ساعتی قبل مطلع شدیم که شخصیت جان ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ قرار است در فصل سوم سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) حضور داشته باشد. شخصیت ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ (با نقش آفرینی ﻣﺖ ﺭﺍﯾﺎﻥ) در سال ۲۰۱۴ صاحب یک سریال انفرادی به نام Constantine شد؛ سریالی ۱۳ قسمتی کـه روی آنتن شبکه NBC رفت، و با وجود ضعف های بسیار – از نظر بعضی با وجود نقاط قوت بسیار – هر اپیزود از آن بطور متوسط ۳٫۳۴ میلیون بیننده داشت، اما در نهایت شبکه تصمیم گرفت سریال را لغو کند و ادامه ندهد! البته NBC با خشم و انتقاد طرفداران این شخصیت روبرو شد، ولی تفاوتی ایجاد نشد. با وجود اینکه طرفداران بارها از شبکه درخواست کردند و در شبکه های اجتماعی کمپین های حمایتی افتتاح کردند، در نهایت موفق به بازگرداندن سریال به روی آنتن نشدند، اما ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ به یک روش دیگر بازگشت!

در سال ۲۰۱۵ بود که ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ در یکی از اپیزدهای سریال Arrow شبکه The CW دیده شد. حضور او تایید کرد که داستان جان ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ تمام نشده و او در گوشه ای از Arrowverse زنده است و هر لحظه ممکن است شاهد بازگشت او باشیم. این حضور کوتاه در فصل چهارم Arrow با استقبال گرم طرفداران خود سریال و عاشقان ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ روبرو شد، تا جایی که اوایل سال شبکه The CW بطور رسمی تایید کرد که در حال تولید سریالی انیمیشنی از این شخصیت است و در سال ۲۰۱۸ آن را از طریق شبکه اینترنتی CW Seed به دست طرفداران می رساند. اما این سریال جدید تنها جایی که بزودی ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ را در آن مشاهده خواهیم کرد.

طبق گزارش تازه ComicBook، شخصیت جان ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ قرار است در یکی از اپیزودهای فصل جدید سریال Legends of Tomorrow حضور داشته باشد، اما در مورد جزئیات حضورش حرفی به میان نیامد. این خبر خوب توسط شورانر سریال ﻓﯿﻞ ﮐﻠﻤﺮ (ﺍﻧﺴﺎﻥﻫﺎﯼ ﻓﺮﺩﺍ) تایید شده، او در مصاحبه تازه اش با Rotten Tomatoes در کامیک کان نیویورک فاش کرد کـه بزودی موفق به ملاقات دوباره بـا جان می شویم. حال مشاهده این شخصیت در Legends of Tomorrow می شود دومین باری که او را در دنیای تلویزیونی Arrowverse مشاهده می کنیم، همچنین در دومین سریال این دنیای تلویزیونی اشتراکی. البته هنوز نامشخص است که چه زمانی و در چه دوره ای او را مشاهده خواهیم کرد.

اولین اپیزود از فصل سوم DC’s Legends of Tomorrow دهم اکتبر ۲۰۱۷ (مصادف با سه شنبه ۱۸ مهر ماه) روی آنتن NBC خواهد رفت.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.