بعد از مدتها انتظار برای از راه رسیدن سریال ﻓﺮﺍﺭﯼﻫﺎی مارول، Hulu اولین تریلر رسمی از سریال Marvel’s Runaways را در اختیار طرفداران قرار داد. مارول امسال در تلویزیون فعالیت خیلی بیشتری نسبت به سالهای گذشته داشته است، و این فعالیت سال آینده بیشتر هم خواهد شد؛ در حال حاضر سریال Inhumans (ناانسان ها) جمعه شب ها روی آنتن ABC می رود، بزودی نتفلیکس فصل اول سریال The Punisher (مجازاتگر) را منتشر می کند، بتازگی اعلام شده که فصل پنجم سریال Agents Of Shield (ماموران شیلد) در فصل زمستان مهمان خانه طرفداران خواهد بود. در این میان Hulu هم سریال Runaways (فراری ها) را آماده پخش دارد! علاوه بر این سریالها، شبکه Freeform طی سال آینده دو سریال Cloak & Dagger (شنل و خنجر) و New Warriors (جنگجویان جدید) را روی آنتن می برد.

سریال Marvel’s Runaways که اقتباسی است از سری کتاب های مصور مارول به همین نام، داستان گروهی از نوجوان ها را روایت می کنـد که متوجه می شوند پدر مادرهایشان در واقع دسته ای از ابرشرورهـا هستند، بنابراین قهرمان های داستان تلاش می کنند که از آنها دور شوند، پس بـاید با تغییرات زندگی و توانایی های در حال رشد خودشان کنار بیایند، و یاد بگیرند که مانند یک گروه کنار هم زندگی کنند. به عبارتی، Runaways به هیچکدام از فیلم و سریال های مارول شباهت ندارد و ماجرای کاملا تازه ای را روایت می کند. ما هفته گذشته موفق شدیم که نگاهی داشته باشیم به تصاویر اپیزود آغازین سریال، در این تصاویر تمام شخصیت های اصلی حضور دارند.

رسانه اینترنتی Hulu در همایش کامیک کان نیویورک ۲۰۱۷ تیزر تریلر رسمی سریال Runaways را به نمایش گذاشت – و سپس بصورت آنلاین منتشر کرد – تا طرفداران اولین نگاه خودشان را به این سریال تماشایی داشته باشند. در این تیزر کوتاه، ما می توانیم با شخصیت های اصلی سریال ملاقات کنیم و نگاهی اجمالی به قدرت های فراانسانی آنها داشته باشیـم. پیشنهاد می کنیم حتما تیزر جدید را تماشا کنید:

مارول تا اینجا، سریال های Iron Fist (مشت آهنی)، The Defenders (مدافعان)، The Gifted (بااستعداد) و نیز Inhumans (ناانسان ها) را به دست طرفداران رسانده است، تا پایان سال هم فصل پنجم Agents of shield، فصل نخست The Punisher و نیز Runaways در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت؛ اما در میان سریال هایی که روی آنتن رفته اند تنها Inhumans با واکنش منفی بسیاری روبرو شده و در کسب امتیاز موفق نبوده است، در عوض The Gifted مورد تحسین قرار گرفته است، حال باید ببینیم از سه سریال پیش رو کدام یک می توانند موفق شوند و کدام سقوط می کنند، هر چند تقریبا قابل پیش بینی است.

در انتها باید اشاره کنیم که سریال Marvel’s Runaways در تاریخ ۲۱ نوامبر سال جاری مصادف با سه شنبه ۳۰ آبان توسط Hulu منتشر شود و می توانید آنرا تماشا کنید.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.