I, Tonya

تریلر رد باند فیلم I, Tonya (من، تونیا) را اکنون تماشا کنید – با بازی مارگو رابی

تریلر رد باند فیلم سینمایی درام-ورزشی I, Tonya منتشر شد و اکنون می توانید بواسطه آن نگاهی اجمالی داشته باشید به فیلم جدید مارگو رابی. این یک واقعیت است کـه در هالیوود تاکنون تعداد زیادی فیلم ورزشی برگرفته از داستان های واقعی ساخته شده که بسیاری از آنها هم با استقبال طرفداران این ژانر روبرو شده اند. چه این فیلم ها درباره یک تیم دبیرستانی باشند و چه دربـاره تیمی که از دانشجوهای یک دانشگاه تشکیل شده، مانند Remember the Titans (ﺗﺎﯾﺘﺎﻥﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ) یا We Are Marshall (ﻣﺎ ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ ﻫﺴﺘﯿﻢ)، در آنها شاهد حضور یک بچه در حال تلاش هستیم که از ورزش بعنوان یک راه فرار استفاده می کند مانند Rudy (رودی) یا The Blind Side (نقطه کور)، یا نمایش زندگی واقعی ورزشکاری که در برابر نژادپرستی مبارزه می کند؛ مانند Race (نژاد) یا فیلم ۴۲، که در تمام آن مخاطب باید از داستان هایی نشاط بخش و دلگرم کننده لذت ببرد. اما باید بگوییم که I, Tonya جزو هیچکدام از این دسته ها نیست.

فیلم سینمایی I, Tonya بر اساس داستان واقعی یکی از وقایع مهم زندگی ﺗﻮﻧﯿﺎ ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ ساخته شده کـه همیشه به دلیل رسوایی اش معروف بوده به جای اینکه برای مهارت هایش بعنوان ﺍﺳﮑﯿﺖ سوار معروف باشد. فیلم I, Tonya یک کمدی تاریک درباره زنی است که هر کاری می کنـد تا ببرد – مگر اینکه بهترین باشد. در این فیلم شاهد حضور مارگو رابی (جوخه انتحاری) بعنوان شخصیت اصلی و ﺳﺒﺎﺳﺘﯿﻦ ﺍﺳﺘﻦ (کاپیتان آمریکا) در نقش همسر سابق ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ، ﺟﻒ ﮔﯿﻠﻮﻟﯽ هستیم. از دیگر ستارگان فیلم نیز می توانیم به ﺁﻟﯿﺴﻮﻥ ﺟﺎﻧﯽ (American Beauty)، ﺟﻮﻟﯿﺎﻥ ﻧﯿﮑﻠﺴﻮﻥ (Black Mass) و ﮐﯿﺘﻠﯿﻦ ﮐﺎﺭﻭﺭ در نقش رقیب تونیا، ﻧﻨﺴﯽ ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ اشاره کنیم. این فیلم داستان واقعی حمله به ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ در سال ۱۹۹۴ و نقشی کـه ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ در آن داشت را روایت می کند.

وقتی کـه این اتفاق رخ داد تمام دنیا را شوکه کرد. یک اسکیت باز قهرمان به نام ﻧﻨﺴﯽ ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ توسط ناشناس مورد حمله قرار گرفت و در نهایت از ناحیه پا مجروع شد. به سرعت شایعه شد که ﺗﻮﻧﯿﺎ ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ این حمله را ترتیب داده تا جلوی حضور ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ در المپیک سال ۹۴ را بگیرد، این خبر خیلی زود تیتر اول تمام رسانه ها شد و یک رسوایی بزرگ به وجود آورد. ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ تا زمان آغاز رقابت های المپیک به اندازه کافی بهبود یافت و تحقیقات به سوی تونیا و همچنین شوهر سابقش کشیده شد و در نهایت اتهامات جنایی علیه آنها منجر به پایان کار حرفه ای اسکیت هاردینگ می شود.

فیلم جدید رابی I, Tonya کاوشی دارد جالب و تماشایی در همین وقایع که تریلر جدید تنها حاوی نگاهی اجمالی به تمام آن است. این فیلم در تاریخ هشتم دسامبر (۱۷ آذر) سال جاری پا به گیشه های آمریکا می گذارد.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.