ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪهای جدید

اولین تریلر فیلم X-Men: New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪهای جدید) منتشر شد

کمپانی فاکس قرن بیستم، طبق انتظار اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی اکشن و علمی-تخیلی X-Men: The New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪهای جدید) را منتشر کرد که اکنون می توانید نگاهی به آن داشته باشید و برای نخستین بار شخصیت های اصلی این فیلم مورد انتظار را مشاهده کنید. ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید سری فیلم های X-Men قرار است سال آینده میلادی پا به گیشه بگذارد و گفته شده که یکی از فوق العاده ترین فیلم های ابرقهرمانی تولید شده توسط کمپانی فاکس قرن بیستم خواهد بود. فاکس قرن بیستم بعد از تولید دو ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ اصلی برای فرانچایز مردان ایکس – وقایع یکی در زمان حال روایت می شود و دیگری داستان نسخه جوان شخصیت ها را روایت می کند – و ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ ولورین، سال گذشته Deadpool را ساخت که به شدت مورد استقبال طرفداران قرار گرفت، و در گیشه به فروش خوبی رسید. در همین نقطه بود که فاکس تولید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑها را آغاز کرد، و حالا نوبت به The New Mutants و Deadpool 2 رسیده است. هر دو فیلم سال آینده میلادی پا به گیشه می گذارند.

جاش بون، کارگردان این فیلم طی روز گذشته اعلام کرد که در روز جمعه می توانیم به تماشای اولـن تریلر رسمی از The New Mutants بنشینیم، و حالا همین اتفاق افتاد. بد نیست بدانید که New Mutants اولین فیلم ترسناک کمپانی مارول است و با نگاهی به تریلر متوجه می شوید که جاش بون ژانر علمی-تخیلی را با ترس در شکلی جالب درهم آمیخته و عنوان مهیجی را خلق کرده است. ظاهرا موفقیت های Deadpool و Logan کمپانی فاکس را مجاب کرده که کمی خطر را به جان بخرد و سبک های جدیدتری را تجربه کند. در ضمن فیلم IT طی سال جاری ثابت کـرد که فیلم های ترسناک هم می توانند پرفروش باشند، پس چه مانعی وجود دارد که فاکس علم و تخیل را با ترس ترکیب نکند؟ آن هم در فرانچایز پرطرفدار مردان ایکس. این می تواند آغاز یک مسیر جدید باشد.

فیلم New Mutants جاش بون داستان گروهی از چند ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ نوجوان را روایت میکند که درون یک تاسیسات مخفی به دام افتاده اند، آن هم در دوره ای که قدرت های فراانسانی آنها در خطرناک ترین وضعیت خودش قرار دارد و آشنایی کمی نسبت به آن دارند. طبق شنیده ها این فیلم قرار است روایتی شبیه به فیلم های ترسناکی که تمام اتفاق های آنها در یک خانه رخ می دهد داشته باشد. حال تریلر جدید این شنیده ها را تایید می کند و واضح است که بیشتر وقایع فیلم در یک تاسیسات مخفی رخ می دهد. این یک اتفاق تازه در فرانچایز مردان ایکس است، اما ممکن است بعضی از طرفداران X-Men که به صحنات عظیم و باشکوه فیلم های آن عادت دارند، چندان عاشق فیلم جدید نشوند!

اولین تریلر رسمی:

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰

از ستارگان اصلی The New Mutants می توانیم به ﺑﻮﻟﻮ ﻫﺎﻧﺖ در نقش دانیل مونستار معروف به میرج، ﺁﻧﯿﺎ ﺗﯿﻠﻮﺭ-ﺟﻮﯼ (Split) در نقش الیانا رسپیتین معروف به مجیک، ﻣﯿﺴﯽ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (سریال بازی تاج و تخت) در نقش رنه سینکلر معروف به ﻭﻟﻔﺲﺑِﯿﻦ، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﻫﯿﺘﻮﻥ (سریال چیزهای عجیب) در نقش سم گوتری معروف به گلوله توپ، ﻫﻨﺮﯼ ﺯﺍﮔﺎ در نقش روبرتو دا کاستا معروف به سان اسپات و نیز ﺁﻟﯿﺲ ﺑﺮﺍﮔﺎ در نقش دکتری به نام سسیلیا ریس که حکم یک مربی را برای این نوجوان ها دارد اشاره کنیم. در مورد شخصیت شرور فیلم هنوز اطلاعاتی نداریم.

لازم است بدانید کـه ﺍﮐﺮﺍﻥ X-Men: New Mutants ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۱۳ ﺁﻭﺭﯾﻞ ۲۰۱۸ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺟﻤﻌﻪ ۲۴ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ۱۳۹۷ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﻮﺩ. سال آینده دو فیلم Deadpool 2 و X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) هم پا به گیشه می گذارند.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.