فیلم سینمایی Venom

تولید فیلم سینمایی Venom (ونوم) آغاز شد!

ساعتی قبل، حساب رسمی توییتر Venom Movie با انتشار یک تصویر که تام هاردی در آن مشاهده می شود، خبر از آغاز تولید فیلم سینمایی Venom داد. کمپانی سونی پیکچرز طی سال جاری با همکاری مارول استودیوز فیلم سینمایی Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را تولید و اکران کرد، اما این استودیوی مشهور سخت در تلاش است تا دنیای سینمایی خودش را بسازد. سونی مدتهاست که در پی ساخت یک فرانچایز سینمایی بر اساس شخصیت های کتاب های مصور مرد عنکبوتی است، تمام این حرف ها بدین معنی است که فیلم های بعدی هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی مارول نخواهند داشت و در دنیایی جداگانه روایت می شوند و به واسطه آنها، بزرگترین دشمنان پیتر پارکر صاحب عناوین انفرادی خواهند شد؛ یعنی یک سری فیلم کاملا جدید و تماشایی که احتمال موفقیت آنها خیلی خیلی زیاد است – و همینطور شکست.

حال اولین فیلم از این فرانچایز جدید Venom نام دارد و سونی نقش اول آن را به دستان تام هاردی سپرده است. این فیلم علمی-تخیلی توسط ﺭﻭﺑﻦ ﻓﻠﯿﺸﺮ (فیلم Zombieland) کارگردانی می شود، در کنار هاردی هم شاهد حضور چند بازیگر شناخته شده دیگر خواهیم بود. البته لیست عوامل فیلم هنوز کامل نشده و باید کمی بیشتر صبر کنیم. تولید فیلم سینمایی Venom قرار بود کمی زودتر آغاز شود اما چند مرتبه تاخیر خورد، نویسنده فیلم Fifty Shades of Grey (پنجاه طیف خاکستری) نیز مسئول نگارش مجدد ﻓﯿﻠﻢنامه بوده است. اما حـالـا بعد از عبور از تمام مشکلات مختلف، به نظر می رسد تولید واقعا آغاز شده است.

حساب رسمی توییتر Venom Movie ساعت پنج صبح امروز با انتشار تصویر زیر از اولین روز فاز تولید خبر داد. تصویر هاردی را در پشت صحنه فیلم نشان می دهد، دو نفر دیگر هم کنار او ایستاده اند. البته این تصویر اطلاعات خاصی را در مورد فیلم فاش نمی کند، مثلا ظاهر تام هاردی در فیلم یا نمایی از یک سکانس را نشان نمی دهد و غیره، فقط نشان می دهد که ‘آری… ونوم واقعا ساخته می شود!!’ و این خودش بهترین خبر است.

Venom 2018

فیلم سینمایی Venom حکم یک شروع تازه را برای سونی دارد، چون این استودیو در تلاش برای خلق یک دنیای سینمایی اسپایدرمنی است – یا به قول خودشان Spider-verse – در حالی که آخرین فیلم اسپایدرمنی که تولید کرد، یعنی The Amazing Spider-Man 2 (مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲) نتوانست آنطور که انتظار می رفت عمل کند، حالا هم پیتر پارکر در اختیار مارول قرار دارد بنابراین با ونوم می تواند همه چیز را از اول شروع کند. از بازیگرانی که تاکنون به پروژه Venom پیوسته اند می توانیم به ریز احمد (Rogue One) در نقش یک شخصیت مرموز که هنوز نامش اعلام نشده اشاره کنیم، ﻣﯿﺸﻞ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺍﺯ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯾﺎ) نیز قرار است شخصیت اصلی زن فیلم باشد، ﺟﻨﯽ ﺳﻠﯿﺖ (زندگی مخفی حیوانات خانگی)، ﺭﯾﺪ ﺍﺳﮑﺎﺕ و ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻫﯿﺰ (فرزند خدا) هم از دیگر ستاره های آن هستند.

اکران این فیلم علمی-تخیلی، ترسناک، اکشن قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر ۹۷ آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید …

Rating: 3.5. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.