اولین اپیزود از چهارمین فصل سریال The Flash روز سه شنبه روی آنتن شبکه The Flash رفت و فلش را به تلویزیون بازگرداند. در این اپیزود که “فلش دوباره متولد شده” نام داشت شاهد بازگشت بری آلن بودیم، البته همان بری آلن قدیم. در آغاز اپیزود مشاهده کردیم که در زمان غیبت چند ماهه فلش، وایب و بچه فلش تبدیل به قهرمان های سنترال سیتی شده اند، آیریس وست تیم فلش را هدایت می کند، پدر او جو هم در تلاش است تـا کاوشی تازه در اقیانوس عشق داشته باشد. بین پایان فصل سوم و آغاز فصل چهارم یک پرش زمانی شش ماه اتفاق افتاد، و طی این مدت سیسکو در تلاش بود تا راهی برای بازگشت بری پیدا کند. و زمانی که سر و کله یک سامورایی قدرتمند در شهر پیدا شد و همه را تهدید کرد کرد که اگر با فلش واقعی روبرو نشود شهر را با خاک یکسان می کند، سیسکو به دنبال کیتلین رفت و با کمک او بری آلن را بازگرداند.

قصد انتقاد بیهوده نداریم، ولی بازگشت بری خیلی ساده و به اصطلاح بی مزه بود! او در ابتدا کلمات عجیب و غریب بر زبان می آورد و روی دیوار علائم ناشناخته می نوشت، اما ناگهان برای نجات آیریس رفت و تبدیل شد به بری آلن قدیم! آیریس هم که مرگ بری آلن را پذیرفته بود، با بازگشت او خوشحال شد و همه چیز به حالت عادی خودش بازگشت! این یک واقعیت غیرقابل انکار است که اپیزود اول می توانست خیلی بهتر و جالب تر ساخته شود، اما ظاهرا سازندگان The Flash تصمیم گرفته اند که به روند سابق خودشان ادامه دهند! خلاصه اینکه در پایان اپیزود نخست معلوم شد سامورایی مهاجم یک ربات پیشرفته بوده که توسط “ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ” شخصیت شرور اصلی فصل چهارم ساخته شده است. در ضمن سرعت بری بیشتر شده و بزودی صاحب یک قدرت جدید می شود.

اپیزود دوم “سیگنال های مخلوط” نام دارد و در خلاصه داستان آن آمده است که:

بری و آیریس به زوج درمانی می روند — بری (با نقش آفرینی Grant Gustin) دستانش پر است زمانی که با یک فراانسان خطرناک (با نقش آفرینی Dominic Burgess) روبرو می شود، که می تواند تکنولوژی را کنترل کند، در حالی که در زندگی شخصی اش با یک مانع روبرو شده است: تاثیرات رها کردن آیریس (Candice Patton) برای شش ماه تا اسپید فورس را متعادل کند. در این میان، گیپسی (بازیگر مهمان Jessica Camacho) برای گذاشتن یک قرار عاشقانه با سیسکو (Carlos Valdes) تخلف میکند، اما وقتی که کارش آنها را از هم جدا می کند ناراحت می شود.

پرومو اپیزود ۲ از فصل ۴:

این اپیزود توسط Alexandra La Roche کارگردانی شده و Jonathan Butler & Gabriel Garza نویسندگان آن هستند. قسمت دوم از فصل چهارم هفدهم اکتبر مصادف با سه شنبه ۲۵ مهر روی آنتن The CW می رود.

Rating: 1.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.