رئیس مارول استودیوز، کوین فاگی در تازه ترین اظهاراتش این نوید را به طرفداران داد کـه چهار فیلم بعدی مارول حال و هوای کاملا منحصر بفردی دارند. کمپانی مارول یک ویژگی خیلی خوب دارد؛ آینده نگری. مارول استودیوز چند سال قبل نام فیلم های فاز سوم MCU (دنیای سینمایی مارول) و تاریخ شروع اکران آنها را فاش کرد، و از همان زمان کار بر روی آنها آغـاز شد – فاز ۳ تا سال ۲۰۲۰ میلادی ادامه دارد. بعد از آن تعداد کمی پروژه به لیست اضافه یا از آن حذف شدند، مثلا فیلم سینمایی Inhumans حذف و تبدیل شد به یک سریال که جمعه ها روی آنتن شبکه ABC می رود. به جز موارد خیلی کوچک، تاکنون همه چیز طبق برنامه پیش رفته و احتمالا تا ۲۰۲۰ هم مشکلی ایجاد نخواهد شد.

ماه آینده، سومین فیلم ۲۰۱۷ کمپانی مارول پا به گیشه می گذارد، فیلمی که طبق پیش بینی ها از پرفروش ترین های پاییز و احتمالا کل سال خواهد بود، فیلم سینمایی Thor: Ragnarok (ثور: راگناروگ) که سومین و آخرین فیلم از فرانچایز انفرادی شخصیت ثور است. تا اینجا پیش بینی ها می گویند که Ragnarok حتی از Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان جلد دوم) و Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) هم بیشتر خواهد فروخت. علاوه بر آن، Ragnarok به لطف بینش متفاوت کارگردانش ﺗﺎﯾﮑﺎ ﻭﯾﺘﯿﺘﯽ (ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﯾﻪﻫﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽﺩﻫﯿﻢ) تفاوت های زیادی با دیگر فیلم های مارول و دو قسمت قبلی Thor دارد. اما برای کوین فاگی، Thor 3 تازه شروع داستان است!

کوین فاگی طی روز گذشته، در مراسم فرش قرمز شروع اکران جهانی Thor: Ragnarok که به صورت زنده توسط Marvel Entertainment در یوتیوب پخش شد، در مورد آینده دنیای سینمایی مارول صحبت کرد.  از نظر او، چهار فیلم بعدی مارول نسبت به کارهایی که تاکنون انجام داده اند خیلی خیلی متفاوت است. او گفت که:

تمام چهار فیلم بعدی به شکل خیلی متفاوتی طراحی شده اند، تا خیلی منحصر بفرد باشند. راگناروک، پلنگ سیاه … جنگ ابدیت، و ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و زنبورک، که در آستانه پایان مرحله تولید خودشان هستند. تمام این چهار فیلم متمایز هستند و ویژه، و من نمی تواتم صبر کنم تا مردم آنها را ببینند. خوشبختانه آنها بزودی می توانند راگناروک را تماشا کنند.

برخلاف Ragnarok، ما تاکنون در مورد دیگر فیلم ها اطلاعات چندان زیادی در دست نداریم. تا اینجا خبر داریم که تصویربرداری Black Panther (پلنگ سیاه – که شخصیت اصلی آن در جنگ داخلی حضور داشت) و Avengers: Infinity War (جنگ ابدیت) به پایان رسیده است، اما هنوز تیم بازاریابی آنها کار خودشان را کاملا آغاز نکرده اند. تاکنون چند تریلر، پوستر و تصویر از Black Panther منتشر شده که بواسطه آنها موفق شده ایم نگاهی اجمالی به شخصیت های فیلم داشته باشیم، اما هنوز تریلری از Infinity War مشاهده نکرده ایم – البته در کامیک کان تریلر فیلم به نمایش گذاشته شد. این فیلم در واقع منحصر بفردترین عنوان ابرقهرمانی کل تاریخ سینماست و نه فقط خود دنیای سینمایی مارول، با حضور صدها شخصیت از فیلم های مختلف دنیای مارول که قرار است کنار هم قرار گیرند و یک حماسه را خلق کنند. در این میان باید از Ant-Man & the Wasp هم یاد کنیم که پوستر رسمی آن در همایش کامیک-کان به دست طرفداران رسید. ما در مورد این فیلم اطلاعاتی زیادی نداریم، اما می دانیم که نسبت به دیگر فیلم های MCU داستان کوچک و شخصی تری را روایت می کند، موردی که در دیگر فیلم های پیش روی مارول نمی توانیم مشاهده کنیم.

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.