شبکه The CW تریلری جدید از فصل ششم سریال پرطرفدار Arrow منتشر کرد که بواسطه آن می توانید نگاهی از همیشه دقیق تر به وقایع پیش روی سریال داشته باشید؛ در تریلر جدید شاهد شخصیت های شرور جدیدی هستیم که بزودی قرار است با آنها ملاقات کنیم، همچنین می بینیم که الیور چگونه می خواهد همزمان یک پدر و شهردار باشد. وقایع فصل پنجم طوری پیش رفت که الیور در نهایت با پسرش ویلیام روبرو شد، البته فقط نه یک ملاقات ساده با او، بلکه دیداری که قرار است آینده هر دو نفر را تغییر دهد. بعد از اتفاقات پایانی فصل پنجم، وقتی که فصل جدید آغاز شود الیور دیگر فقط یک شهردار که شب ها لباس گرین اَرو را می پوشد نیست، اون پدریست که باید برای شهردار و شورشی بودن هم وقت بگذارد!! اوضاع تغییر کرده است.

تازه ترین تریلر از فصل ششم Arrow را می توانیم تریلر “چهره ها” بنامیم، در این تریلر به تمام ابعاد زندگی الیور کوئین در فصل جدید پرداخته شده است. او ابتدای تریلر بعنوان شهردار استار سیتی در حال سخرانی برای مردم است، در حالی که وقتی آفتاب غروب کند و شب از راه برسد باید لباس گرین اَرو را بر تن کند و به دل خیابان ها بزند. در ادامه الیور را می بینیم که با پسرش ویلیام وقت می گذراند. در تریلر قبلی ما شاهد اختلاف هایی بین این پدر و پسر بودیم، ولی تریلر جدید اوضاع را متفاوت نشان می دهد. البته قطعا برای ویلیام هم چندان آسان نخواهد بود که پدرش هم شهردار است و هم گرین اَرو، ولی از آنجا که به نظر می رسد طرفدار فلش است، پس با قضیه قهرمان بودن چندان مشکل هم نخواهد داشت!

و اما مهمترین ویژگی تریلر؛ معرفی دشمنانی که الیور قرار است با آنها روبرو شود – تعدادشان هم کم نیست. پیش از این تایید شده که بلک سایرن از شخصیت های اصلی فصل ششم خواهد بود، و می بینیم که او در حال ساخت یک ارتش برای خودش است، البته دلیلش را هنوز نمی دانیم. او همچنین از دشمنان بزرگ قناری سیاه جدید خواهد بود و اینطور که به نظر می رسد اختلاف های زیادی با هم دارند. در تریلر آنتونی هم حضور دارد که از دوست قدیمی تبدیل به یک دشمن شده است. و در نهایت چند صحنه از دشمنان جدید را مشاهده می کنیم؛ از پسر ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ گرفته تا ریچارد دراگون (با نقش آفرینی ﮐﺮﮎ ﺍﺳﻮﺩﻭ که در سریال ۱۲ میمون او را دیده ایم).

این تریلر بتازگی توسط شبکه The CW منتشر شده و در آن خبری از فلیسیتی یا جان دیگل، و نیز اعضای جدید تیم اَرو نیست. باید اشاره کنیم که هنوز سرنوشت اعضای تیم، و خواهر الیور در هاله ای از ابهام قرار دارد و باید تا شروع پخش صبر کنیم. خودتان تماشا کنید.

پنجشنبه ها منتظر اپیزودهای جدید Arrow باشید.

Rating: 2.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.