طبق تازه ترین صحبت های مارک روفالو، فیلم سینمایی Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) آغاز فاز بعدی تکامل شخصیت هالک خواهد بود. اگر به یاد داشته باشید در سال ۲۰۰۸ بود که فیلم The Incredible Hulk (ﻫﺎﻟﮏ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) به شکل گیری دنیای سینمایی مارول کمکی بزرگ کرد، اما اوضاع طبق انتظار پیش نرفت و هرگز ادامه ای برای این فیلم ساخته نشد. اما در عوض بروس بنر در دو فیلم دیگر از دنیای سینمایی مارول ظاهر شد. مثلا نخستین بار در فیلم The Avengers بود که مارک روفالو با شخصیت هالک نمایان شد، بعد از آن تبدیل شد به یکی از ستارگان پرطرفدار MCU، حضور او در Avengers: Age of Ultron (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: ﻋﺼﺮ ﺍﻭﻟﺘﺮﺍﻥ) هم تحسین برانگیز بود، و البته آخرین حضورش در دنیای سینمایی مارول. حال قرار است بعد از یک غیبت دو ساله او را در قسمت سوم Thor مشاهده کنیم که گفته شده به خالقین مجموعه کمک می کند تا فاز جدید تکامل شخصیت هالک را آغاز کنند!

وبسایت Cinema Blend بتازگی مصاحبه ای داشته با مارک روفالو که تاکنون چندین مرتبه در نقش هالک ظاهر شده، این بازیگر طی مصاحبه تازه اش توضیح داد که او و رئیس مارول استودیوز کوین فاگی برای ادامه داستان هالک چه چیزهایی در ذهن دارند. مارک گفت:

خب اساسا، کوین [فاگی] قبل از این مرا کنار کشید و گفت ‘اگر تو قرار باشد یک … انجام دهی، اگر ما قرار باشد یک فیلم انفرادی برای هالک بسازیم، چطور می تواند باشد؟’ و من گفتم ‘فکر می کنم می باید اینطور باشد، این، این، و این و این، و اینطور تمام شود’ و او گفت که ‘من این را دوست دارم. چرا این کار را در سه فیلم بعدی انجام ندهیم، با Thor 3 شروع کنیم و سپس به Avengers 3 و ۴ برویم’ و گفتم ‘خوب به نظر می رسد!’ و ما حالا در آغاز این ﻗﻮﺱ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ قرار داریم …

سه فیلم بعدی هالک در حقیقت به صورت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ واقعی نخواهد بود، او فقط در سه فیلم بعدی حضور خواهد داشت، با این تفاوت که نقش او مهم تر از حد انتظار ما خواهد بود – مثل حضورش در Ragnarok که خیلی پررنگ و مهم است – و به زبان ساده تر، هالک اکنون صاحب یک ﻗﻮﺱ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ در دنیای سینمایی مارول شده است. حضور هالک در سه فیلم نخست خودش مانند سفری برای او بود که در نهایت موجب شد بروس بنر شخصیت هالک را بپذیرد و یاد بگیرد که چطور آن را کنترل کند، اما سه فیلم بعدی قرار است فراتر از این حرف ها باشد، بهتر است بگوییم که وقت نمایش رسیده است! البته این یک واقعیت غیرقابل انکار است که رئسای مارول تاکنون توجه کمی به شخصیت هالک داشته اند، و واقعا حق او بود که خیلی قبل تر صاحب مجموعه فیلم انفرادی خودش شود. اما هنوز هم دیر نشده؛ ما در Avengers 3 و ۴ دوباره با هالک ملاقات خواهیم کرد، او نیز به رشد خودش ادامه خواهد داد. و تا جایی که خبر داریم، در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول او صاحب یک فیلم واقعا انفرادی خواهد شد. در نهایت بصورت خلاصه می گوییم که Thor: Ragnarok هالک را بازمیگرداند، و این تازه شروع ماجراست.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.