Bad moms 2

این هفته در گیشه: از راگناروک تا کریسمس مامان های بد!

جمعه ۱۲ آبان روز بزرگی برای طرفداران دنیای سینمایی مارول محسوب می شود، چون که سومین فیلم ۲۰۱۷ مارول استودیوز در این روز پا به گیشه های آمریکای شمالی می گذارد تـا عاشقان Thor را به سینماهای شهرشان بکشاند! اگر نویدهای داده شده، نظر منتقدان و کسانی که تاکنون موفق به تماشای Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) شده اند درست باشد – که قطعا هست – ما با یک فیلم ابرقهرمانی متفاوت و فوق العاده تماشایی طرف هستیم که برای دیدنش روزشماری می کنیم. این فیلم توسط ﺗﺎﯾﮑﺎ ﻭﯾﺘﯿﺘﯽ کارگردانی شده و ﺍﺭﯾﮏ ﭘﯿﺮﺳﻦ، ﮐﺮﯾﮓ ﮐﺎﯾﻞ و ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﯾﺎﺳﺖ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند. بد نیست بدانید کـه برای ساخت این فیلم ۱۸۰ میلیون دلار هزینه شده است؛ قسمت اول Thor به کارگردانیﮐﻨﺖ ﺑﺮﺍﻧﺎ با بودجه ۱۵۰ ساخته شده بود و در سال ۲۰۱۱ پا به گیشه گذاشت، این فیلم در افتتاحیه آمریکایی ۶۵,۷ میلیون دلار فروخت و بعد از ۱۱۲ روز نمایش به فروش بین المللی ۴۴۹٫۳ میلیون دلاری دست یافت؛ قسمت دوم، Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) به کارگردانی ﺁﻟﻦ ﺗﯿﻠﻮﺭ با بودجه ۱۷۰ میلیونی ساخته شد و در سال ۲۰۱۳ پا به گیشه گذاشت، این فیلم در افتتاحیه آمریکایی ۸۵٫۷ میلیون دلار فروخت و بعد از ۱۶۱ روز نمایش به فروش بین المللی ۶۶۴٫۵ میلیون دلاری دست یافت.

مـا به لطف تیزر و تریلرها، اخبار و خلاصه داستان های رسمی منتشر شده، تقریبا از بیشتر ماجراهای فیلم باخبر هستیم و می دانیم کـه ثور این بار وارد چه ماجرایی شده است، البته از پایان آن اطلاعی نداریم، قطعا. در Ragnarok همانطور که احتمالا خودتان بهتر می دانید شاهد حضور هالک خواهیم بود که در کنار ثور و برادرش لوکی قرار می گیرد، در این میان یک شخصیت جدید به فیلم پیوسته که والکری نام دارد و طی وقایع راگناروک از متحدان ثور، هالک و لوکی خواهد بود. در Ragnarok ما با هلای پلید – اولین شرور اصلی زن در دنیای سینمایی مارول – آشنا خواهیم شد که برای نابودی و تصاحب آسگارد تلاش می کند، او قصد دارد این تمدن را با خاک یکسان کند و آن را از نو با ایده های خودش بسازد! بنابراین ثور که چکش قدرتمندش ﻣﯿﻮﻟﻨﯿﺮ (Mjolnir) را به لطف هلا، الهه مرگ از دست داده و در گوشه ای از جهان اسیر شده، باید با تیم جدیدش – که شامل دوست و همکار قدیمی خودش بروس بنر/هالک (با نقش آفرینی Mark Ruffalo)، تازه وارد والکری (Tessa Thompson) و نیز برادر همواره دشمن او لوکی (Tom Hiddleston) می شود – همراه شود و از تمام نیروی خودش استفاده کند تا در نهایت هلای پلید را شکست دهد.

فیلم Thor: Ragnarok از شب پنجشنبه ۱۱ آبان پا به گیشه های آمریکای شمالی می گذارد و اکران آن از روز جمعه بطور رسمی در ۳,۸۰۰ سال سینما آغاز می شود. اکران جهانی این فیلم اکنون در تعدادی از کشورهای دنیا آغاز شده و طبق آخرین بروزرسانی باکس آفیس تاکنون ۱۰۹ میلیون دلـار فروخته است.

