لیگ عدالت

تصویر جدید Justice League نوید بازدید از سنترال سیتی را می دهد + پوستر جدید

در حالی که حدود یک ماه تا شروع اکران فیلم سینمایی Justice League (لیگ عدالت) مانده و این روزها همه نگاه ها به آن است، ساعتی قبل شاهد انتشار پوستر و تصویری جدید از پشت صحنه این فیلم بودیم. طرفداران DC Comics و شخصیت های آن، در حال حاضر هیجان زیادی دارند تا برای نخستین بار شاهد اتحاد بزرگترین ابرقهرمانان دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ باشند – بتمن (با نقش آفرینی Ben Affleck)، واندر وومن (Gal Gadot)، آکوامن (Jason Momoa)، فلش (Ezra Miller) و سایبورگ (Ray Fisher) – که با هم متحد می شوند تا از زمین در مقابل ﺍﺳﺘﭙﻦﻭﻟﻒ (Ciaran Hinds) و ارتش او پارادمون هـا دفاع کنند. از طرفی موفقیت های بزرگ Wonder Woman در اوایل سال باعث شده این هیجان چند برابر شود، چون همه می خواهند بدانند که آیا فیلم live-action بعدی ﺩﯼﺳﯽ هم می تواند به موفقیت هایی دست یابد؟

با اینکه حضور شخصیت هایی مثل بتمن و فلش می تواند به فروش فیلم کمک کند، و این روزها عناوین ابرقهرمانی اغلب با استقبال طرفداران روبرو می شوند و از پرفروش های باکس آفیس هستند، شکی نیست که Wonder Woman باعث شده افراد بیشتری با دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ آشنا شوند و به همین دلیل Justice League در حال حاضر به مخاطبان خیلی بیشتری دسترسی دارد. Wonder Woman مورد تحسین مخاطبان و منتقدین قرار گرفت و در گیشه هم به فروش بالایی دست یافت، حال انتظار داریم فیلم حماسی بعدی به این موفقیت ها ادامه دهد. البته قابل انتظار است که Justice League به فروش بالاتری دست یابد چون طرفداران سالهاست که منتظر به حقیقت پیوستن لیگ عدالت هستند، و حالا باید از آن حمایت کنند.

حال وارنر بروس پوستر دیگری از Justice League منتشر کرده که باری دیگر بزرگ ترین قهرمانان ﺩنیای سینمایی دﯼﺳﯽ را کنـار هم قرار داده است. دومین تصویر هم نمایی تازه از پشت صحنه فیلم است که بتازگی توسط زک اسنایدر در Vero به اشتراک گذاشته شده است، و نوید یکی از چندین لوکیشن فیلم، سنترال سیتی زادگاه بری آلن را می دهد. دو تصویر را می توانید در زیر ببینید:

Justice League

سنترال سیتی

در این پوستر باز هم جای خالی مرد پولادین حس می شود، و همچنان خبری از او نیست. البته تریلر پایانی فیلم خبر بازگشت سوپرمن را تایید کرد، اما هنوز نمی دانیم بطور دقیق چه نقشی در وقایع فیلم دارد و همه چیز هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. در انتها لازم به اشاره است که اکران Justice League از ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ مصادف با جمعه ۲۶ آبان ۹۶ آغاز می شود. در این فیلم شاهد حضور بازیگران مشهوری از جمله هنری کوین، بن افلک، گل گدوت، ری فیشر، ﺟﺮﻣﯽ ﺁﯾﺮﻭﻧﺰ، ازرا میلر و جیسون موموآ خواهیم بود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.