آخرین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Professor Marston and the Wonder Women (ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ ﻣﺎﺭﺳﺘﻮﻥ ﻭ ﺯﻧﺎﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) منتشر شد؛ باید در همین ابتدا اشاره کنیم که ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ ویلیام ﻣﻮﻟﺘﻦ ﻣﺎﺭﺳﺘﻮﻥ زندگی واقعا جالبی داشته است! او یک روانشناس چیره دست بود که یک نمونه اولیه برای آزمون دروغ سنجی اختراع کرد – با کمک همسرش ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻫﺎﻟﻮﻭﯼ ﻣﺎﺭﺳﺘﻦ – و شخصیت واندر وومن را برای DC comics خلق نمود، او این شخصیت افسانه ای را با الهام از همسر خودش، و نفر سوم مثلث عشقی زندگی اش ﺍﻟﯿﻮ ﺑﺮﻥ که با آنها زندگی می کرد خلق کـرد.

بـه دنبال موفقیت های نسخه سینمایی Wonder Woman (که طرفداران سالها منتظرش بودند)، فیلم جدید کاوشی دارد در رابطه ﻣﺎﺭﺳﺘﻮﻥ با زنـان زندگی اش، و اینکه چطور آنها به این ﭘﺮﻭﻓﺴﻮﺭ خلاق کمک کردند تا یکی از محبوب ترین ابرقهرمانان تاریـخ را خلـق کند. از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به ﻟﻮﮎ ﺍﯾﻮﺍﻧﺰ (که امسال در فیلم پرفروش Beauty and the Beast حضور داشت) در نقش مارستون، ﺭﺑﮑﺎ ﻫﺎﻝ (Iron Man 3) در نقش الیزابت ،ﺑﻼ ﻫﯿﺘﮑﻮﺕ (Fifty Shades Darker) در نقش اولیو، و ﺍﻭﻟﯿﻮﺭ ﭘﻼﺕ (Rules Don’t Apply) در نقش ناشر مارستون که مکس گِینس نام دارد، اشاره کنیـم. این فیلم در تاریخ سیزدهم اکتبر (مصادف با جمعه ۲۱ مهر ماه) سال جاری پا به گیشه می گذارد – حدود چهار بعد از شروع اکران Wonder Woman.

تریلرهایی که تاکنون از فیلم Professor Marston and the Wonder Women منتشر شده اند بیشتر بر روی رابطه احتمالا عجیب مارستون، همسرش و اولیو تمرکز داشته اند، اما تریلر جدید که توسط Annapurna Pictures منتشر شده، بیشتر تمرکز خودش را بر روی کمیک های واندر وومن قرار داده است. تماشای این تریلر قطعا برای طرفداران پرنسس دایانا جالب خواهـد بود. پیشنهاد می کنیم که نگاهی به آن داشته باشید:

فیلم سینمایی ﺯﻧﺪﮔﯽﻧﺎﻣﻪای Professor Marston and the Wonder Women توسط ﺁﻧﺠﻼ ﺭﺍﺑﯿﻨﺴﻮﻥ (True Blood و Charlie’s Angels) نوشته و کارگردانی شده است. از دیگر ستارگان این فیلم هم می توانیم بـه ﮐﺎﻧﯽ ﺑﺮﯾﺘﻮﻥ (ﺁﻣﺮﯾﮑﻦ ﺍﻭﻟﺘﺮﺍ)، ﺟﺞ ﻓﺎﯾﻠﺪ (ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ: ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮ)، ﮐﺮﯾﺲ ﮐﺎﻧﺮﻭﯼ (Beneath)، ﻣﮕﯽ ﮐﺴﺘﻞ (جوگیر) و ﺍﻟﮑﺴﺎ ﻫﯿﻮﯾﻨﺰ (۲۷ دست لباس) اشاره کنیم.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.