فیلم سینمایی X-Force

جاش برولین می گوید ﻓﯿﻠﻢبرداری X-Force در 2018 آغاز می شود

طبق تازه ترین اظهارات جاش برولین بازیگر نقش کابل در Deadpool 2، ﻓﯿﻠﻢبرداری فیلم سینمایی X-Force به کارگردانی ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ (مریخی) ممکن است زود از زمان مورد انتظارمان آغاز شود. جاش برولین که نقش تانوس را در دنیای سینمایی مارول بازی می کند، قرار است در قسمت دوم Deadpool برای نخستین بار پا به دنیای سینمایی مردان ایکس بگذارد، او در این فیلم با شخصیت کابل ظاهر می شود و سفرش را آغاز می کند. ما بتازگی مطلع شده ایم که ﻓﯿﻠﻢبرداری Deadpool 2 به پایان رسیده اما هنوز بطور دقیق معلوم نیست این ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ مسافر زمان چه نقش در فیلم پیش رو دارد. امـا حتی اگر نقش او کوتاه باشد، شروعی است برای شخصیت کابل تا در نهایت مسیرش را به سوی تیم X-Force باز کند، و بعنوان ررهر این گروه ظاهر شود. البته در آینده ای نزدیک.

فیلم X-Force تنها یکی از چندین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف X-Men است که کمپانی فاکس قرن بیستم اکنون در حال توسعه آن است، در کنار فیلم سینمایی Gambit و Deadpool 3. کمپانی فاکس در حال حاضر دو ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف آماده برای اکران دارد – البته نزدیک به آماده – اما فیلم X-Force جزو اولویت های استودیو است. ما در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی در مورد این فیلم داریم، اما مدتی پیش اعلام شد که ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ قرار است این فیلم را بنویسد و کارگردانی کند – حال با توجه به اظهارات برولین، می توانیم انتظار داشته باشیم X-Force زودتر از زمانی که فکرش را می کردیم پا به فاز تولید بگذارد.

برولین بتازگی صحبتی داشته با وبسایت درباره نقش جدیدش در دنیای مردان ایکس، و بخصوص ویژگی های شخصیت او کابل. او اخیرا برای ایفای نقش کابل در Deadpool و سه فیلم دیگر مردان ایکس ابراز هیجان کرده است، و به نظر می رسد واقعا از حضور در این دنیای سینمایی خوشحال است. او در قسمت دوم Deadpool، فیلم X-Force و دو فیلم دیگر که هنوز نام آنها فاش نشده با شخصیت کابل حضور خواهد داشت. او درباره فیلم پیش رو گفت که:

فکر می کنم [فیلم های X-Force] روزی در سال بعد یا کمی بعد از آن. بستگی دارد همش بستگی دارد. به عملکرد ددپول ۲ بستگی دارد، اما فکر نمی کنم این باعث ساخته شدن یا نشدن آن شود. ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ بتازگی درگیر آن شده. او در حال حاضر است. من می دانم او و رین ملاقات کرده اند. من او را یکبار دیدم، و این تقریبا نوعی حرکت به جلو است. چگونه پیش می رود، من می دانم که آنها در حال آماده شدن هستند، و می دانم این چیزی است که من قرار است انجام دهم. وقتی که اتفاق بیافتد آنها قرار است فیلم را با هر سرعتی که می توانند بسازند. من فکر می کنم ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ همین حالا در حال ساخت فیلمش است و سپس به محض اینکه کارش را با آن به نوعی تمام کرد و این فیلم بیرون آمد فکر می کنم ما آماده خواهیم بود برای شروع یکی دیگر …

X-Force

فیلمی که برولین در انتهای صحبت هایش به آن اشاره کرده Bad Times at El Royale با نقش آفرینی ﺟﻒ ﺑﺮﯾﺠﺰ (دل دیوانه) و ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ (ثور) است. حال با توجه به اینکه فیلم جدید ﺩﺭﻭ ﮔﺎﺩﺭﺩ اکنون در فاز تولید قرار دارد و استودیو هنوز منتظر است تا عملکرد Deadpool 2 را مشاهده کند، ممکن است X-Force از اواخر ۲۰۱۸ حرکت خودش را آغـاز کند یا طبق صحبت های برولین از اوایل ۲۰۱۹٫ از آنجا که فاکس عجله زیادی برای تولید و اکران این فیلم ندارد، شروع اکران از اوایل ۲۰۱۹ هم چندان غیرمنتظی به نظر نمی رسد. بر اساس برنامـه زمانی شروع اکران فیلم های بعدی، X-Force قبل از ۲۰۱۹ نمی تواند پا به گیشه بگذارد – فاکس در سال ۲۰۱۸ سه فیلم از مردان ایکس را اکران می کند. در این میان برای شروع تولید Gambit هم آماده می شود، و اگر شنیده ها درست باشند اوایل سال آینده این فیلم هم وارد فاز تولید خواهد شد تا برای اکران در فوریه ۲۰۱۹ آماده شود.

فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) به نظر می رسد قسمت دومی هم خواهد داشت، Gambit هم ۲۰۱۹ اکران می شود، پس X-Force ممکن است سومین فیلم ۲۰۱۹ این کمپانی باشد و تقریبا یک سال بعد از Deadpool 2 پا به گیشه بگذارد، یا حتی ممکن است فاکس به فیلم فرصت بیشتری برای توسعه دهد و برای شروع اکران آن و بازگرداندن کابل تا ۲۰۲۰ صبر کند؛ هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.