بازی تاج و تخت

بازیگران Game of Thrones برای فصل هشتم دوباره به هم پیوستند!

[خطر اسپویل] از آنجا کـه ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل هشتم Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بزودی آغـاز می شود، بازیگران دوباره به کنار هم بازگشتند. در حالی شش فصل نخست Game of Thrones در بهار هر سال روی آنتن HBO رفتند، فصل هفتم با پخش تابستانی اش برنامه را بهم زد! فصل هفتم فقط ۷ اپیزود داشت، اما در عوض طولانی و به اصطلاح پیچیده ترین اپیزودها را شامل می شد. این فصل به شدت مورد استقبال طرفداران قرار گرفت، با وجود اینکه بسیاری از اپیزودهای آن قبل از پخش لو رفتند. فصل هفتم آغاز هیجان انگیز و جالبی داشت، ماجراهای آن هم واقعا جذاب و البته حساس بود، و از همه مهم تر پایان آن بود، فصل هفتم پایانی واقعا حماسی و مهیج داشت.

ما اکنون مدتی است که می دانیم تولید فصل هشتم Game of Thrones قرار است قبل از پایان سال ۲۰۱۷ آغاز شود. این فصل در ۶ اپیزود روی آنتن می رود و گفته شده که طولانی ترین اپیزودها را شامل خواهد شد، به حدی که اپیزودهای آن از اپیزودهای فصل هفتم هم طولانی تر خواهد بود. ما بتازگی شنیده ایم که تصویربرداری ممکن است تا تابستان سال آینده طـول بکشد. اگر این شنیده ها به حقیقت بپیوندند، در خوش بینانه ترین حالت ممکن فصل هشتم می تواند اواخر ۲۰۱۸ به دست طرفداران برسد. تا قبل از آن، باید فقط به عکس های منتشر شده نگاه کنیم و خبرها را بخوانیم.

وبسایت Buzzfeed ساعتی قبل تعدادی تصویر منتشر کرد که فاش می کنند عوامل سریال Game of Thrones اکنون در ﺑﻠﻔﺎﺳﺖ، ﭘﺎﯾﺘﺨﺖ ﺍﯾﺮﻟﻨﺪ ﺷﻤﺎﻟﯽ هستند. حال از آنجا که آنها وارد شهری شده اند که بعنوان مرکز تصویربرداری سریال شناخته می شود، به این معنی است که بزودی شاهد استارت فاز تولید خواهیم بود و قطعا تصاویر بیشتری به دستمان می رسد. تصاویر جدید یک چیز را فاش می کنند: شخصیت ﺗﻮﺭﻣﻮﻧﺪ ﺟﺎﯾﻨﺘﺰﺑﯿﻦ بازمیگردد! بیشتر بازیگران اصلی سریال در حال حاضر زنده هستند، و حالا بواسطه این تصاویر مطلع شدیم که ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻫﯿﻮﯾﻮ هم به جمع عوامل پیوسته است.

طی اتفاق پایانی فصل هفتم؛ جایی که پادشاه شب سوار بر اژدهای تازه به دست آورده اش در حال تخریب دیوار بـود، ما ﺗﻮﺭﻣﻮﻧﺪ را برای آخرین بار مشاهده کردیم، او در جستجوی یک راه برای زنده ماندن بود، و البته نهایتاً زنده ماندن او در هاله ای از ابهام فرو رفت و به صورت یک سوال مانـد. ولی از همان ابتدا اینطور حس می شد که خیلی بعید به نظر میرسد ﺗﻮﺭﻣﻮﻧﺪ به این صورت و خیلی ساده بمیرد. دیگر بازیگری که دیدنش در تصاویر جدید غافلگیرکننده بود ﺑﻦ ﮐﺮﻣﭙﺘﻮﻥ است که در نقش دُلورُس اد ظاهر می شود، او هم طی حادثه پایانی روی دیوار ایستاده بود – متاسفانه نقش خیلی کمی در فصل هفتم داشت. اما حالا کـه دیوار خراب شده، کسل بلاک هم نمی تواند مدت زیادی جلوی وایت واکرها مقاومت کند، شاید موقعیتی فراهم شود و اد به دیگر قهرمانان در وینترفل بپیوندد.

Rating: 4.3. From 3 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.