چند روز قبل بود که شنیدیم شخصیت ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ قرار است در فصل سوم سریال Legends of Tomorrow حضور داشته باشد، البته هنوز اطلاعات زیادی از این حضور و علت آن نداریم ولی اینطور که به نظر می رسد ارزش انتظار را دارد. [برای کسانی که نمی دانند] ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ (با نقش آفرینی ﻣﺖ ﺭﺍﯾﺎﻥ) در سال ۲۰۱۴ صاحب یک سریال انفرادی به نام Constantine شد؛ سریالی ۱۳ قسمتی کـه روی آنتن شبکه تلویزیونی NBC رفت، و بعد از اتمام پخش فصل نخست شبکه بنابر دلایل مختلف تصمیم گرفت آن را لغو کند. اما با وجود اینکه طرفداران بارها از شبکه درخواست کردند که فصل دوم را روی آنتن ببرد و در شبکه های اجتماعی کمپین های حمایتی افتتاح کردند، در نهایت موفق به بازگرداندن سریال نشدند. تا اینکه در سال ۲۰۱۵ ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در یکی از اپیزدهای سریال Arrow شبکه The CW دیده شد. حضور او تایید کرد که داستان جان ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ تمام نشده است!

سریال Legends of Tomorrow به روایت ماجراجویی های گروهی از قهرمان و شرورها می پردازد که خودشان را افسانه ها صدا می زنند، این تیم در ابتدا توسط ریپ هانتر با هدف تغییر آینده ایجاد شد، اما سپس تبدیل محافظین زمان شدند، اما تا قبل از اینکه زمان را بشکنند! تاکنون در این سریال شاهد حضور پررنگ و بیشتر کوتاه تعداد زیادی از شخصیت های DC Comics بوده ایم، از الیور کوئین زمان حال و نسخه آینده او گرفته تا پسر اسلید ویلسون و فلش معکوس. این در واقع از ویژگی های مثبت و یکی از پتانسیل های موجود در سریال است که در آن می توانیم شاهد حضور شخصیت های مختلفی باشیم. حال نویسندگان برای فصل سوم روی این قضیه مانور بیشتری داده اند!

بتازگی شاهد انتشار تریلری جدید از فصل سوم این سریال بوده ایم، بواسطه این تریلر موفق شدیم نگاهی دقیق تر از همیشه به وقایع پیش رو داشته باشیم. این تریلر تایید کرد که تیم افسانه ها در ویتنام با گوریلا گراد ملاقات خواهند کرد، دیداری با بچه فلش خواهند داشت و با خون آشام هایی از آینده روبرو خواهند شد! اما جالب تر اینکه دیمین دارک با تیم جدیدش هم در فصل سوم حضور خواهد داشت – که طبیعتا شامل گراد می شود. این دارک یک نسخه دوباره زنده شده از شخصیتی خواهد بود که در پایان فصل چهارم Arrow کشته شد، که ثابت می کند مرگ در Arrowverse پایان راه نیست. البته دارک تنها شخصیت رمزآلودی نیست که از سریال Arrow نشات می گیرد!

هالیوود ریپورتر بتازگی مصاحبه ای داشته با شورانر این سریال، آقای ﻓﯿﻞ ﮐﻠﻤﺮ و طی آن از او درباره خبر تازه منتشر شده سوال کرد، خبری که می گوید ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در فصل سوم Legends of Tomorrow حضور خواهد داشت. اینطور که از صحبت های این نویسنده متوجه شدیم، تیم افسانه ها برای رویارویی با یک شخصیت شرور به نام مالوس (Mallus) سری به گذشته، حوادثی که در اپیزود پایانی فصل چهارم Arrow رخ داد می زنند، طی این اتفاق که در اپیزود دهم فصل جدید روی می دهد شاهد حضور ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ خواهیم بود. در همین اپیزود دیمین دارک هم حضور خواهد داشت – چون هر جا صحبت از جادوی تاریک باشد دیمین هم هست. حال از این صحبت ها یک مورد دیگر هم روشن شد، ما برای ملاقات دوباره با ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ باید تا سال ۲۰۱۸ صبر کنیم چون اپیزود دهم طی سال جاری میلادی روی آنتن نخواهد رفت. همچنین تایید شد که شخصیت شرور جدید، معروف به مالوس، با ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در ارتباط خواهد بود؛ البته شخصیتی با این اسم در دنیای کتاب های مصور وجود ندارد پس احتمالا ساختگی است.

سریال Legends of tomorrow سه شنبه شب ها روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.