اینطور به نظر می رسد کـه در فصل چهارم سریال The Flash (فلش) بری آلن قرار است صاحب یک قدرت جدید شود. شب گذشته اولین اپیزود از فصل چهارم این سریال روی آنتن The CW رفت، و در آن شاهد بازگشت بری آلن بودیم. اگر به یاد داشته باشید در صحنه پایانی فصل سوم، وقتی که قضیه ساویتار حل شد، بری با اسپید فورس خشمگین روبرو شد و برای جلوگیری از نابودی شهرش خودش را تسلیم آن کرد. فصل چهارم که آغاز شده، یک پرش زمانی شش ماهه اتفاق افتاده است، با این حساب این حضور شش ماهه در اسپید فورس تاثیر زیادی بر روی بری گذاشته است بطوری که نسبت به بری آلن قدیم دچار تغییراتی شده است، امـا فلش همیشه به حالت عادی خودش بازمیگردد!! اما این بار قرار است بهتر هم شود.

اما حضور در اسپید فورس برای بری تماما ضرر نبوده است، و به او بینش جدیدی در این فصل The Flash خواهد داد. با توجه به تفاوت در جریان زمان اینجا، ما فلشی را خواهیم دید که با سرعتی باورنکردنی انواع اطلاعات را پردازش می کند. این قدرت بطور قطع در ابتدا او را گیج خواهد کرد، اما زمانی که پای شخصیت شرور فصل، یعنی ﺍﻧﺪﯾﺸﻪﮔﺮ به سنترال سیتی باز شود، این قدرت می تواند کمک بزرگی برای فلش و تیمش باشد – که البته قدرت جدید مورد بحث ما نیست. وبسایت CBR بتازگی صحبتی داشته با ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ سریال The Flash، آقای ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ درباره فصل جدید سریال. این ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ طی صحبت هایش اشاره کرد که بری صاحب یک قدرت جدید خواهد شد: “شما در چند نقطه از این فصل یک قدرت جدید خواهید دید. خیلی باحاله …

این ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در مورد قدرت جدید اطلاعات بیشتری فاش نکرد، بنابراین باید صبر کنیم تا در خود سریال نمایان شود. تاکنون بسیاری از قدرت های فلش در سریال به نمایش گذاشته شده، با این وجود تاریخچه طولانی او در کتاب های مصور می تواند به این معنی باشد که هنوز بسیاری از قدرت های او هنوز از روی ورق پا به تلویزیون نگذاشته اند. این قدرت جدید می تواند شبیه به یکی از قدرت های فلش در کتاب های مصور باشد – تعداد آنها هم کم نیست – یا حتی می تواند یک قدرت تازه و تاکنون دیده نشده باشد، در واقع بستگی به سازندگان دارد که بیشتر به کجا نگاه می کنند.

فصل چهارم The Flash سه شنبه شب ها روی آنتن شبکه The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.