AMC-Preacher-Season-2-Comic-Con

فصل سوم Preacher (واعظ) سال 2018 روی آنتن AMC می رود

[بدون اسپویل] طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، فصل سوم اقتباسی سریـال Preacher قرار است سال آینده میـلادی روی آنتن شبکه AMC برود. این سریال توسط ﺳﻢ ﮐﺎﺗﻠﯿﻦ، ﺍﻭﺍﻥ ﮔﻠﺪﺑﺮﮒ و ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ توسعه یـافته و اقتباسی است از کتاب های مصور واعظ که توسط ﮔﺎﺭﺕ ﺍﻧﯿﺲ و ﺍﺳﺘﯿﻮ ﺩﯾﻠﯿﻦ خلق و طراحی، و توسط ﺩﯼﺳﯽ ﮐﺎﻣﯿﮑﺲ منتشر شده است. در سال ۲۰۱۵ شبکه AMC سفارش ساخت این سریال را داد و اولین فصل آن در ماه مِی ۲۰۱۶ روی آنتن رفت. چند ماه بعد در میانه پخش فصل نخست شبکه آن را برای فصل دوم تمدید کرد، یک سال بعد دومین فصل نیز روی آنتن رفت و پخش آن تا ماه سپتامبر ۲۰۱۷ ادامه داشت. حال ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ یکی از خالقین سریال بواسطه انتشار یک توییت تایید کرده است که فصل سوم Preacher (واعظ) ساخته می شود و سال ۲۰۱۸ روی آنتن خواهد رفت.

فصل دوم Preacher در حالـی به پایان رسید که سوال های زیادی را بدون جواب گذاشت؛ مثلا دو سوال خیلی مهم اینکه چه سرنوشتی در انتظار تولیپ (با نقش آفرینی ﺭﻭﺙ ﻧﮕﺎ) است؟ کشمکش های کاسیدی ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ (ﺟﻮ ﮔﯿﻠﮕﺎﻥ) و واعظ (ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ ﮐﻮﭘﺮ) به کجا می رسد؟ طرفداران سریال منتظر جواب این سوال ها هستند. طبق حوادث پایانی فصل دوم، فصل ۳ قطعا کاوش عمیق تری در گذشته واعظ خواهد داشت. اما خبر خوب این است کـه ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ تایید کرده است او و تیمش فرصتی خواهند داشت تا به تمام این سوالات که در پایان فصل دوم بدون جواب ماندند پاسخی درست بدهند، چون Preacher بطور رسمی برای فصل سوم تمدید شده و سال ۲۰۱۸ روی آنتن می رود.

فصل اول Preacher واقعا جالب بود، در این فصل ما با واعظ دلسرد شهر Annville آشنا شدیم که گذشته تاریکی را در زیر نقاب مذهبی خودش پنهان کرده است، گذشته ای سراسر وحشت، جنایت و گناه. این فصل ما را بـا جنسیس قدرتمند آشنا کرد، نیروی ناشناخته و عجیب از دنیایی دیگر که بعد از ورود به بدن واعظ به او این توانایی را داد تا تنها با صدای خودش مغز دیگران را بدست بگیرد، ایت قدرت در وقایع فصل دوم نقشی اساسی داشت. اما واعظ این قدرت را از سوی خدا دانست و پا به جاده گذاشت تا خدا را در میان مردم بیابد، چرا کـه ظاهرا بهشت یگانه ارباب خودش را از دست داه است. البته جای این بحث خارج از گزارش ماست، اما قطعا ماجرای رها شدن دنیا توسط خدا موجبات ناراحتی بسیاری را فراهم آورده است، ولی بطور حتم در این میان عده ای هم آن را فقط یک داستان می پندارند، امـا در نهایت قضاوت با بیننده است.

فصل سوم Preacher

فصل دوم Preacher قطعا جذابیت فصل نخست را نداشت، اما با این وجود از داستان جالبی برخورد بود؛ واعظی در جستجوی خدا. در این فصل ما به جهنم سفر کردیم و با سیستم وحشتناک آن آشنا شدیم، ملاقاتی داشتیم با هیتلر خبیث و جهنم او را از نزدیک دیدیم، فرشته مرگ نامیرا را روی زمین مشاهده کردیم که برای به پایان رساندن ماموریتش در جستجوی واعظ بود، همچنین با شرور مشهور کتاب های مصور واعظ، آقای استار (با نقش آفرینی Pip Torrens) آشنا شدیم که در یک اپیزود گذشته او به نمایش گذاشته شد – گذشته فرشته مرگ هم کاملا فاش شد. خلاصه اینکه فصل دوم از تنوع داستانی و شخصیتی بیشتری نسبت به فصل نخست برخوردار بود امـا با این وجود طرفداران سریال را راضی نکرد. و بسیاری همین تعداد زیاد شخصیت ها و نمایش سرگذشت های آنها، پرش مداوم داستان به جهنم و روایت های بی معنی را عامل شکست آن می دانند. فصل دوم داستان تاریک تری نسبت به فصل ۱ داشت و واقعا جذابیت خودش را از دست داد اما فصل ۳ مانند یک فرصت دوباره خواهد بود …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.