بحران در زمین-ایکس

تصاویری جدید و دیدنی از پشت صحنه ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس”

از آنجـا که این روزها بازیگران سریال های DCTV مشغول ضبط صحنات رویداد دو قسمتی “بحران در زمین-ایکس” هستند، هر روزه شاهد انتشار تصاویری از پشت صحنه این رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ هستیم. حال در تصاویر جدید می توانیم تعداد زیادی از شخصیت های چهار سریال ابرقهرمانی The CW را مشاهده کنیم که باری دیگر با هم متحد شده انـد، از جمله کاپیتان کلد (با نقش آفرینی Wentworth Miller) بـا لباس جدیدش. کاپیتان کلد از شخصیت های پرطرفدار Arrowverse است، به همین دلیل کمی سخت است که بخواهیم باور کنیم او برای همیشه این دنیای تلویزیونی را ترک کرده می کنـد. نسخه اصلی این شرور سابق جان خودش را فدای دوستانش کرد، اما در چند اپیزود از فصل قبلی Legends of Tomorrow شاهد حضور او بودیم که البته به لطف فلش معکوس از خط زمانی خودش خارج شده بود. با این حساب ما تاکنون دو نسخه از کاپیتان کلد را دیده ایم و اینطور که تصاویر خبر می دهند سومین او را هم بزودی خـواهیم دید.

ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ عظیم “بحران در زمین-ایکس” باری دیـگر اَرو، فلش، سوپرگرل و اعضای تیم افسانه ها را کنـار هم قرار می دهد، یک رویداد چهار ساعته که طی دو شب روی آنتن خواهد رفت. این رویداد قرار است ماه آینده میلادی پخش شود و در آن شاهد حضور نسخه شرور تعدادی از قهرمانان چهار سریال Arrow (اَرو)، The Flash (فلش)، Supergirl (سوپرگرل) و DC’s Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) خواهیم بود که از زمین ایکس (Earth-X) می آیند، زمینی که در آن نازی ها پیروز جنگ جهانی دوم شده اند. در این رویداد شاهد سفر قهرمان ها به زمین-ایکس و رویارویی با نسخه شیطانی خودشان خواهیم بود.

این رویداد ۲۷ و ۲۸ نوامبر (مصادف با ششم و هفتم آذر ماه) روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت و طبق صحبت های تازه استیون امل بازیگر نقش گرین اَرو قرار است مانند یک فیلم سینمایی چهار ساعته باشد. تصاویر جدید را از چندین منبع مختلف گرد هم آوردیم تا پیش نگاهی به این رویداد هیجان انگیز و تماشایی داشته باشید:

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.