اولین تریلر از Pacific Rim: Uprising (ﺣﺎﺷﯿﻪٔ ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﺁﺭﺍﻡ: ﻃﻐﯿﺎﻥ) در کامیک کان نیویورک به نمایش گذاشته شد. اولین قسمت از این فیلم که توسط ﮔﯿﺮﻣﻮ ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ کارگردانی شده بود و ﺗﺮﻭﯾﺲ ﺑﯿﭽَﻢ نویسنده ﻓﯿﻠﻢنامه آن بود، در سال ۲۰۱۳ اکران شد. ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﭼﺎﺭﻟﯽ ﻫﻮﻧﺎﻡ، ﺍﺩﺭﯾﺲ ﺍﻟﺒﺎ، ﺭﯾﻨﮑﻮ ﮐﯿﮑﻮﭼﯽ، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﺩﯼ ﻭ ﺭﺍﻥ ﭘﺮﻟﻤﻦ ﺍﯾﻔﺎﯼ ﻧﻘﺶ ﮐﺮﺩﻩﺍﻧﺪ. داستان Pacific Rim در سال ۲۰۲۰ رخ می داد، ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﺗﻮﺳﻂ ﻫﯿﻮﻻﻫﺎﯼ ﻓﻀﺎﯾﯽ ﻣﻮﺭﺩ ﺣﻤﻠﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﺍﯾﻦ ﻫﯿﻮﻻﻫﺎﯼ ﻋﻈﯿﻢ که ﮐﺎﯾﺠﻮ نام دارند ﺑﻮﺳﯿﻠﻪٔ ﯾﮏ ﺩﺭﮔﺎﻩ ﻭﺍﻗﻊ ﺩﺭ ﮐﻒ ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﺁﺭﺍﻡ ﻭﺍﺭﺩ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽﺷﺪﻧﺪ. ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﯾﺎﺭﻭﯾﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻫﯿﻮﻻﻫﺎ ﺑﺸﺮ ﺑﻪ ﻓﮑﺮ ﺳﺎﺧﺖ ﺭﺑﺎﺕﻫﺎﯾﯽ ﻏﻮﻝ ﭘﯿﮑﺮ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺷﺪ، ﮐﻪ ﺑﻮﺳﯿﻠﻪ ﺩﻭ ﺧﻠﺒﺎﻥ ﮐﻪ ﺫﻫﻨﺸﺎﻥ ﺗﻮﺳﻂ ﺭﺷﺘﻪﻫﺎﯼ ﻋﺼﺒﯽ ﺑﻪ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﻣﺘﺼﻞ ﻣﯽﺷﻮﺩ، ﻫﺪﺍﯾﺖ ﻣﯽﺷﺪﻧﺪ. با اینکه در پایان داستان ﺭﺍﻟﯿﮓ ﺑﮑﺖ و یار کمکی اش ماکو موری (Rinko Kikuchi) جلوی رخنه را گرفتند، بسیاری از یاران خود را در نبرد از دست دادند.

قسمت اول Pacific Rim یک موفقیت بزرگ نبود، در گیشه به فروش خوبی دست نیافت و حتی مورد تحسین منتقدان هم قرار نگرفت، اما با این وجود کمپانی Legendary Pictures ساخت قسمت دوم را تایید کرد، ﮔﯿﺮﻣﻮ ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ برای کارگردانی ادامه پا پس کشید، و ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺱ. ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ (سریال اسپارتاکوس) را با Pacific Rim: Uprising تنها گذاشت. قسمت دوم Pacific Rim قرار است در سال ۲۰۱۸ اکران شود، و برای اینکه به طرفداران یادآوری شود قسمت دوم بزودی از راه می رسد، ﺩﻩﻧﺎﯾﺖ طی روز جمعه اولین تریلر از این فیلم را در پنل کامیک کان نیویورک (NYCC) فیلم به نمایش گذاشت، سپس نسخه آنلاین هم منتشر شد.

در فیلم Pacific Rim: Uprising با جک ﭘﻨﺘﮑﺎﺳﺖ پسر ﺍﺳﺘﺎﮐﺮ ﭘﻨﺘﮑﺎﺳﺖ (که ادریس البا در نقشش بـازی می کرد) همراه می شویم که با ماکو موری متحد می شود تا نسل جدیدی از ربات های غول پیکر انسان نما را رهبری کنند، در این میان لامبرت و یک هکر ۱۵ ساله به نام آمرا با آنها در رقابت هستند، اما در نهایت همه روبروی یک تهدید جدید از سوی ﮐﺎﯾﺠﻮها می ایستند. از ستارگان این فیلم می توانیم به ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺍﯾﺴﺘﻮﻭﺩ (جوخه انتحار) در نقش لامبرت، ﺟﺎﻥ ﺑﻮﯾﮕﺎ (جنگ ستارگان) در نقش جک ﭘﻨﺘﮑﺎﺳﺖ، ﺭﯾﻨﮑﻮ ﮐﯿﮑﻮﭼﯽ (قسمت اول) در نقش ماکو موری، ﻟﻮﯼ ﻣﯿﺪﻥ، ﺩﺍﺳﺘﯿﻦ ﮐﻠﺮ، ﺁﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺟﻮﻧﺎ (Emerald City)، ﺟﯿﻨﮓ ﺗﯿﺎﻥ (ﮐﻮﻧﮓ: ﺟﺰﯾﺮﻩ ﺟﻤﺠﻤﻪ)، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﺩﯼ و ﺑﻮﺭﻥ ﮔﻮﺭﻣﻦ (قسمت اول) اشاره کنیم.

ﺗﺮﻭﯾﺲ ﺑﯿﭽَﻢ خالق شخصیت های این فرانچایز است، داستان و ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ قسمت دوم توسط ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﺱ. ﺩﻩﻧﺎیت، T.S. Nowlin (دونده مارپیچ)، ﮐﺎﯾﺮﺍ ﺍﺳﻨﺎﯾﺪﺭ و ﺍﻣﯿﻠﯽ ﮐﺎﺭﻣﺎﯾﮑﻞ نوشته شده است. اکران این فیلم از تاریخ بیست و سوم مارس ۲۰۱۸ مصادف با جمعه سوم فروردین ۱۳۹۷ آغاز می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.