ساعتی پیش، کلیپی جدید و فوق العاده از فیلم سینمایی پاییزی Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) منتشر شد کـه یکی از جالب ترین لحظات فیلم را به نمایش می گذارد؛ جایی که ثور و هالک برای یک مبارزه عظیم آماده می شوند، بزرگترین مبارزه قرن! ما نخستین بار بواسطه اولین تریلر رسمی متوجه شدیم که ثور و هالک قرار است یک مبارزه گلادیاتوری تماشایی داشته باشند! با اینکه این صحنه را چندین بار مشاهده کرده ایم هنوز هم جالب و هیجان انگیز است. حال از آنجا که زمان زیادی تا شروع اکران فیلم جدید مارول نمانده، هر روزه شاهد انتشار تیزر، کلیپ و پوسترهای مختلفی از Ragnarok هستیم. اما تمام این محتواهای چند رسانه ای یک ویژگی مشترک دارند؛ تمام آن ها این نوید را به طرفداران می دهند که با یک فیلم فوق العاده تماشایی روبرو هستند!

این کلیپ توسط EW منتشر شده و با وجود کوتاه بود، واقعا جالب و دیدنی است. در این کلیپ کوتاه صحنه ای را می بینیم که خدای رعد در حال آماده شدن برای مبارزه با هالک شگفت انگیز و عصبانی است! ثور با دیدن هالک می گوید که او را می شناسد و از همکاران قدیمی اوست، لوکی و گرندمستر هم با تعجب در حال تماشای آنها هستند. ثور تلاش می کند تـا با هالک ارتباط برقرار کند، مثلا به او می گوید که همه تصور می کردند کشته شده و از دیدنش واقعـا خوشحال شده است، اما هالک واکنش خاصی نشان نمی دهد، حداقل واکنش مورد انتظار را نشان نمی دهد و آماده است تا ثور را در میدان مبارزه به چالش بکشد.

هنوز در مورد مبارزه ثور و هالک اطلاعات کافی موجود نیست، مثلا نمی دانیم که اصلا چه چیزی باعث وقوع این مبارزه میشود؟ این یک چرای بزرگ در مورد صحنه مورد بحث ماست. با توجه به چیزی که در کلیپ مشهود است، هالک و ثور ظاهرا هیچ کینه ای نسبت به هم ندارند، و هالک کاملا ثور را می شناسد! بنابراین تا زمانی که اکران فیلم آغاز نشود نمی توانیم به جواب این سوال و دیگر سوال هـا برسیم. خودتان ببینید:

پیش از این: تریلر بین المللی جدید Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) با حضور دکتر استرنج!

مـا به لطف خلاصه داستان های رسمی منتشر شده، از ماجراهای فیلم باخبر هستیم و می دانیم کـه ثور اینبار وارد چه ماجرایی شده است. در این قسمت شاهد حضور هالک خواهیم بود که در کنار ثور و برادرش لوکی قرار می گیرد، در این میان یک شخصیت جدید به فیلم می پیوندد که والکری نام دارد و از متحدان ثور، هالک و لوکی خواهد بود. در Ragnarok ما با هلای پلید آشنا می شویم که برای نابودی و تصاحب آسگارد تلاش می کند، او قصد دارد این تمدن را با خاک یکسان کند و آن را از نو با ایده های خودش بسازد! بنابراین ثور که چکش قدرتمندش ﻣﯿﻮﻟﻨﯿﺮ (Mjolnir) را از دست داده و در گوشه ای از جهان اسیر شده، باید با تیم جدیدش – که شامل دوست و همکار قدیمی خودش بروس بنر/هالک (با نقش آفرینی Mark Ruffalo)، تازه وارد والکری (Tessa Thompson) و نیز برادر همواره دشمن او لوکی (Tom Hiddleston) می شود – همراه شود و از تمام نیروی خودش استفاده کند تا در نهایت هلای پلید را شکست دهد.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Thor: Ragnarok قرار است از سوم نوامبر ۲۰۱۷ مصادف با جمعه ۱۲ آبان ماه آغاز شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.