کمپانی وارنر بروس طبق انتظار تریلر رسمی جدید فیلم سینمایی پاییزی Justice League (لیگ عدالت) را منتشر کرد، تریلری سه دقیقه ای، که “قهرمانان” نام دارد و حاوی صحناتی فوق العاده دیدنی و هیجان انگیز است. ما بواسطه این تریلر می توانیم نگاهی اجمالی اما دقیق تر از قبل به این فیلم پاییزی داشته باشیم، فیلمی که طبق پیش بینی ها قرار است از پرفروش ترین عناوین امسال، و نیز پاییز باشد. بعد از وقایع Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) که بواسطه آن تعدادی از شخصیت های دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ (با عنوان غیررسمی DCEU) برای نخستین بار معرفی شدند، در justice League شاهد اتحاد بزرگترین قهرمانان زمین خواهیم بود، اتحادی که طرفداران کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ چندین سال است منتظر شکل گیری آن در سینما هستند. حال بتمن (با نقش آفرینی Ben Affleck)، سوپرمن Superman (Henry Cavill)، واندر وومن (Gal Gadot)، سریع ترین مرد جهان فلش (Ezra Miller)، آکوامت (Jason Momoa) و سایبورگ (Ray Fisher) برای نخستین بار کنار هم قرار گرفته اند.

تریلر با چند صحنه کوتاه و مهیج از فیلم آغاز می شود که پیش از این هم آنها را مشاهده کرده ایم، سپس لوگوی وارنر بروس و کمپانی ﺩﯼﺳﯽ نمایان می شود؛ [برای کسانی که نمی دانند] وقایع این فیلم هم مانند Batman V Superman در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ که به DCEU معروف است رخ می دهد؛ سپس ﻟﻮﯾﺲ ﻟﯿﻦ با نقش آفرینی ﺍﯾﻤﯽ ﺁﺩﺍﻣﺰ را مشاهده می کنیم که در خواب سوپرمن را زنده و سرحال می بیند، اما زمانی که بیدار میشود هنوز مرگ سوپرمن تیتر اول تمام اخبار است. [در تیتر روزنامه عنوان “دنیای بدون امید” را مشاهده می کنیم] ناگهان با صدای بروس وین (با نقش آفرینی بن افلک) روبرو می شویم، او می گوید که رویای پایان دنیا را دیده است! و اینجاست که نمایی از ارتش ﭘﺎﺭﺍﺩﯾﻤﻮﻥها را مشاهده می کنیم. تاریکی در حال سایه انداختن بر دنیاست و بتمن باید برای حل این مشکل چاره ای بیاندیشد؛ آن هم چیزی نیست جز تشکیل لیگ عدالت. بعد از نمایش بیگانگان چند صحنه از قهرمانان می بینیم، مخصوصا شوالیه تاریکی و واندر وومن که نقش مهم تری در وقایع دارند. در این لحظه باید اعتراف کنیم که فیلم پر از صحنات اکشن و جلوه های ویژه چشم نواز است، میانه های تریلر به خوبی این ادعا را ثابت می کند. در نهایت اینکه تریلر با یک صحنه جالب به پایان می رسد، اینطور که حس می کنیم بری آلن شخصیت شوخ طبع و جالبی دارد! و اما خبر بد اینکه سوپرمن فقط در صحنه ابتدایی که در واقع یک خواب است حضور دارد، با این حساب هنوز هم نمی دانیم او بازمیگردد یا نه!!

و اما تریلر جدید و فوق العاده لیگ عدالت که پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی به آن داشته باشید:

در خلاصه داستان رسمی Justice league آمده است که:

در پی مرگ کلارک کنت/سوپرمن به دست ﺩﻭﻣﺰﺩﯼ در Batman V Superman، بروس وین/بتمن روش های افراطی خودش را مورد بررسی قرار می دهد و وارد عمل می شود تا بزرگترین قهرمانان دنیـا را برای تشکیل یک تیم مبارزه با جرم و جنایت دور هم جمع کند تا در کنار هم از زمین در مقابل هر تهدیدی محافظت کنند. بتمن دوباره با پرنس دایانا/زن شگفت انگیز متحد می شود، و در پی ستاره سابقِ فوتبال دانشگاه، ﻭﯾﮑﺘﻮﺭ ﺍﺳﺘﻮﻥ/سایبورگ، تندروی معروف بری آلن/فلش، و نیز جنگجو و پادشاهِ آتلانتا ﺁﺭﺗﻮﺭ ﮐِﺮﯼ/آکوامن می رود. ﺍﯾﻦ ﺍﺑﺮﻗﻬﺮﻣﺎﻧﺎﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﻘﺎﺑﻠﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﭙﻦﻭﻟﻒ، ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ ﻭ ﻣﻘﺎﻡ ﺩﻭﻡ ﺯﯾﺮﺩﺳﺖ ﺩﺍﺭﮎﺳﺎﯾﺪ، ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﻧﺪ. ﺍﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﺩﺍﺭﮎﺳﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻓﺮﺳﺘﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺗﺎ ﺳﻪ ﺷﯽ ﺑﺎستانی و قدرتمند ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﺪ و …

اکران Justice League از ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ مصادف با جمعه ۲۶ آبان ۹۶ آغاز می شود …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.