طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، بازیگر خانم Yadira Guevara-Prip قرار است طی وقایع فصل سیزدهم Supernatural (فراطبیعی) با شخصیتی به نام کایا نیوس ظاهر شود، که حضورش در فصل سیزدهم یک پیش درآمد و بهانه ای است برای آغاز پخش ﺍولین اﺳﭙﯿﻦﺁﻑ این سریال پرطرفدار، به نام Wayward Sisters (خواهران سرکش) که هنوز تاریخ پخش دقیقی برای آن اعلام نشده است. طبق گزارش EW، کایا از شخصیت های اصلی سریال Wayward Sister خواهد بود.

خانم Guevara-Prip جدیدترین فردی است که به جمع عوامل Wayward Sisters پیوسته است. تا اینجا می دانیم که در این سریال شاهد حضور ﮐﺎﺗﺮﯾﻦ ﻧﯿﻮﺗﻮﻥ (ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻓﺮﺍﻃﺒﯿﻌﯽ ۴) در نقش کلیر نواک، ﮐﺴﺮﯾﻦ ﺭﻣﺪﯾﻦ (The Tall Man) در نقش الکس جونز، ﮐﯿﻢ ﺭﻭﺩﺯ (Colony) در نقش جودی جونز، ﺑﺮِﺍﯾﺎﻧﺎ ﺑﺎﮐﻤﺴﺘﺮ (Devil in the Dark) در نقش دانا هانسکوم و نیز Clark Backo در نقش پیشنس ترنر خواهیم بود. وقایع این سریال در دنیای Supernatural به وقوع می پیوندد و درباره گروهی از زنان آشفته است – کلیر، الکس، کایا و پیشنس – که همه آنها با وقایع وحشتناک فراطبیعی روبرو شده و آسیب دیده اند. شخصیت کلیر بعنوان ستاره اصلی سریال می درخشد، جودی و دانا هم او را بعنوان بزرگتر و راهنما همراهی خواهند کرد. در نهایت اینکه خواهران سرکش دور هم جمع می شوند تا به جنگ با وقایع فراطبیعی بروند.

اما در توصیف شخصیت کایا، اینطور بیان شده که او خانواده اش را در سنین جوانی از دست داده است. با گذر زمان بزرگ و بزرگ تر شد، او فقط خودش بود و خودش، بطور کل گذشته اش را به فراموشی سپرد، کایا تلاش کرد تا در مورد استعداد در حال رشد خودش بیشتر بفهمد؛ در رویاهاش، کایا بین دنیاها قدم می زند – یک قدرت نادر و وحشتناک که او فقط آن را به عنوان نفرین می پندارد … یک قدرت که آن را درک نمی کند و هنوز قادر به کنترلش نیست. کایای سرسخت و بانمک با این وجود قدرتمند و سرحال است، او تمام این سالها را به تنهایی دوام آورده!!

در انتها باید اشاره کنیم که پخش فصل سیزدهم Supernatural از ۱۲ اکتبر، مصادف با پنجشنبه ۲۰ مهر آغاز می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.