از آنجا که در آستانه پخش فصل سوم Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) قرار داریم، شبکه The CW تریلری جدید از این سریال منتشر کرد کـه بواسطه آن می توانید نگاهی تازه به فصل جدید داشته باشید. بعد از شکستن زمان در پایان فصل دوم، تیم افسانه ها باید تمام تلاش خودشان را به کار بگیرند تـا خرابی به بار آمده را جبران کنند. در طول این مسیر، می دانیم که آنها باید با دایناسورهای غول پیکر سر و کله بزنند، با ﮊﻭﻟﯿﻮﺱ ﺳﺰﺍﺭ روبرو شوند، و همچنین در مقابل تیم جدید ریپ هانتر که دیوان زمان نام دارد قرار گیرند. از طرفی خیلی زود دیمین دارک خبیث بازمیگردد و تیم “Legion of Doom” جدیدش!! بنابراین فصل سوم Legends of Tomorrow از همیشه جالب تر و تماشایی تر خواهد بود.

تریلر جدید نسبت به تریلرهای قبلی نگاه دقیق تری به وقایع سریال دارد، و در آن می توانیم برخی از مکان ها و شخصیت های موجود در فصل سوم را مشاهده کنیم. در این فصل، تیم افسانه ها به دلیل عملی که انجام داده اند همواره مورد سرزنش قرار می گیرند، دیوان زمان ریپ هانتر هم در پی شکار آنهاست تا از خرابی های بیشتر جلوگیری کنند، امـا ریپ شخصیت منفی فصل سوم نیست و فقط سعی دارد به وظیفه ای کـه بر دوش دارد برسد! اما در تریلر جدید؛ جالب ترین قسمت قسمتی است که تیم افسانه ها به دهه ۶۰ کشور ویتنام می روند، جایی که آنها با گوریلا گراد ملاقات می کنند. البته هنوز معلوم نیست این ملاقات به کجا می رسد، ولی قطعا جای خوبی نخواهد بود!!

تریلر جدید که توسط The CW منتشر شده است، که نسبت به تریلرهای قبلی از هیجان کمتری برخوردار است امـا در عوض بیشتر به وقایع مهم فصل می پردازد:

فصل سوم Legends of Tomorrow قرار است در ۱۸ اپیزود تماشایی روی آنتن The CW برود. اولین اپیزود از فصل سوم “آروبا-کان” نام دارد و در خلاصه داستان آن آمده است که:

هیچ جایی مثل خانه نیست — وقتی افسانه ها متوجه می شوند که باعث شکستن زمان شده اند، ریپ هانتر (بازیگر مهمان Arthur Darvill) با تشکیلات جدیدش – دیوان زمان – از راه می رسد تا آنها را از انجام وظیفه معاف کند. افسانه ها بسیار مشتاق هستند که فرصتی پیدا کنند تا دوباره کنار هم بازگردند اما زمانی که روری (Dominic Purcell) در آروبا با ﮊﻭﻟﯿﻮﺱ ﺳﺰﺍﺭ (بازیگر مهمان Simon Merrells) برخورد می کند، یک تهدید جدید ایجاد می شود. سارا (Caity Lotz)، نیت (Nick Zano) و ری (Brandon Routh) یک نقشه جدید می کشند تا سفینه خودشان را از دیوان زمان پس بگیرند و در مقابل ﮊﻭﻟﯿﻮﺱ ﺳﺰﺍﺭ بایستند تا نتواند بر دنیای مدرن غالب شود …

از دیگر ستارگان این اپیزود می توانیم به ﻭﯾﮑﺘﻮﺭ ﮔﺎﺭﺑﺮ در نقش پروفسور مارتین استاین، ﻣﯿﺴﯽ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩﺳﻮﻥ-ﺳﻠﺮﺯ در نقش ویکسن و ﻓﺮﺍﻧﺰ ﺩﺭﺍﻣﻪ در نقش جفرسون اشاره کنیم. اپیزود اول توسط Rob Seidenglanz کارگردانی و داستان آن توسط ﻓﯿﻞ ﮐﻠﻤﺮ & ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ نوشته شده است. پخش فصل سوم سریال Legends Of Tomorrow از تاریخ ﺩﻫﻢ ﺍﮐﺘﺒﺮ ‏ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺳﻪﺷﻨﺒﻪ ۱۸ ﻣﻬﺮ‏ آغاز می شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.