طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، ﻭﯾﮑﺘﻮﺭ ﮔﺎﺭﺑﺮ قرار نیست مدت زیادی بعنوان بازیگر اصلی در سریال Legends of tomorrow (افسانه های فردا) حضور داشته باشد، بنابراین ﻓﺎﯾﺮﺍﺳﺘﻮﺭﻡ هم بزودی ناقص میشود. پخش سریال های ابرقهرمانی DC از روز دوشنبه در شبکه The CW آغاز شد، و تا اینجا متوجه شده ایم که داستان فصل جدید سریال های Supergirl، The Flash و Legends of Tomorrow از چه قرار است. اولین اپیزود از فصل ششم Arrow هم امشب روی آنتن شبکه می رود، بنابراین قرار است یک پاییز هیجان انگیز را پشت سر بگذاریم.

فصل سوم Legends of Tomorrow خیلی جالب شروع شد، ما در اپیزود نخست موفق شدیم ملاقاتی دوباره با افسانه ها داشته باشیم، در حالی که ریپ هانتر و دیوان زمان او در پی برکنار کردن آنها بودند، اما برای بچه های این تیم چیزی به اسم محدودیت وجود ندارد! اما خبر تازه منتشر این نوید را به ما می دهد که باید بزودی با یکی از ستاره های اصلی سریال خداحافظی کنیم. وبسایت ددلاین ساعتی قبل با انتشار یک گزارش فاش کرد که ﻭﯾﮑﺘﻮﺭ ﮔﺎﺭﺑﺮ بازیگر نقش پروفسور مارتین قرار است طی فصل سوم از سریال خارج شود. ﮔﺎﺭﺑﺮ از ابتدا بعنوان یک بازیگر اصلی در سریال حضور داشته است، شخصیت او که مارتین استاین نام دارد هنگام ترکیب با جفرسون جکسون (با نقش آفرینی Franz Drameh) تبدیل می شود به یک ابرقهرمان که او را به اسم ﻓﺎﯾﺮﺍﺳﺘﻮﺭﻡ می شناسیم.

پیشنهاد: گوریلا گراد و بچه فلش را در تریلر جدید فصل سوم Legends of Tomorrow مشاهده کنید

خروج ﻭﯾﮑﺘﻮﺭ ﮔﺎﺭﺑﺮ بطور قطع یک ضربه بزرگ برای سریال Legends Of tomorrow خواهد بود، چون شخصیت او استاین از اعضای مهم تیم است و تقریبا عاقل ترین فرد گروه می باشد – شاید هم تنها فرد عاقل گروه. حال معلوم نیست خروج او چه تاثیری بر روی تیم و از همه مهم تر جفرسون خواهد داشت، و باید ببینیم. البته هنوز هیچ توضیح دقیقی در مورد خروج گاربر از سوی شبکه و کمپانی Warner Bros. TV ارائه داده نشده است، اما گزارش منتشر شده می گوید که تئاتر موزیکال ویکتور گاربر قرار است از ماه ژانویه به برادوی – واقع در خیابانی معروف به پایتخت تئاتر جهان – بازگردد، بنابراین مجبور به ترک تیم سریال است.

حال به طور دقیق اعلام نشده مارتین استاین در کدام اپیزود با تیم خداحافظی می کند، و همچنین هنوز معلوم نیست چطور از سریال خارج می شود. اما از آنجا که او یک دختر دارد، ممکن است تصمیم بگیرد به خانواده در حال رشد خودش بپیوندد و با روزهای ابرقهرمانی خداحافظی کند. از طرفی خروج مارتین از تیم قطعا به این معنی نخواهد بود که ﻓﺎﯾﺮﺍﺳﺘﻮﺭﻡ هم از دست می رود، و طبیعتا نویسندگان راهی پیدا خواهند کرد تا جفرسون به تنهایی ادامه دهد، یا حتی یک شریک جدید برای او بیاورند تا استاین برای همیشه آزاد شود.

سریال Legends of Tomorrow سه شنبه ها روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.