پیش از این تایید شده که بری آلن و آیریس در مرکز اتفاقات ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse قرار دارند و تمام وقایع قرار است طی مراسم ازدواج آنها به وقوع بپیوندد، اما حقیقت این است که الیور کوئین ستاره اصلی داستان خواهد بود. ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ اجرایی سریال Arrow، خانم ﻭﻧﺪﯼ ﻣﺮﯾﮑﻞ در تازه ترین صحبت های خودش اشاره کرد که ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال در واقع کاوشی است در ماجرای عشق حقیقی الیور و شخصیت دیگری! رویداد امسال با عنوان “بحران در زمین-ایکس” قرار است یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار ساعته باشد بین چهار سریال Arrow (کماندار)، The Flash (فلش)، Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) و Supergirl (سوپرگرل) و در توصیف آن گفته شده که همچون یک فیلم سینمایی چهار ساعتی است.

این رویداد هیجان انگیز، تمام شخصیت های چهار سریال ابرقهرمانی DCTV را کنار هم قرار می دهد، چون تمام آنها قرار است در مراسم عروسی بری و آیریس شرکت کنند! [یک عروسی با حضور چندین ابرقهرمان!!] در این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ شاهد حضور نسخه شیطانی قهرمان های DCTV خواهیم بود که از زمین-ایکس می آیند، زمینی که نازی ها پیروز جنگ جهانی دوم بوده اند. در “بحران در زمین-ایکس” همچنین شاهد حضور شخصیت ری (The Ray) با نقش آفرینی ﺭﺍﺳﻞ ﺗﻮﻭﯼ (Quantico) خواهیم بود. حال ﻭﻧﺪﯼ ﻣﺮﯾﮑﻞ در گفتگو تازه ای که با TVGuide داشته اطلاعات جالب و هیجان انگیزی را درباره رویداد امسال فاش کرده است، طبق صحبت های او در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” شاهد ازدواج بری و آیریس خواهیم بود، اما در واقع داستانِ الیور است:

این داستان الیور و شخصیتی دیگر در Arrow-verse است. این واقعا در موضوع عشق واقعی کاوش خواهد کرد، و چطور به نظر می رسد؟ این واقعا احساسی و حیرت انگیز است، و شما قرار است با چیزی که او متوجه می شود و راهی که متوجه آن می شود و از کسی که این را یاد می گیرد غافلگیر شوید. این چیز واقعا دیوانه کننده ای است، قصد دروغ گفتن ندارم …

Arrow

صحبت های این ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ حاوی ابهام های زیادی است؛ مثلا معلوم نیست جمله “از کسی که این را یاد می گیرد” به چه کسی اشاره دارد، هر چند می توانیم حدس بزنیم که منظور فلیسیتی خودمان است! رابطه الیور و فلیسیتی از اولین فصل سریال Arrow آغاز شد، اما بین دو فصل نخست عمیق و عمیق تر شد تا جایی که در فصل سوم وارد یک رابطه عاشقانه شدند. در اپیزود پانزدهم فصل چهارم بود که همه چیز بین الیور و فلیسیتی به پایان رسید، اما طی وقایع فصل ۵ گهگاه به بازگشت الی و فلی به هم اشاره شد، اما اپیزود پایانی که “لیان یو” نام داشت یک مهر تایید بر این موضوع زد. اینکه گفته شد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال “داستان الیور” خواهد بود ممکن است ارتباطی داشته باشد با حضور شخصیت پرومتئوس-ایکس در رویداد جدید DCTV که در واقع نسخه زمین-ایکسی شرور اصلی فصل پنجم Arrow است. پرومتئوس شرورترین موجودی است که الیور در زندگی اش به چشم دیده، و با اعمالش بارهـا موجب آسیب احساسی و جسمی الیور شد، برخی از این آسیب قرار است عواقبی طولانی داشته باشند، بنابراین دوباره روبرو شدن با این موجود خبیث قطعا برای الیور راحت نخواهد بود و از راه های مختلف او را به چالش خواهد کشید.

در انتها باید اشاره کنیم که “Crisis on Earth X” در تاریخ ۲۷ و ۲۸ نوامبر (مصادف با دوشنبه ۶ آذر و سه شنبه ۷ آذر) روی آنتن The CW خواهد رفت. پخش فصل جدید سریال های DCTV هم هفته آینده آغاز می شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.