یکی از پنج ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ احتمالی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) صاحب یک ﻓﯿﻠﻢنامه شد، اما در مورد مفاد آن هیچ اطلاعاتی نداریم. بعد از چندین سال همراهی عاشقان ژانر حماسی-فانتزی، بزرگترین سریال شبکه HBO به فصل آخر خودش رسیده است، با توجه به اینکه تصویربرداری فصل هشتم Game of Thrones بزودی آغاز میشود، انتظار می رود که این فصل سال آینده روی آنتن HBO برود. طبق شنیده ها، فصل هشتم قرار است حماسی ترین و پرهزینه ترین فصل سریال، و همچنین کوتاه ترین آنها، تنها شش اپیزود، بـاشد.

وقتی که اعلام شد سریال Game of Thrones قرار است در فصل هشتم به پایان برسد، بسیاری از طرفداران نگران شدند که چطور باید با این سریال که هر ساله همراه آنهاست خداحافظی کنند!! اما مدتی بعد HBO با انتشار یک خبر اعلام کرد که اصلا نیازی به نگرانی نیست؛ این شبکه اوایل سال تایید کرد کـه عده ای نویسنده دور هم جمع شده اند و در حال نگارش ۴ ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ احتمالی برای فرانچایز Game of Thrones هستند. مدتی بعد، ﺑﺮﯾﺎﻥ ﮐﺎﮔﻤﻦ ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ گزارش کرد که در حال کار بر روی پنجمین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ است. بعد از این گزارش، دیگری خبری مهمی از این سریال ها شنیده نشد، بجز اینکه شبکه اعلام کرد بطور قطع هیچکدام از این نمایش های مرتبط قبل از نمایش فصل هشتم روی آنتن نخواهند رفت. حال تایید شده که نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ یکی از این سریال ها به پایان رسیده است.

سایت Hello Magazine بتازگی مصاحبه ای داشته بـا ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﺭﺍﺱ، که همسرش ﺟﯿﻦ ﮔﻮﻟﺪﻣﻦ در حال کار بر روی ﻓﯿﻠﻢنامه یکی از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهاست، او طی این مصاحبه فاش کرد که همسرش نگارش این ﻓﯿﻠﻢنامه را به پایان رسانده است. البته طی این گفتگو اطلاعاتی در مورد داستان سناریوی تکمیل شده فاش نشد. با اینکه هر روزه نظریه های مختلفی درباره این سریال ها توسط طرفداران ارائه می شود، تهیهﮐﻨﻨﺪﻩهای سریال این نوید را داده اند که طرفداران سریال اصلی با ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ احتمالی احساس غریبی نخواهند کـرد. در نهایت، نمی دانیم که نویسنده در حال کار بر روی چه چیزی است، بنابراین نمی توانیم حدس بزنیم که محصول نهایی چه ماجرایی را روایت خواهد کرد، اما خانم ﮔﻮﻟﺪﻣﻦ از نویسندگان خوب عصر حاضر است و شانس خوبی برای فرانچایز محسوب می شود.

خانم ﮔﻮﻟﺪﻣﻦ مانند ﺑﺮﯾﺎﻥ ﮐﺎﮔﻤﻦ به سریال اصلی مرتبط نیست، با این حال رزومه واقعا خوبی دارد. او در کنار متیو وان، او بر روی Kick-Ass (کیک-اس)، دو قسمت از فرانچایز مردان ایکس؛ First Class و Days of Future Past، فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) و نیز قسمت اول آن کار کرده است. در انتها باید اشاره کنیم که HBO هنوز در مورد تاریخ پخش ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Game of Thrones صحبتی به میان نیاورده، اما مارتین طی صحبت اخیرش به اوایل ۲۰۱۹ اشاره کرده است، با این وجود هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.