طی روز یکشنبه تیزر تریلر سریال Castle Rock محصول Hulu در همایش کامیک-کان نیویورک به نمایش گذاشته شد. در همایش امسال تیزر و تریلر فیلم و سریال های زیادی منتشر شد که از کامیک کان سال جاری یک واقعه مهم برای سینما و تلویزیون ساخت، رسانه اینترنتی Hulu هم در پنل سریال پیش روی Castle Rock اولین تیزر رسمی آن را در اختیار طرفداران قرار داد که قطعا برای علاقه مندان به آثار استیون کینگ اتفاق مهم و همچنین ارزشمندی محسوب می شود. به واسطه این تیزر ۷۵ ثانیه ای می توانید نگاهی اجمالی به این سریال و شخصیت های آن داشته باشید.

این سریال ترسناک-روان شناختی بر اساس کارهای استاد ژانر ترس، آقای استیون کینگ ساخته شده – که این روز ها فیلم سینمایی IT را روی پرده دارد – و بسیاری از موضوع و شخصیت های شهر خیالی “کسل راک” و کتاب های کینگ را کنار هم قرار می دهد. طی پنل سریال در کامیک کان، ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩها و تعدادی از عوامل سریال اولین تیزر و تریلر را به نمایش گذاشتند، در این تیزر بعضی از شخصیت های اصلی داستان را مشاهده می کنـیم که با انتشار خود سریال می توانیم نگاهی دقیق تر به آنها داشته باشیم. ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی سریال، نویسندگان ﺳﻢ ﺷﺎ و ﺩﺍﺳﺘﯿﻦ ﺛﻮﻣﺎﺳﻦ در کنار بازیگران ﺳﯿﺴﯽ ﺍﺳﭙﯿﺴﮏ (Bloodline)، ﺍﻧﺪﺭﻩ ﻫﻠﻨﺪ (ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ)، ﻣﻼﻧﯽ ﻟﯿﻨﺴﮑﯽ (دو مرد و نصفی) و ﺑﯿﻞ ﺍﺳﮑﺎﺭﺷﮕﻮﺭﺩ (بلوند اتمی و آن ۲۰۱۷) در پنل سریال حضور داشتند.

سریال Castle Rock قرار است در سال ۲۰۱۸ منتشر شود، تا اینجا هیچ اطلاعات دقیقی از داستان آن منتشر نشده، تیزر جدید هم کمکی در این مورد نمی کند اما بواسطه این تیزر می توانیم کمی با فضای سریال آشنا شویم. قابل توجه است که این سریال ارتباط زیادی با رمان های استیون کینگ دارد و قطعا برای طرفداران این نویسنده نمایش جالبی خواهد بود. تیزر جدید:

برخلاف دیگر فیلم ها و سریال های اقتباسی از آثار استیون کینگ، سریال Castle Rock بر اساس یک کتاب مشخص ساخته نشده است؛ در عوض بسیاری از شخصیت ها و عناصر موجود در آثار مختلف کینگ را کنار هم قرار می دهد و در یک شهر جمع می کند. به همین دلیل گفتیم که سریال ارتباط زیادی با آثار کینگ دارد. شهر “کسل راک” خانه بسیاری از آثار کینگ است، مانند The Body (بدن)، Cujo یا حتی Dead Zone (ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﺮﺩﻩ). در این میان بد نیست بدانید که برای ساخت این سریال از کتاب های The Shining (ﺩﺭﺧﺸﺶ)، Needful Things (چیزهای ضروری)، Salem’s Lot و Dreamcatcher (ﮐﺎﺑﻮﺱﮔﯿﺮ) الهام گرفته شده است؛ بنابراین طرفداران دنیای استیون کینگ باید با دقت خیلی زیادی به تماشای این سریال بنشینند.

این سریال در یکی از روزهای ۲۰۱۸ به دست طرفداران می رسد، بنابراین فعلا باید به تیزر اکتفا کنیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.