Thor: Ragnarok

دومین فیلم این هفته A Bad Moms Christmas (یک کریسمس مادران بد) نام دارد و ادامه ای است بر فیلم تماشایی Bad Moms که اگر به یاد داشته باشید جولای سال گذشته پا به گیشه گذاشت. قسمت اول به کارگردانی ﺟﺎﻭﻥ ﻟﻮﮐﺎﺱ و ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻣﻮﺭ کـه ‏با بودجه ۲۰ میلیون دلاری ساخته شده بود در افتتاحیه آمریکایی ۲۳٫۸ میلیون دلار فروخت و بعد از ۹۱ روز نمایش به فروش بین المللی ۱۸۳٫۹ میلیون دلاری دست یافت، و بدون شک از بهترین فیلم های کمدی سال ۲۰۱۶ بود. حال بعد از موفقیت قسمت اول، سازندگات فیلم تصمیم گرفتند که قسمت دوم را برای کریسمس ۲۰۱۸ بسازند و اکنون در روزهای پایانی سال طرفداران می توانند به تماشای فیلم مورد علاقه خودشان بروند. A Bad Moms Christmas همانطور که از نامش پیداست حال و هوایی کریسمسی خواهد داشت و در آن شاهد بازگشت سه مادر بد قسمت اول – ﺍﻣﯽ ﻣﯿﭽﻞ ﻧﻘﺶ ﮐﯿﮑﯽ و ﮐﺎﺭﻻ – خواهیم بود که با چالش های جدیدی روبرو می شوند اما این بار در ارتباط با جشن سال نو.

از ستارگان اصلی A Bad Moms Christmas می توانیم به ﻣﯿﻼ ﮐﻮﻧﯿﺲ (Jupiter Ascending) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻣﯽ ﻣﯿﭽﻞ، ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺑﻞ (Veronica Mars) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﯿﮑﯽ، ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﻫﺎﻥ (We’re the Millers) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺭﻻ، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻨﺎ ﺍﭘﻞﮔﯿﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﻮﯾﻨﺪﻭﻟﯿﻦ، ﺟﯽ ﻫﺮﻧﺎﻧﺪﺱ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﺴﯽ ﻫﺎﺭﮐﻨﺲ، ﺍﻭﻧﺎ ﻻﻭﺭﻧﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﻦ ﻣﯿﭽﻞ، ﺍﻣﺠﯽ ﺍﻧﺘﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﯾﻠﻦ و ﻭﺍﻧﺪﺍ ﺳﺎﯾﮑﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﮐﺘﺮ ﮐﺎﺭﻝ اشاره کنیم که در قسمت اول هم حضور داشتند. ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﺮﻧﺴﮑﯽ که او را بخاطر حضور در سریال های پرطرفدار The Big Bang Theory (نظریه بیگ بنگ) و The Good Wife (همسر خوب) می شناسیم، ﺳﻮﺯﺍﻥ ﺳﺎﺭﺍﻧﺪﻭﻥ (فیلم Dead Man Walking)، ﭼﺮﯾﻞ ﻫﺎﯾﻨﺲ و ﺟﺎﺳﺘﯿﻦ ﻫﺎﺭﺗﻠﯽ نیز از تازه واردهای فرانچایز هستند. اکران این فیلم که با بودجه ۲۸ میلیون دلاری ساخته شده از امروز در ۳,۶۱۵ سالن سینمای آمریکای شمالی آغـاز می شود.

این هفته در کنار Thor: Ragnarok و A Bad Moms Christmas گیشه های آمریکای شمالی میزبان دو فیلم جدید دیگر هم است که نمایشی محدود خواهند داشت؛ نخست فیلم کمدی-درام Lady Bird (لیدی برد) به کارگردانی ﮔﺮﺗﺎ ﮔﺮﻭﯾﮓ (Mistress America و فیلم Jackie) که به روایت ماجراهای زندگی یک ساله خانمی جوان در شمال کالیفرنیا می پردازد. در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی جوان و بااستعداد از جمله ﺳﯿﺮﺷﺎ ﺭﻭﻧﺎﻥ (Brooklyn)، ﺍﻭﺩﯾﺎ ﺭﺍﺵ (The Giver)، ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﻧﯿﻮﺗﻮﻥ (سریال Big Little Lies) و ﺟﮏ ﻣﮏﺩﻭﺭﻣﻦ (سریال Shameless) خواهیم بود؛ سپس فیلم کمدی-درام Last Flag Flying (ﺍﺣﺘﺰﺍﺭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﭘﺮﭼﻢ) به کارگردانی ﺭﯾﭽﺎﺭﺩ ﻟﯿﻨﮑﻠﯿﺘﺮ که از ستارگان آن می توانیم به ﻻﺭﻧﺲ ﻓﯿﺸﺒﺮﻥ (Batman V Superman)، ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮐﺮﺍﻧﺴﺘﻮﻥ (بازیگر مشهور سریال ﺑﺮﮐﯿﻨﮓ ﺑﺪ) و ﺍﺳﺘﯿﻮ ﮐﺎﺭﻝ (ﻣﻦ ﻧﻔﺮﺕﺍﻧﮕﯿﺰ) اشاره کنیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.