ساعتی پیش شبکه The CW پوستر رسمی فصل ششم سریال Arrow را منتشر کرد که در آن می توانیم الیور کوئین (با نقش آفرینی Stephen Amell) را مشاهده کنیم، که لباس گرین اَرو را دوباره بر تن کرده و آماده مبارزه است. تا کمتر از دو هفته دیگر، سریال های ابرقهرمانی و مهیج Arrowverse (دنیای تلویزیونی سریال های DC) به تلویزیون باز میگردد و با خودشان ماجراهایی تازه و تماشایی را به همراه می آورد. در سریال Arrow، باید به تماشای الیور، خانواده و دوستانش بنشینیم که در حال دست و پنجه نرم کردن بـا پیامدهای انفجار لیان یو هستند. برخلاف تمام مشکلات پیش رو، این نوید از سوی سازندگان داده شده که در فصل جدید با یک الیور شادتر همراه خواهیم بود، البته او یک سری مشکلات روبروی خودش دارد که باید با آنها کنار بیاید.

در فصل ششم Arrow، شاهد بازگشت شروری به نام بلک سایرن خواهیم بود که اگر به یاد داشته باشید در انفجار لیان یو هم حضور داشت. او طی وقایع فصل جدید قصد دارد با قناری سیاه تسویه‌حساب کند و اختلاف هایی با هم خواهند داشت. ما همچنین می دانیم که الیور اکنون باید یک پدر هم باشد و بطور قطع دیگر نمی تواند مانند گذشته بر روی گرین اَرو تمرکز کند. اینطور کـه از تازه ترین تریلر رسمی فصل ششم به نظر می رسد، الیور با پسرش ویلیام نیز مشکلاتی دارد. از طرفی او قرار است در کراس اور “بحران در زمین-ایکس” هم حضور داشته باشد که طی آن با یک پرومتئوس دیگر روبرو خواهد شد، بنابراین اوضاع همچنان بر وقف مراد نخواهد بود.

این پوستر جدید ساعتی پیش توسط خود استیون امل در توییتر منتشر شد:

Arrow Season 6

با آغاز پخش، اطلاعات خیلی بیشتری از فصل جدید به دستمان خواهد رسید و معلوم می شود که کدام یک از شخصیت ها از انفجار لیان یو زنده بیرون آمده اند – فقط زنده نه سالم. بد نیست بدانید که الیور قرار است با یک شرور قدرتمند به نام ریچارد دراگون روبرو شود که با تمام شرورهای قبلی سریال متفاوت است. بازگشت اسلید ویلسون معروف به ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ هم تایید شده که قرار است اینبار طرف الیور باشد و دیگر دشمن او نیست، البته هرگز نباید به اسلید اعتماد کنید چون بد بودن چندان برایش سخت نیست.

اولین اپیزود از فصل ششم Arrow با عنوان “پیامد” در تاریخ ۱۲ اکتبر (پنجشنبه ۲۰ مهر) روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.