بازی تاج و تخت

سریال Game of Thrones در زمان مناسبی به پایان می رسد

ﮐﯿﺖ ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ بازیگر مشهور سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) فکر می کند که این سریال در مناسب ترین زمان ممکن به پایان می رسد. ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﻨﯿﺎﻑ و ﺩﯼ. ﺑﯽ. ﻭﺍﯾﺲ این سریال درام-فانتزی تحسین شده را سال ۲۰۱۱ روی آنتن HBO بردند، سریالی فوق العاده تماشایی که بر اساس مجموعه کتاب پرطرفدار ﺗﺮﺍﻧﻪ ﯾﺦ ﻭ ﺁﺗﺶ نوشته ﺟﺮﺝ ﺁﺭ. ﺁﺭ. ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ ساخته شده و از زمان شروع پخش مورد استقبال مخاطبان شبکه HBO و طرفداران رمان قرار گرفت، و تبدیل شد به یکی از پربیننده ترین سریال تاریخ تلویزیون، بطوری که شبکه اکنون در تلاش است راهی بیابد تـا فرانچایز را با چند سریال انعشابی ادامه دهد، و بینندگان را کنار خودش نگه دارد!

متاسفانه، فقط شش اپیزود برای طرفداران سریال باقی مانده تا در نهایت معلوم شود چه کسی قرار است بر روی تخت آهنین بنشیند، و بلاخره زمان وداع با دستروس و ملتش فرا رسیده است؛ طبق تایید سازندگان فصل هشتم در تنها ۶ اپیزود روی آنتن شبکه HBO خواهد رفت اما پرهزینه ترین فصل سریال است و طولانی ترین اپیزودها را شامل خواهد شد، حتی شنیده ایم که بعضی از آنها تا ۹۰ دقیقه هم می رسند! حال با توجه به زمان شروع تولید، و در نظر گرفتن تاخیرهای احتمالی در پروسه تولید، می توانیم بگوییم که تا قبل از سال ۲۰۱۹ خبری از فصل پایانی این سریال حماسی نخواهد بود. اما زمانش که برسد، بازیگران و عوامل سریال باید خودشان را برای ترک وستروس و پیوستن به پروژه های دیگر آماده کنند؛ یعنی بزودی.

در یک گفتگوی تازه با Digital Spy در پشت صحنه Gunpowder شبکه BBC One، بازیگر نقش جان اسنک گفت که برای پشت سر گذاشتن جان اسنو و حرکت به جلو آماده است. او گفت که حس می کند اکنون زمان مناسبی برای داستان و افراد درگیر آن است تا کار را به پایان برسانند، اما به این معنی نیست که خداحافظی بازیگران و عوامل با هم ناراحت کننده نباشد، چون بسیاری از این افراد چندین سال است که در حال همکاری با هم هستند. ﮐﯿﺖ ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ در این مورد گفت:

سریال Thrones در زمان مناسبی برای من و هر کس که درگیر آن است به پایان می رسد. من دیشب تبادل ایمیل هایی با دیوید [ﺑﻨﯿﺎﻑ] و دن [ویس] داشتم و ما همه با هم بسیار احساسی و عاطفی شدیم. فقط تصور داشتن یک سال تمام آزاد مانند آزادی است – شما شش ماه جلوی دوربین می روید، اما نیمی از پروژه هایی که شما ممکن است بخواهید انجام دهید قبل از اینکه شش ماه به پایان برسد تصویربرداری را آغاز می کنند. کارهای زیادی است که شما نمی توانید انجام دهید. من نگاهم به سوی اتمام است، و هشت سال مدت زمان مناسبی است. من نمی خواهم طولانی تر از اینی که است بشود. من ایده های دیگری هم دارم …

Game Of Thrones

سریال Game Of Thrones اکنون نزدیک به هفت سال است که تعداد زیادی بازیگر را درگیر خودش کرده است، گرچه حضور در چنین سریالی آرزوی هر کسی است اما گاهی بعضی از بازیگران دوست دارند کارهای متفاوتی را تجربه کننده بجای اینکه یک دهه بر روی تنها یک سریال وقت بگذارند. اما چه خوب و چه بد، چه راحت و چه سخت، فقط شش اپیزود تا پایان عظیم ترین سریال تاریخ مانده و ما هم باید خودمان را برای خداحافظی با دنی و دوستان آماده کنیم. فصل هشتم به احتمال زیاد تا قبل از ۲۰۱۹ روی آنتن نمی رود، و طبق شنیده ها اکنون تولید آن آغاز شده و تا شروع تابستان هم ادامه خواهد داشت. اینطور که به نظر می رسد HBO برای جلوگیری از لو رفتن داستان فصل هشتم خیلی خیلی جدی است بطوری که شنیده ایم [تایید نشده] حتی عوامل سریال هم نمی توانند به ﻓﯿﻠﻢنامه دسترسی داشته باشند! همچنین گفته شده قرار است چند پایان مختلف برای سریال ضبط شود.

اما پایان Game Of Thrones به معنی خداحافظی بـا پادشاهی وستروس نخواهد بود، چون HBO در حال کار بر روی چند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ است که هر کدام نویسندگان مختلفی دارند اما همه به روایت داستانی از گوشه کنارهای دنیایی که جورج مارتین خلق کرده می پردازند. شبکه HBO اوایل سال تایید کرد کـه عده ای نویسنده دور هم جمع شده اند و در حال نگارش پنج ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ احتمالی برای فرانچایز Game of Thrones هستند، حتی تاکنون نگارش سناریوی یکی از آنها به پایان رسیده و قطعا بزودی اطلاعات خیلی بیشتری به دست شما می رسد …

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.