مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه

بازیگر Spider-Man: Homecoming می خواهد ونوم را در قسمت دوم ببیند

ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺑﺎﺗﺎﻟﻮﻥ که اولین روزهای تابستان او را در فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) مشاهده کردیم، با نگاهی به آینده دنیای سینمایی مارول (MCU) و ادامه های Homecoming، در تازه ترین اظهاراتش فاش کرد که دوست دارد شخصیت ونوم در قسمت بعدی این فیلم پا به دنیای سینمایی مارول بگذارد. این حرف در حالی زده شده که جان واتس هنوز برای کارگردانی قسمت بعدی فیلم انفرادی اسپیدی که تاریخ اکران آن ۲۰۱۹ اعلام شده قرارداد نبسته است، بنابراین هنوز چیزی در مورد این فیلم معلوم نیست و کسی نمی داند شخصیت شرور آن چه کسی خواهد بود. هر کس در مورد شخصیت شرور بعدی ایده ای دارد و شاید حتی یک انتخاب، اما باید اشاره کنیم که در حال حاضر هر کسی می تواند شخصیت منفی اصلی Homecoming 2 (هنوز فاقد عنوان رسمی) باشد و حدس درست زدن تقریبا غیرممکن است.

حال ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺑﺎﺗﺎﻟﻮﻥ، بازیگر بیست و یک ساله ای که او را در نقش ند دوست پیتر پارکر مشاهده کردیم، طی مصاحبه تازه ای که طی کامیک کان نیویورک با Screen Rant داشته فاش کرد که دوست دارد شخصیت ونوم شرور قسمت بعدی باشد. در حالی که شاید به نظر برسد این یک رویای ساده است، جیکوب می گوید ونوم می تواند از چیزی که طرفداران تصور می کنند نزدیک تر باشد. از جیکوب سوال شد که در دنیای تخیلی شما کدام شرور را دوست دارید در فیلم بعدی Spider-Man مشاهده کنید؟ ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺑﺎﺗﺎﻟﻮﻥ جواب داد: “جالب میشود اگر ونوم را ببینم …” این بازیگر به نکته ای اشاره کرد که در حال حاضر از سوال های بزرگ طرفداران است!

تصور اینکه ونوم شخصیت شرور فیلم بعدی باشد کمی سخت است، چون سونی تایید کرده که در حال توسعه فیلم انفرادی ونوم است، فیلم که قرار است توسط ﺭﻭﺑﻦ ﻓﻠﯿﺸﺮ (ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺯﺍﻣﺒﯽﻫﺎ) کارگردانی شود و بزودی وارد فاز تولید خواهـد شد. در این فیلم شاهد حضور ﺍﺩﯼ ﺑﺮﻭﮎ و ﻫﻢﺯیست ﻓﻀﺎﯾﯽاش خواهیم بود. طبق شنیده ها در فیلم Venom خبری از اسپایدرمن نخواهـد بود و حوادث آن در واقعیت جداگانه ای رخ می دهد، یعنی هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی مارول نخواهد داشت. اما با اینکه فیلم Venom قرار است خیلی تاریک تر از فیلم های MCU باشد، حتی با اینکه در جهانی متفاوت روایت می شود، به نظر می رسد دو جهان در عین جدا بودن بیشتر از هر چیز به یکدیگر متصل هستند. به زبان ساده تر، ما قرار است دو دنیای سینمایی جداگانه داشته باشیم کـه وجود پیتر پارکر و ونوم در هـر دو ممکن است!! سونی زمانی که اعلام کرد قصد دارد با شخصیت های شرور کتاب های مصور اسپایدرمن یک دنیای سینمایی جدا خلق کند، باعث کمی سردرگمی و پیچیدگی شد که هنوز گره های آن بطور کامل باز نشده.

بعید نیست تام هاردی هم در فیلم Venom با شخصیت ونوم ظاهر شود و هم در دنیای سینمایی مارول نقش ونوم را بازی کنـد! ما نمیتوانیم هنوز در این مورد اظهار نظر کنیـم. اما تا زمانی که فیلم های پیش رو پا به گیشه نگذارند نمی توانیم در این مورد قاطعانه صحبت کنیم و تنها چیزی که می دانیم این است؛ تام هالند در Spider-Man: Homecoming 2 باری دیگر لباس مرد عنکبوتی را می پوشد و بر فراز گیشه ها تار می اندازد!! پس باید منتظر باشیم …

Rating: 3.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.