞ به نظر می رسد یک انتخاب عجیب برای روایت داستان قطعا تاریک ﺗﺌﻮ-ﺍﺩﻡ باشد، چون او عمدا بعنوان نویسنده در فیلم های کمدی خانوادگی مانند Alvin and the Chipmunks: The Road Chip (ﺁﻟﻮﯾﻦ ﻭ ﺳﻤﻮﺭﭼﻪﻫﺎ) و Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul حضور داشته است، یا در سریالی کمدی مانند Undateable محصول شبکه NBC که خود او آن را خلق کرده است.

در این میان بد نیست اشاره کنیم کـه ﺍﺳﺘﯿﮑﯿﻞ همچنین از نویسندگان ﻓﯿﻠﻢنامه Due Date بوده است؛ فیلمی درام-کمدی درجه R محصول ۲۰۱۰ با نقش آفرینی ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺩﺍﻭﻧﯽ ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ (Iron Man)، ﺯﮎ ﮔﺎﻟﯿﻔﯿﺎﻧﺎﮐﯿﺲ و جیمی فاکس. بنابراین شاید او تجربه ای در نگارش فیلم های ابرقهرمانی نداشته باشد، اما ثابت شده که بهترین های این ژانر همواره از مکان های غیر منتظره می آیـد و ناگهان ظهور می کنند. مثلا آنتونی و جو روسو که اکنون از بزرگترین کارگردان های ژانر ابرقهرمانی هستند و کارگردانی دو Avengers بعدی را در اختیار دارند، قبل از اینکه از سوی مارول استودیوز برای کارگردانی Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) اسختدام شوند فقط دو کارگردان سریال های تلویزیونی کمدی بودند، اما حالا!!

فیلم بلک ادم

در انتها لازم به یادآوری است کـه بلک ادم از شخصیت های مشهور کتاب هـای مصور ﺩﯼﺳﯽ ﮐﺎﻣﯿﮑﺲ می باشد کـه ﺗﻮﺳﻂ ﺍﺗﻮ ﺑﺎﯾﻨﺪﺭ ﻭ ﺳﯽ. ﺳﯽ ﺑﮏ ﺧﻠﻖ ﺷﺪﻩ و ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﺟﻠﺪ ﺍﺯ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﮐﻤﯿﮏ ﻣﺎﺭﻭﻝ ﻓﻤﯿﻠﯽ ‏(ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ۱۹۴۵‏) ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭﺍﺕ ﻓﺎﺳﺖ ﮐﺎﻣﯿﮑﺲ ﺣﻀﻮﺭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ. او ﻋﻤﻮﻣﺎً ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺩﺷﻤﻦ ﺩﯾﺮﯾﻨﻪٔ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﻣﺎﺭﻭﻝ ‏(ﺷﺰﻡ) شناخته ﻣﯽﺷﻮﺩ و طرفداران ﺩﯼﺳﯽ سالهاست منتظر ظهور او در سینما هستند و اکران فیلم ابرقهرمانی Black Adam هستند.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.