طبق تازه ترین توییت منتشر شده توسط Louis D’Esposito ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ ﻓﯿﻠﻢهای دنیای سینمایی مارول، تیزر رسمی فیلم سینمایی Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) هنوز در حال تدوین است! Infinity War و Avengers 4 هنوز بدون عنوان نقطه عطف دنیای سینمایی مارول (MCU) هستند، این دو فیلم ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮهای قدیمی را دوباره کنار هم قرار می دهند، چند ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮی جدید به تیم اضافه می کنند، نگهبانان کهکشان را به زمین می آورد، و در نهایت بزرگترین اتحاد زمین را به نمایش می گذارند! تمام ابرقهرمانان دنیا کنار هم قرار میگیرند تا در مقابل تانوس خبیس بایستند.

اولین تیزر از Avengers: Infinity War در همایش D23 Expo و به دنبال آن در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۷ به نمایش درآمد، و طرفداران حاضر در این همایش ها موفق شدند اولین نگاه خودشان را به تانوس و تیم داشته باشند. اما متاسفانه این تیزر به صورت عمومی پخش نشد و مارول اعلام کرد که برای پخش آنلاین مناسب نیست. در این تیزر که ویدیویی از آن لو رفت، چند صحنه اکشن و لحظاتی احساسی به نمایش گذاشته شد، از لحظه ای که تانوس به زمین می آید تا جایی که اﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ سعی می کنند روبروی او قرار گیرند. بواسطه این تیزر طرفداران نگاهی هم داشتند به لباس جدید بعضی از قهرمانان. طرفداران در حال حاضر منتظر هستند تا مارول این تیزر را بصورت آنلاین و رسمی منتشر کند، امـا ظاهـرا نیاز نیست برای تماشای آن خیلی زیاد صبر کنیم.

طرفداران این روزها در شبکه های اجمتاعی مدام سراغ این تریلر را از بازیگران و عوامل Avengers می گیرند، یا حتی از رئیس مارول استودیوز و کارگردان های فیلم می پرسند. در این میام Louis D’Esposito ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ ﻓﯿﻠﻢهای دنیای سینمایی مارول، به یکی از این توییت ها پاسخ داد و گفت که تیزر هنوز آماده نیست و آنها هنوز در حال کار بر روی آن هستند. او گفت:

تمام چیزی که من می توانم بگویم این است که من آنرا دوست دارم و امیدوارم تمام شما هم احساسی مشابه داشته باشید. این تیزر در حال تمام شدن است بنابراین هنوز آماده نشده است …

Avengers: Infinity war

طبق توصیف ها، بهترین لحظات در تیزر جایی است که ثور به سفینه نگهبانان کهکشان “میلانو” برخورد می کند؛ جایی که لوکی ﺗﺴﺮﮐﺖ را در دست گرفته؛ لحظه ای که لباس جدید مرد عنکبوتی را مشاهده می کنیم، همانی که در پایان Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) به نمایش گذاشته شد؛ لحظه همکاری دکتر استرنج و استار-لرد؛ لباس متفاوت کاپیتان آمریکا و صورت ریش دار او، و مهم تر از همه لحظه ای که تانوس پا به زمین می گذارد، تکه های ماه را به سمت زمین می کشد و سوی ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ پرتاب می کند. این تیزر نوید حضور تعداد زیادی قهرمان در این فیلم را می دهد، همانطور که سازندگان وعده داده بودند.

وقایع Avengers: Infinity War چهار سال بعد از اتفاقات Guardians of the Galaxy 2 (نگهبانان کهکشان جلد ۲) رخ می دهد و در آن شاهد اتحاد بزرگترین قهرمانان زمین خواهیم بود، که با نگهبانان کهکشان همکاری می کنند تا از زمین و جهان در مقابل تانوس دفاع کنند، او ظاهرا به دنبال جمع آوری تمام سنگ های بینهایت است تا دستکش بینهایت خودش را بسازد، که در نهایت به او قدرتی بی پایان می دهد. حال مهم ترین مساله برای طرفداران این است موفق به تماشای تریلر رسمی شوند، با این وجود هنوز معلوم نیست چه زمانی شاهد انتشار این تیزر باشیم. این امکان وجود دارد که با شروع اکران Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) تیزر هم از راه برسد، یا به همراه فیلم نمایش داده شود. تنها چیزی که در حال حاصر معلوم است، این است که تیزر Avengers 3 بزودی منتشر می شود؛ بزودی.

اکران رسمی Avengers: Infinity War از چهارم می ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۴ اردیبهشت ۹۷ آغـاز می شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.