اولین اپیزود از فصل سوم سریال Supergirl (سوپرگرل) دوشنبه شب روی آنتن The CW رفت، این اپیزود “دختر فولادین” نام داشت؛ سریال سوپرگرل بعد از چند ماه غیبت به تلویزیون بازگشت، اما با حال و هوایی متفاوت. فصل سوم Supergirl با یک داستان تاریک کار خودش را آغاز کرد، چندین ماه از رفتن مان-ال گذشته اما کارا هنوز خواب او را میبیند، او دیگر از کارا بودن، از یک دختر دل شکسته و ضعیف بودن خسته شده، کارا بیشتر سعی می کند سوپرگرل باشد و بیشتر از همیشه با خلافکاران شهرش درگیر می شود. دیگر آن خنده همیشگی روی لب های او پیدا نیست و انگار به سمت تاریکی می رود! کارا حتی تصمیم گرفت خبرنگاری هم کنـار بگذارد، با این حساب فصل سوم متفاوت و با فضایی تازه کار خودش را آغاز کرد. از آنجا که راه حلی برای بازگشت مان-ال به زمین وجود ندارد، کارا مجبور است با غیبت او کنـار بیاید که البته برای او چندان آسان نیست و نخواهـد بود. در واکنش به همین فقدان تصمیم گرفته که خودش را از خانواده و نزدیک ترین دوستانش دور کند و بیشتر لباس سوپرگرل را بپوشد.

اپیزود اول به حقیقت خیلی قوی تر و جالب تر از اپیزودهای قبلی سریال بـود، این نشان می دهد که فصل جدید قرار است جالب تر و دیدنی تر از گذشته باشد – که البته جای خوشحالی دارد. و شاید به این معنی باشد که خالقین سریال بلاخره از ضعف های گذشته درس عبرت گرفته اند و قصد دارند در آینده بهتر کار کنند. امیدواریم فصل سوم در همین خط حرکت کند و به مسیر گذشته بازنگردد، چون سریال Supergirl پتانسیل های زیادی در خودش دارد و فقط کافیست برای ساخت آن دقت بیشتری خرج شود. [تا یادمان نرفته] در قسمت اول، شاهد حضور یک کریپتونی دیگر هم بودیم که قدرت هـای او در حال رشد هستند. او که در آینده بـا نام رین ظاهر می شود، قرار است از بزرگترین دشمنان سوپرگرل باشد. در این اپیزود او را دخترش مشاهده کردیم.

اما قسمت دوم قرار است هیجان انگیزتر هم باشد. در خلاصه داستان اپیزود دوم آمده است که:

بازیگر مهمان: Yael Grobglas (سریال Jane The Virgin) — سای (بازیگر مهمان Yael Grobglas) یک سارق با قدرت های فرا روان شناختی، به نشان سیتی حمله می کند. سای که با ضربه زدن به بدترین ترس های مردم می تواند آنها را بی حرکت کند، یک رقیب سرسخت برای سوپرگرل است. در این میان جیمز (Mehcad Brooks) و لینا (Katie McGrath) در تنگنا قرار دارند، و سامنتا کارش در L-Corp را آغاز می کند. این اپیزود توسط David McWhirter کارگردانی شده و Gabriel Llanas & Anna Musky-Goldwyn نویسندگان آن هستند. تاریخ پخش: ۱۰/۱۶/۲۰۱۷

تیزر اپیزود دوم که نشان می دهد اوضاع قرار نیست خوب پیش برود، “سای” قوی تر از این حرفاست:

تصاویر اپیزود دوم:

ایـن اپیزود ۱۶ اکتبر ۲۰۱۷ مصادف با دوشنبه ۲۴ مهر مـاه روی آنتن The CW برود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.