بازی تاج و تخت

بازیگر Game of Thrones ﻣﯽﮔﻮﯾﺪ همه چیز را در مورد فصل هشتم می داند

شاید جان اسنوی سریال Game of Thrones خبری از سرنوشت خودش نداشته باشد، اما ظاهرا بازیگری که در نقش او بازی می کنـد، ﮐﯿﺖ ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ همه چیز را در مورد فصل هشتم سریال می داند. این بازیگر درخشان و مشهور در تازه مصاحبه اش با یک برنامه بریتانیایی که طی آن درباره سریال مهیج-تاریخی جدیدش Gunpowder صحبت کرد، اشاره ای هم داشت به ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت). طی این گفت و شنود او ظاهرا برخی اطلاعات که منشا آن یکی از بازیگران GOT بوده را تکذیب کرد و اظهار داشت که اکنون از پیچ و تاب ها و اسرار فصل پایانی سریال HBO مطلع است، که یک مفهوم جالب دارد؛ او احتمالا مجبور این اطلاعات را تا سال ۲۰۱۹ نزد خودش نگه دارد!!

بعد از اتفاق هایی که در پایان فصل هفتم رخ داد [بدون اسپویل] بینندگان و طرفداران اکنون مشتاق هستند تا حدس هایی در مورد وقایع پایانی سریال بزنند؛ چه کسی مرده، چه کسی ممکن است بمیرد، و از همه مهم تر چه کسی نهایت صاحب تخت آهنی می شود. مثلا بتازگی تصاویری از عوامل سریال منتشر شده که نشان می دهند بازیگران اصلی سریال برای شروع تصویربرداری به ﺑﻠﻔﺎﺳﺖ ﭘﺎﯾﺘﺨﺖ ﺍﯾﺮﻟﻨﺪ ﺷﻤﺎﻟﯽ رفته اند، حال برخی از مردم کنجکاو همین تصاویر را آنالیز و طبق آنها فاش کرده اند که کدام یک از شخصیت ها در فصل هشتم حضور خواهند داشت [مثلا گفته شده شخصیت ﺗﻮﺭﻣﻮﻧﺪ ﺟﺎﯾﻨﺘﺰﺑﯿﻦ بازمیگردد!]. همین اتفاق باعث شده که شورانرها و HBO برای اطمینان از اینکه داستان فصل فاش نشود دست به اقدامات امنیتی شدیدی بزنند. اوایل این ماه بود که ﻧﯿﮑﻮﻻﯼ ﮐﺎﺳﺘﺮ-ﻭﺍﻟﺪﻭ (بازیگر نقش جیمی) در اظهاراتش ادعا کرد بازیگران سریال هم نمی توانند به ﻓﯿﻠﻢنامه دسترسی داشته باشند!! همچنین شایعه هایی وجود دارد که می گویند قرار است برای فصل هشتم چند پایان مختلف را جلوی دوربین ببرند تا حتی بازیگران و عوامل هم متوجه نشوند کدام یک واقعی است!!

با این حال، ﮐﯿﺖ ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ در تازه ترین مصاحبه اش با BBC’s The One Show دقیقا ادعا کرد که حداقل تعداد کمی از عوامل بطور محرمانه از وقایع فصل هشتم اطلاع دارند: “من درباره پایان واقعا هیجان زده شده ام … در حقیقت من همه چیز را اکنون می دانم.” با این حساب، به نظر می رسد این صحبت ها کاملا مخالف حرف های ﻧﯿﮑﻮﻻﯼ ﮐﺎﺳﺘﺮ-ﻭﺍﻟﺪﻭ درباره عدم ارائه ﻓﯿﻠﻢنامه به بازیگران باشد. حالا که بازیگران از وقایع پیش رو مطلع هستند، از این پس باید در مصاحبه و گفتگوها با دقت خیلی بیشتری صحبت کنند، چون فاش شدن هر چیزی می توانند فصل هشتم را نابود کند. ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ تایید کرد که هنوز برای جلوگیری از فاش شدن اطلاعات اقدامات سخت گیرانه زیادی انجام می شود، ظاهرا بسیاری از بحث ها پشت درهای بسته صورت میگیرد.

فصل 8 بازی تاج و تخت

در این میان، گزارشگر BBC غیر ارادی اشاره کرد که ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ قرار است برای ضبط اولین صحنه اش دوشنبه همین هفته (۳۱ مهر) جلوی دوربین برود!! این بازیگر دوست داشتنی سپس در مورد احساسش نسبت به پایان سریال صحبت کرد و از گریه کردن بعد از خواندن ﻓﯿﻠﻢنامه گفت: “من در آخر گریه کردم!… شما به یاد می آورید؛ من هشت سال است که این کار را انجام می دهم… امسال قرار است عجیب باشد. خداحافظی کردن با همه، داشتن آخرین صحنه خودتان با این شخص یا داشتن آخرین صحنه خودتان با آن شخص. نه تنها شما به آن وابسته شده اید، مردم زیادی از سراسر دنیا به آن وابسته اند …

حال فقط شش اپیزود برای طرفداران سریال باقی مانده تا در نهایت معلوم شود چه کسی قرار است بر روی تخت آهنین بنشیند، و بلاخره زمان وداع با دستروس و ملتش فرا رسیده است؛ طبق تایید سازندگان فصل هشتم در تنها ۶ اپیزود روی آنتن شبکه HBO خواهد رفت اما پرهزینه ترین فصل سریال است و طولانی ترین اپیزودها را شامل خواهد شد، حتی شنیده ایم که بعضی از آنها تا ۹۰ دقیقه هم می رسند! حال با توجه به زمان شروع تولید، و در نظر گرفتن تاخیرهای احتمالی در پروسه تولید، می توانیم بگوییم که تا قبل از سال ۲۰۱۹ خبری از فصل پایانی این سریال حماسی نخواهد بود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.