طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم سینمایی Creed 2 قرار است از ماه فوریه در شهر ﻓﯿﻼﺩﻟﻔﯿﺎ جلوی دوربین برود. در این قسمت شاهد بازگشت ﺳﯿﻠﻮﺳﺘﺮ ﺍﺳﺘﺎﻟﻮﻧﻪ (ﺑﯽﻣﺼﺮﻑﻫﺎ) و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯽ. ﺟﺮﺩﻥ (ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) خواهیـم بود. باید بدانید که خود ﺍﺳﺘﺎﻟﻮﻧﻪ در حال نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه این فیلم سینمایی است که در واقع هشتمین فیلم از فرانچایز Rocky محسوب می شود. فرانچایز مشهور Rocky سال ها خاموش بود، تا اینکه نویسنده/کارگردان ﺭﺍﯾﺎﻥ ﮐﻮﮔﻠﺮ در سال ۲۰۱۵ آن را با ساخت فیلم Creed به زندگی بازگرداند، عنوانی درام که بر روی رابطه بین ﺭﺍﮐﯽ ﺑﺎﻟﺒﻮﺁ (Stallone) مسن و باتجربه با یک بوکسر در حال رشد به نام ﺁﺩﻭﻧﯿﺲ ﮐﺮﯾﺪ (Jordan) تمرکز داشت.

در این فیلم، ﺭﺍﮐﯽ ﺑﺎﻟﺒﻮﺁ، ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺳﺎﺑﻖ ﺑﻮﮐﺲ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﻭﺯﻥ ﺟﻬﺎﻥ، ﻣﺮﺑﯽﮔﺮﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﺁﭘﻮﻟﻮ ﮐﺮﯾﺪ ﺭﻗﯿﺐ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻗﺪﯾﻤﯽ ﺍﺵ، ﺁﺩﻭﻧﯿﺲ ﮐﺮﯾﺪ ﺭﺍ ﺑﺮﻋﻬﺪﻩ ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ. فیلم Creed در نوع خودش یک موفقیت بزرگ بود و خونی تازه درون رگ های فرانچایز Rocky تزریق کرد، این فیلم حتی در اسکار هم نامزد دریافت جایزه ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﻧﻘﺶ ﻣﮑﻤﻞ ﻣﺮﺩ برای ﺳﯿﻠﻮﺳﺘﺮ ﺍﺳﺘﺎﻟﻮﻧﻪ شد. علاوه بر آن در باکس آفیس هم به فروش خوبی دست یافت؛ Creed در آمریکای شمالی ۱۰۹٫۸ میلیون دلار، در دیگر کشورها ۶۳٫۸ میلیون و در مجموع ۱۷۳٫۶ میلیون دلار فروخت.

طبق شنیده ها، استالونه تاکنون به سختی در حال بر روی یک ﻓﯿﻠﻢنامه برای ادامه اجتناب ناپذیر Creed بوده است، و حالا گزارش های تازه منتشر شده خبر می دهند که تصویربرداری قسمت دوم از هشتم فوریه ۲۰۱۸ (مصادف با پنجشنبه ۱۹ بهمن) آغاز شود. تا اینجا نام کارگردان فیلم اعلام نشده است. انتظار داریم که Creed 2 تا پایان سال ۲۰۱۸ پا به گیشه بگذارد. حال که تاریخ شروع تولید معلوم شده، دو سوال بزرگ داریم که باید به جواب آنها برسیم؛ نخست اینکه چه کسی پشت دوربین خواهد نشست؟ و سپس فیلم چه زمانی پا به گیشه خواهد رسید. بسیاری انتظار دارند که ﺭﺍﯾﺎﻥ ﮐﻮﮔﻠﺮ برای کارگردانی قسمت دوم بازگردد، اما زمانی که Creed 2 کلید می خورد، دقیقا مصادف است با زمانی که این کارگردان عمیقا مشغول تبلیغات برای فیلم جدیدش Black Panther (پلنگ سیاه) است، بنابراین بازگشت او خیلی بعید به نظر می رسد.

برای کسانی که نمی دانند؛ این فیلم ارتباط مستقیمی با سری فیلم های Rocky دارد، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯽ. ﺟﺮﺩﻥ در نقش ﺁﺩﻭﻧﯿﺲ ﮐﺮﯾﺪ پسر پردردسر ﺁﭘﻮﻟﻮ ﮐﺮﯾﺪ ظاهر می شود. در این بین ﺭﺍﮐﯽ ﺑﺎﻟﺒﻮﺁ، ﻗﻬﺮﻣﺎﻥ ﺳﺎﺑﻖ ﺑﻮﮐﺲ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﻭﺯﻥ ﺟﻬﺎﻥ، ﻣﺮﺑﯽ ﺁﺩﻭﻧﯿﺲ پسر رقیب قدیمی اش است که اگر سری فیلم های راکی را دیده باشید کاملا با آنها آشنایی دارید. در ضمن باید بدانید که ﺳﯿﻠﻮﺳﺘﺮ ﺍﺳﺘﺎﻟﻮﻧﻪ برای ایفای مجدد نقش خاطره انگیز راکی در این فیلم موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب برای بهترین ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﻧﻘﺶ ﻣﮑﻤﻞ مرد شد، او همچنین بخاطر ایفای همین نقش برای دریافت جایزه پرافتخار اسکار نامزد شد. ﺍﺳﺘﺎﻟﻮﻧﻪ در حال حاضر ششمین بازیگری است که برای ایفای یک نقش مشابه تاکنون دوبار نامزد دریافت اسکار شده است.

منبع: Omega Underground

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.