تا به این امروز بارها شنیدیم که تا سال ۲۰۱۹ خبری از فصل هشتم سریال پرطرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) نخواهد بود، حال ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ یکی از ستارگان اصلی سریال که در نقش ﺳِﺮ ﺩﺍﻭﺱ ﺳﯿﻮﺭﺙ بازی می کند، در تازه ترین اظهاراتش تایید کرده است کـه ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل هشتم تا تابستان ۲۰۱۸ طول خواهد کشید؛ ما اکنون مدتهاست که منتظر شنیدن چنین خبری هستیم، با اینکه برای طرفداران خبری خوبی نیست، اما خواندن هر اطلاعات جدیدی درباره این سریال همواره خوشحال کننده است.

بد نیست بدانید که فصل هفتم Game of Thrones پربیننده ترین فصل سریال بود، علاوه بر آن خود Game of Thrones از پرطرفدارترین سریال های دنیاست و هر سالـه میلیون ها نفر منتظر در سراسر جهان دارد – بعلاوه هزاران منتظر در ایران! – با این وجود فصل هفتم کوتاه از حد معمول بود، – هفت اپیزود بجای ده – اما در عوض شاهد اپیزودهایی فوق العاده تماشایی و طولانی تر از همیشه بودیم، به همین دلیل فصل هفتم بی نظیر و فراموش نشدنی بود. در کنار این، بسیاری از شخصیت ها که مدتها در یک قاب مشاهده نشده بودند و یا اصلا هرگز با هم ملاقات نکرده بودند، طی وقایع فصل هفتم کنـار هم قرار گرفتند که همین اتفاق به جذابیت فصل افزود، بعلاوه فصل هفتم حماسی و عظیم تر از همیشه بود؛ ولی پایان وحشتناکی داشت [اسپویل را در نظر گرفتیم! پس یا خودتان تماشا کرده اید و یا حتما تماشا کنید.]

تا اینجا تایید شده که فصل هشتم قرار است از هفتم هم کوتاه تر باشد، این فصل در شش اپیزود روی آنتن HBO می رود، در عوض فصل ۸ طولانی ترین اپیزودهای سریال را خواهد داشت به طوری که تصور می کنید در حال تماشای یک فیلم تلویزیونی هستید! ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ در تازه ترین مصاحبه اش با TV Guide چند مورد مهم را تایید کرده است؛ اپیزودها قرار است عظیم تر و طولانی تر از همیشه باشند؛ تا تابستان سال آینده ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل هشتم به طول می انجامد؛ او همچنین اشاره کرد که سالهای گذشته تصویربرداری ده اپیزود شش ماه طول می کشید، و با اینکه امسال تعداد اپیزودها کمتر است، زمانی بیشتری را باید صرف تولید کنند که خبر از طولانی بودن اپیزودها می دهد.

با این حساب، ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ عملا تایید می کند که فصل هشتم قرار است طولانی ترین اپیزودهای کل فرانچایز را داشته باشند، بعضی از شایعه ها می گویند که بعضی از اپیزودها نزدیک به ۹۰ دقیق خواهند بود؛ این را یک خبر خوب حساب می کنیم. و اما خبر بد اینکه تا تابستان بازیگران باید جلوی دوربین بـروند، بنابراین تا ۲۰۱۹ خبری از فصل هشتم نخواهد بود. با این حساب مجبوریم این فقدان را با فصل دوم سریال علمی-تخیلی Westworld (دنیای غرب) که سال آینده میلادی روی آنتن می رود پر کنیم. هرچند قابل مقایسه و جایگزینی نیستند!!

هنوز منتظر تایید تاریخ شروع پخش فصل هشتم Game Of Thrones از سوی HBO هستیم.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.