تازه ترین تیزر تلویزیونی از فیلم سینمایی Thor: Ragnarok بلاخره خدای رعد را بر تخت پادشاهی آسگارد می نشاند. تا حدود یک ماه دیگر، سومین فیلم ۲۰۱۷ مارول هم از راه می رسد. مارول در بهار امسال قسمت دوم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) را اکران کرد، در آغاز تابستان با فیلم Spider-Man: Homecoming (بازگشت به خانه) در گیشه حضور داشت و حالا نوبت به قسمت سوم Thor رسیده است، فیلمی که نسبت به دو عنوان قبلی از محبوبیت به مراتب بیشتری برخوردار است. خارج از حدس و پیش بینی؛ به لطف نگاه ویژه ﺗﺎﯾﮑﺎ ﻭﯾﺘﯿﺘﯽ و اضافه شدن هالک، و نیز حضور ﮐﯿﺖ ﺑﻼﻧﺸﺖ بعنوان هلا، Ragnarok به نظر می رسد که چیزی از دو فیلم قبلی کم ندارد.

بواسطه تریلر و تیزرهای تاکنون منتشر شده، متوجه شده ایم که Ragnarok حاوی صحناتی با اکشن بی نظیر، فضایی رنگارنگ و تماشایی، کمدی دلنشین و داستانی هیجان انگیز است. ما همچنین به لطف خلاصه داستان های رسمی منتشر شده، از ماجراهای فیلم باخبر هستیم و می دانیم کـه ثور اینبار وارد چه ماجرایی شده است. در این قسمت شاهد حضور هالک خواهیم بود که در کنار ثور و برادرش لوکی قرار می گیرد، در این میان یک شخصیت جدید به فیلم می پیوندد که والکری نام دارد و از متحدان ثور، هالک و لوکی خواهد بود.

در Ragnarok ما با هلای پلید آشنا می شویم که برای نابودی و تصاحب آسگارد تلاش می کند، او قصد دارد این تمدن را با خاک یکسان کند و آن را از نو با ایده های خودش بسازد! بنابراین ثور که چکش قدرتمندش ﻣﯿﻮﻟﻨﯿﺮ (Mjolnir) را از دست داده و در گوشه ای از جهان اسیر شده، باید با تیم جدیدش – که شامل دوست و همکار قدیمی خودش بروس بنر/هالک (با نقش آفرینی Mark Ruffalo)، تازه وارد والکری (Tessa Thompson) و نیز برادر همواره دشمن او لوکی (Tom Hiddleston) می شود – همراه شود و از تمام نیروی خودش استفاده کند تا در نهایت هلای پلید را شکست دهد.

حال در تیزر جدید Thor: Ragnarok می توانیم ثور را بلاخره بر تخت پادشاهی مشاهده کنیم. این تیزر بتازگی توسط حساب رسمی Thor در توییتر منتشر شده است:

پیش از این: تریلر بین المللی جدید Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) با حضور دکتر استرنج!

این نظریه از ابتدا وجود داشته Ragnarok که پایان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ ثور است، با به تخت نشستن ثور به پایان می رسد، اما حالا که نگاه می کنیم این نظریه چندان منطقی به نظر نمی رسد، ما آخرین بار لوکی را بر تخت پادشاهی مشاهده کردیم که البته با چهره پدرش اودین بود، علاوه بر آن خود اودین در Ragnarok بازخواهد گشت و لوکی باری دیگر کنار برادرش خواهد جنگید، بنابراین راهی وجود ندارد که بدون هیچ درامی ثور در نهایت پادشاه شود. همچنین باید اشاره کنیم؛ اگر دقت کنید در تیزر، ثور با موی کوتاه بر تخت پادشاهی نشسته است، بنابراین این صحنه مربوط می شود به زمانی که او چکش خودش را از دست داده، و زمانیست که ماجرای جنگ گلادیاتوری با هالک را پشت سر گذاشته است. در واقع اواخر فیلم.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Thor: Ragnarok قرار است از سوم نوامبر ۲۰۱۷ مصادف با جمعه ۱۲ آبان ماه آغاز شود. بعد از Ragnarok نوبت به Black Panther (پلنگ سیاه) می رسد تا در نهایت موفق به تماشای یکی از بزرگترین فیلم های ابرقهرمانی تاریخ سینما، Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) شویم.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.