Avengers: Infinity War

ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ خبر از اسلحه جدید ثور برای Avengers: Infinity War می دهد

خدای رعد شاید چکش افسانه ای و قدرتمند خودش را در Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) از دست دهد، امـا اینطور که به نظر می رسد او قرار است در Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) یک اسلحه جدید و آشنا به دست آورد. وقتی که اولین تریلر از فیلم سینمایی پاییزی Ragnarok توسط مارول منتشر شد، یک طوفان اینترنتی را به دنبال خودش ایجاد کرد! بحث برانگیزترین صحنه تریلر جایی بود که ثور و هالک روبروی هم قرار میگیرند، این قضیه هنوز هم مورد بحث قرار است، اما صحنه ای که هلا چکش ثور را نابود کرد با بحث هم قابل توصیف نیست! ثور بدون این چکش هم قدرتمند است، اما همه او را با سلاح مخصوص خودش می شناسند، در ضمت چند توانایی به درد بخور هم به او می دهد.

طبق چیزهایی که تاکنون ما از Thor: Ragnarok دیده ایم، اینطور به نظر می رسد کـه او طی بیشتر وقایع فیلم کارش را بـا شمشیرها و اسلحه های عجیب راه می اندازد. ما نمی دانیم در پایان فیلم چه اتفاقی می افتد، یـا ثور با چه سلاحی هلا را شکست می دهد [یا نمی دهد؟] اما این خیلی سخت است که تصور کنیم او بدون چیز خاصی روبروی تانوس قرار گیرد! حال، بتازگی بازیگر نقش ثور این نوید داده است که در فیلم بعدی می توانیم یکی دیگر از سلاح های کمیک بوکی خدای رعد را مشاهده کنیم.

ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ بتازگی مصاحبه ای داشته با ET Canada و طی آن بعد از بحث در مورد مسیر جدید شخصیتش، وقتی که از او سوال شد ثور در Avengers: Infinity War چه اسلحه ای خواهد داشت، ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ یک جواب هیجان انگیز داد که نوید چیز فوق العاده ای را می دهد: “چیز واقعا هیجان انگیزی در راه است. من فکر می کنم طرفداران خواهند فهمید و آن را دوست خواهند داشت و هیجان زده می شوند …” با این حساب، اسلحه به اصطلاح باحالی خواهد بود، فقط باید صبر کنیم تا خودمان ببینیم.

در حال حاضر یک اسلحه وجود دارد که طرفداران مدتهاست برای ورودش به دنیای سینمایی مارول هیجان زده هستند، این اسلحه Jarnbjorn نام دارد. یک تبر ویژه که ثور هزاران سال قبل از آن استفاده می کرده است، زمانی که نمی توانست چکش Mjolnir را جابجا کند. البته ایده استفاده از Jarnbjorn در فیلم تاکنون مطرح نشده و چیزی است کـه طرفداران از مارول انتظار دارند، اما طبق شنیده ها به حدی قدرتمند است که می تواند یک سلاح مناسب برای مقابله با تانوس خبیث باشد. از طرفی، اگر به یاد داشته باشید مدت ها قبل چند کانسپت آرت از Avengers: Infinity War منتشر شد که یکی از آنها خبر از همکاری ثور و راکت راکون می داد. این قضیه برمیگردد به مدت ها قبل از اینکه بفهمیم ثور قرار است چکش خودش را در Thor: Ragnarok از دست دهد، در این تصویر خدای رعد را می بینیم که اسلحه ای بسیار شبیه به Jarnbjorn در دست دارد. البته ممکن است یک تبر معمولی باشد، ولی با توجه به قدرت دشمنان ثور در Infinity War دست گرفتن یک تکه چوب و فلز چندان منطقی به نظر نمی رسد!

اکـران Thor: Ragnarok از سوم نوامبر مصادف با جمعه ۱۲ آبان آغاز میشود، Avengers 3 هم از تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۴ اردیبهشت ۹۷ ما به گیشه می گذارد.

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.