رنگ پرداز فیلم سینمایی پاییزی Justice League (لیگ عدالت)، Stefan Sonnenfeld در تازه ترین اظهارات خودش فاش کرد که فیلم جدید زک اسنایدر تقریبا تمام است. این فیلم قرار است هفدهم نوامبر سال جاری (بیست و ششم آبان ماه) پا به گیشه بگذارد. البته این فیلم کاملا متعلق به زک اسنایدر نیست، او اوایل سال به دلیل مشکلات شخصی – مرگ غیرمنتظره دخترش – مجبور شد از پروژه کنار بکشد، بنابراین برای ضبط ریشات ها و هدایت فاز پس-تولید ﺟﺎﺱ ﻭﯾﺪﻭﻥ (کارگردان Avengers) به پروژه پیوست. تریلر پایانی این فیلم چند روز قبل به دستمان رسید، این تریلر فوق العاده هیجان انگیز حاوی صحناتی فوق العاده چشم نواز و جلوه های ویژه حیرت انگیز بود، که البته از تمام تولیدات زک اسنایدر چنین انتظاری می رود. 

حدود یک ماه تا شروع اکران فیلم جدید اسنایدر، که وقایع آن به دنبال Batman V Superman به وقوع می پیوندد مانده، اما تیم پس-تولید همچنان به سختی در حال کار بر روی جلوه های ویژه آن هستند تا محصول نهایی را با بهترین کیفیت آماده کنند. آقای Sonnenfeld که کار رنگ فیلم BvS را انجام داده بود، در تازه ترین پست اینستاگرام خودش فاش کرد که Justice League در آستانه اتمام کار قرار دارد. این رنگ پرداز ساعتی قبل با انتشار چند تصویر در صفحه رسمی اینستاگرام خودش فاش کرد که فاز پس-تولید Justice League بزودی به پایان می رسد. او برای اعلام این خبر از جمله جالب “فیلم حماسی تقریبا تمام است” استفاده کرد. در تصاویر منتشر شده توسط این هنرمند، می توانیم صحنات مختلفی از فیلم را مشاهده کنیم، از جمله صحنه آغازین تریلر پایانی، جایی که لوئیس لین در خواب بازگشت سوپرمن را می بیند، صحنه ای که اشاره می کند لوئیس ممکن است کلید بازگشت مرد پولادین باشد.

باید اشاره کنیم که همکاری Stefan Sonnenfeld با DCEU و زک اسنایدر فقط در دو فیلم قبلی نبوده است، او پیش از این در فیلم های Wonder Woman (زن شگفت انگیز)، Man Of Steel (مرد پولادین)، فیلم دو قسمتی ۳۰۰ و … هم با این کمپانی و یا کارگردان مشهور آن همکاری داشته است. علاوه بر آن جزوی از پروژه Beauty and the Beast (دیو و دلبر) که اوایل سال اکران شد و Star Wars: The Force Awakens (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: ﻧﯿﺮﻭ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ) که سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت بوده است. با وجود حضور چنین کاربلدی – دیگر عوامل حرفه ای فاز پس-تولید – نباید نگران بخش ظاهری Justice League باشیم، چون فیلم های زک اسنایدر همواره در جلوه های ویژه و رنگ پردازی پیشتاز هالیوود بوده اند، اما آثار این کارگردان هموارع در بخش داستان و شخصیت پردازی مشکل دارند! اما با وجود ﺟﺎﺱ ﻭﯾﺪﻭﻥ در پشت صحنه، و همکاری اش در نگارش می توانیم انتظار داشته باشیم ایراداتی که از Batman v. Superman یک فیلم بد ساخت، در Justice league وجود نداشته باشد. حداقل تا اینجا که همه چیز دیدنی و جذاب بوده است …

Rating: 1.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.